417
1593864024.jpg
Master Race kiadás...
  • bazccka
    #56
    Nah, szuper... Tehát a lényeg, hogy 2080S-el ultrán futni fog, mint kés a vajban 4K-ban.
  • grebber
    #55
    Horizon Zero Dawn PC: An Amazing Game Gets A Disappointing Port (Digital Foundry)

  • grebber
    #54
    Nincs ez sehol kőbe vésve így ha valaki 10$-ért hoznak ki agy AAA-t akkor annyiért.. Halo MCC is 40$/EURO aztán raklap game van egybe.
  • Voltan
    #53
    Nem, a premier AAA cuccok 60 ajrók általában PC-n is. Tehát ez végülis alapból nyomott áras.
  • MerlinW
    #52
  • PiszkosFred
    #51
    Én 42-ert huztam be gmg-n, egész baráti és olcsó, azt hittem ez is a szokásos 60 euróval érkezik.
  • Maxtreme
    #50
    vagy epigen kuponnal 40, ill külső oldalon a steam kulcs 38.
    Őszintén remélem hogy 0day jön a "megváltó patch" mert bár ennyiért nagyon ritkán veszek játékot, de ezt megvenném.
  • grebber
    #49
    50 euro. PC-n ez egy új game..
    Én arra leszek kíváncsi mennyi fogy majd belőle más nem igen érdekel ezzel a játékkal kapcsolatban
  • trabantos82
    #48
    Én PS4-en többször is végig vittem, így annyira nem hoz lázba a PC-s megjelenése. Amúgy kíváncsi vagyok mennyiért terítik PC-n ezt a 2017-es játékot. gondolom full teljes áras game, mint a RDR2 is volt.
  • PunkZoli
    #47
    van preload steamen, 70 giga
  • Maxtreme
    #46
    (reméljük) olyan lesz ez mint az ori and the will of the wisps. Ott is az otherworldos arc (Zoli) megkapta a kiadás előtti szaksajtóknak szánt verziót tesztelésre, mire kiadta volna a kritikát (és elmondta volna hogy konkrétan annyira bugos hogy használhatatlan az egész) megjelent a játék, és egy akkora patchet töltött le mint maga az egész game, és ki is javítottak mindenféle gondod.
    Ellenben a kamu dologra reflektálva, mégis voltak olyan (főleg külföld) online szaksajtók akik 90 pont fölé pontozták, pedig tök ugyanazt a bugos relase-t kapták mint Zoli..... érdekes dolgok vannak...
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2020.08.06. 08:49:58
  • grebber
    #45
    Érdekes a game na..mert amik vannak neten tesztek VGA bechmarkok videók ott okádékul fut. Állítólag a tesztereknél nincs ott az amit 35-40GB-os day 0 patchnek neveznek ami majd javít ezen..
    De akkor az írott reviewekben miért van szinte mindegyikben az hogy hihetetlen jól optimalizált? Fizetett kamu hirdetések lennének mind?
  • Maxtreme
    #44
    este 7.

    Tökéletes? Olvass már vissza 1-2 postot....

    vagy akár ezt: Some animations are 30fps, Anisotropic Filtering not working, stutters on some systems

    Konkrétan nincs olyan hw a piacon amivel játszható lenne stabil 60 fps-el ultrába, fhd felbontás mellett (tehát még csak nem is 4k-ban)
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2020.08.06. 08:43:48
  • Deviome
    #43
    Üdv!

    Valaki tudja, hogy Steamen mikor lesz elérhető a játék? Órára kérdezem. :) Azt tudom, hogy holnap.
    Most telepítem és holnap kirúgom az ajtót melóhelyen. 1/4 fénysebességbe rakom kicsikocsit és benyomok 5 Monster vénába és pusztulásig nyomom a gémet. :D

    Amikor megláttam ezt a játékot PS-n. Egyből szidtam a konzolosokat. Hatalmas pacsi a Sonynak, hogy lehetővé tette PC-nek eme gyöngyszemet! \o/
    Mindenhol dicsérik a játékot. Annyira ritka az ilyen minőségű játék mostanság. Nem beszélve arról, hogy tökkéletes a portolás. Nem csak copy-paste.
    Amúgy az NV is kiadta a drivert.
  • grebber
    #42
    Metacritic - 87/100
    Spanyol IGN - 9,3/10
    Rock, Paper, Shotgun - nincs pont, de elégedettek
    Windows Central 4/5
    PCGamesN - 7/10
    Attack of the Fanboy – 4,5/5
    ScreenRant – 4,5/5
    SpazioGames.it – 8,5/10
    PC Mag – 4/5
    Eurogamer Italy – 8/10
    Press Start – 9/10
  • jarlaxxe
    #41


  • grebber
    #40
    Egy gyengébb VGA-s gameplay ...persze nem max grafikán

  • Maxtreme
    #39
    hát ez nem hangzik jól.. az nv már adott ki a játékhoz optimizált drivert amúgy? Mert AMD-ék ugy tudom igen. Hátha esetleg segít majd valamicskét...
    Ha meg nem...reméljük azért javítanak a dolgon, mert ez így elég gyászos.
    Nagyon nem úgy tűnik hogy az az ajánlott HW igény elég lenne neki.. (persze láttuk már ilyet nem egyszer ugye..)
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2020.08.05. 17:16:26
  • grebber
    #38
    Itt egy másik:

    Horizon Zero Dawn PC performance report - Graphics card benchmarks

    Azok a minimum fps-ek elég betegesek

    Gamespot tesztből:

