6
  • barret
    #6
    Holnap rájönnek,hogy a számológép is fut rajta! :D
  • kvp
    #5
    Ez nem win10-es android app. futtatas, csak remote desktop a telefonhoz. A Samsung okos tv-k is tudjak. Mondjuk nem igazan akkora technika, mert az X window system 1984 ota tudja (ez a legtobb unix, pl. a linux gui-janak alapja), de meg a Texas Instruments grafikus szamologeihez is volt ilyen funkcio 1998-ban. A Samsung ezzel kb. 36 ev lemaradasban van.

    Ha viszont valaki csak sima android-ot akar futtatni nativan windows alatt, akkor ehhez szoftvert a Google is ad, teljesen ingyen es semmilyen hardver nem kell hozza. (a fejlesztoi keszletben van, android emulator neven kell keresni)

    Persze ha az egeszet rendes desktop integracioval is megtamogatnak es a win32/win64 alrendszerek melle vennenek fel egy android alrendszert, az mar ertelmesebb megoldas lenne. A bluestacks pont ezt csinalta meg, kulso fejlesztokent.
  • UUUU
    #4
    Bagoly mondja verebnek, hogy nagyfeju :P
  • grebber
    #3
    Ez akkor lett volna hír ha nem kell hozzá többszáz ezres samsung teló csak simán win 10-re fel egy progi google play fiók hozzáad összes progi amint van megjelenne és mehetne egyből win10-en).. de így nem érdekel
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.08.07. 18:17:36
  • MerlinW
    #2
    Beszélsz hülyeségeket már megint...
  • UUUU
    #1
    Jo nekem a Bluestacks is. Inkabb azt telepitem, mint az MS appjat futtatni.