7
  • Zombee
    #7
    Én mondjuk az Assassins Creed-nél már az első részben agyfaszt kaptam a jelenben/jövőben játszódó marhaságoktól. Pedig az a széria is kitűnik a remek helyszíneivel, történelmi környezeteivel, ritkán látott helyekre visz el, csak ez a hightech faszság ne lenne benne.
  • frensys23
    #6
    Minek..? A 3. rész után a 4. 5. nem kellett volna, unalmas, hosszadalmas nem túl izgalmas stb.
  • CrazyAchmed
    #5
    Ebben különbözünk. Én a 2. rész után (azt is beleértve) mindegyiket végigjátszottam. Számomra nem unalmasak a főleg átskinezett új részek. Évente egyszer végigtolom kb ugyanazt a játékot, a szép grafika és az egzotikus környezet nekem elviszi a hátán. Ugyanígy vagyok az AC részekkel is, az utolsó 2 is nagyon hasonló volt a settinget leszámítva, de ettől én pont nem untam meg. (mindkettőből előrendeltem az új részt) Persze lehet, hogy bennem van a hiba, hogy a vén hülye (40) már nem akar új cipőt, megtisztogatom évente és jó kényelmes... :D
  • Zombee
    #4
    Ha nem játszottál a többivel, akkor valóban nem. De én már a Far Cry 3 alatt beleuntam, hiába az izgalmasnak tűnő sztori, az egzotikus környezet, meg a szép grafika, idővel unalomba fullad. Többit meg se vettem, olvasva, hogy ugyanaz.
  • CrazyAchmed
    #3
    Ami nem baj
  • Zombee
    #2
    A játék meg valószínűleg ugyanaz lesz pepitában, mint az eddigiek. :)
  • Mentol
    #1
    Mindkét videó nagyon jó, de az első, az rendkívül hangulatos! Nice work.