2
  • no_way
    #2
    Nálam nincs normális kábeltévé lehetőség. Az én megoldásom a problémára:

    Előfizettem a szüleimnek Vodafone (UPC) digitális TV-re. Az előfizetéshez jár a Horizon Go.

    Egy korlátlan mobilnettel "gyakorlatilag" bárhol nézhetem a sportcsatornákat, akár egyszerre 3 eszközön. Sok csatornánál lehetőség van 7 napig visszanézni az adásokat. Ahol a csatorna SD és HD minőségben is elérhető, ott általában a visszanézésre az SD adásnál van lehetőség. (Természetesen nem csak mobilnettel működik a dolog, de nekem így volt praktikus.)
  • Vanek úr
    #1
    Kapja be mindkét oldal (SportTV is, meg az Arena4 is). Az egyik azért, mert egyre több ikonikus közvetítési jogukat engedik el; aminek következtében lassan már semmi nem marad náluk (szinte már csak a megyei foci bajnokságok maradnak), így már nem nagyon lesz mit nézni rajta (egyedül a kézi BL érdekel, de az is csak részben, mert a csoportkörös 10-20 gólos ETO mérkőzésekre már nem nézek fel).
    A másik meg azért, mert se a Diginél se a Telekomnál nincs (így nem is nézhető a legtöbb háztartásban - nálunk se (se melóhelyen, se otthon)).