    "Horizon Zero Dawn remains a visually enticing game with rich natural environments and snow-capped mountains to trek through, all of which can look better than they did on PS4 and PS4 Pro if you have the right PC specs. Given the density of certain towns or villages, or chaos of some combat scenarios, frame rate can take a considerable dip, making it a fairly demanding game, but it may also noticeably stutter occasionally, making for some inconsistent performance. (I've used a Core i7-7700K, RTX 2080, and 16GB of RAM at ultrawide 2560x1080 resolution using maximum settings and TAA, and had dips to around 35-40 FPS in those intense moments.)"
  • grebber
    #37
    Horizon Zero Dawn im Technik-Test: Grafikkarten-Benchmarks

    4K 60 fps lehet még a 3090tivel sem lesz meg Lehet butítgatni miatta

    PC GURU tesztje

    "A program egy jó lassú (tényleg több perces, mintha a „még letöltünk valamit” PS-élményt szimulálná) felméréssel és optimalizálással kezd, majd mi magunk is beállíthatjuk a grafikát úgy közepes részletességgel, és lefuttathatunk hozzá egy mini tesztet. Engem itt ért az első kellemetlen meglepetés, mivel a teszt eredménye szerint az i5-8400, 16GB RAM, GTX 1080 összeállításom éppen csak elég a 60 feletti átlag fps-re, 1080p-ben, Ultra minőség mellett – míg a Death Stranding 100-120-at futott hasonló beállításokkal. Aztán a még kellemetlenebb, miszerint ehhez az átlaghoz képest olyan +/-50 fps-re számíthatok egy adott pillanatban. Elsőre konkrétan 8-139-et mért a program. Nagy segítség, köszi! A legfájdalmasabbnak azonban még csak nem is ez bizonyult, hanem a beállítások látszólagos feleslegessége. Az ultra és a „PS4-en kb. ilyen volt” beállítások között a különbség 6 átlag és 1 minimum fps volt, a PS4 és minimális között szintén.
    Szerencsére a gyakorlatban már nem volt jellemző az ilyen komoly ingadozás, ugyanakkor a tükörsima, folyamatos kép továbbra is csak álom maradt. Ultra beállításokkal 55-60 fps volt az átlag-átlag, de előfordult 40-70 között minden. A grafikát minimumra véve pedig mindössze öt képkockával nőttek az értékek – cserébe viszont Aloy saját maga gyenge viaszmásává vált. Ennél már csak az volt furcsább, hogy sem a CPU, sem a GPU nem dolgozott közben teljes 100%-on, így nagyon remélem, hogy idővel kiadnak egy javítást a hardverhasználatra (vagy valami hasznosabb beállítási lehetőséghez). Mert egyrészt az én öregecskedő szememmel az első 10-15 perc után már nem láttam komoly különbséget 55 és 65 fps között, másrészt viszont elég kellemetlen, ha éppen akkor esik felére az fps, amikor egy karmokkal ellátott kétemeletes épület vetődése elől kéne kitérnünk."
  • caps lock
    #36
    Úgy néz ki ez sem úszta meg a Denuvot. No nem baj, legalább lesz mire várni, bármelyik nap lehet mostantól ünnepnap, hej a kalózélet szépségei...
  • wedge31
    #35
    Nem vészes...
  • grebber
    #34
    Horizon: Zero Dawn minimum gépigény

    Op. rendszer: Windows 10 64-bit
    Processzor: Intel Core [email protected]/AMD FX [email protected]
    Memória: 8 GB RAM
    Videokártya: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB)/AMD Radeon R9 290 (4GB)
    DirectX: 12
    Szabad hely: 100 GB

    Horizon: Zero Dawn ajánlott gépigény

    Op. rendszer: Windows 10 64-bit
    Processzor: Intel Core [email protected]/Ryzen 5 [email protected]
    Memória: 16 GB RAM
    Videokártya: Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB)/AMD Radeon RX 580 (8GB)
    DirectX: 12
    Szabad hely: 100 GB
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.07.28. 23:07:00
  • jarlaxxe
    #33
    Szerintem meg inkább egységesiteni kellenne az árakat senkit sem kéne büntetni vagy jutalmazni azért mert keletre vagy nyugatra születettt.
  • PunkZoli
    #32
    3napot simán tudok várni, ha 3000 forint egy 18k-s játék
  • NEOreg3
    #31
    valami olyasmit kéne implementálni, hogy új régióból való bejelentkezést követően minimum 72 órával állnának át csak az árak neked is az új régióéra, addig maradnál az eredeti régiódban

    az azért tényleg elég valószínűtlen, hogy 10 perccel ezelőtt még Magyarországon voltál, majd utána több száz/ezer kilométerrel arrébb egy másik országban
  • PunkZoli
    #30
    És ha elköltözöl már ne is használhasd az accod.
  • MerlinW
    #29
    Mondjuk nem értem a Steam-et. Pontosan tudják hogy az account hol volt regisztrálva. Tehát, ha külföldön jelentkezik be valaki az oldalra/kliensbe, akkor nem szabad engedni a vásárlást/aktivációt. Tök egyszerű.
  • jarlaxxe
    #28
    A VPN-s trükközéssel nagyot lehet szopikálni, nem éri meg, szvsz.
  • wedge31
    #27
    Olyan sokan vették meg más, olcsóbb régiókban a Horizon Zero Dawn PC-s változatát, hogy emiatt megugrott a játék ára.
  • grebber
    #26
    Ő múlt időben írta hogy volt! sose volt rá! Készülni készül mindenki látja hiszen ide írta Evin,de nem ma lesz kész
  • Seth
    #25
    Nem gyári, hanem fanmade fordítás van , készül hozzá. Természetesen kókányolt PS4 kell hozzá. Ha elkészül,akkor szerintem pár gombnyomás lesz átdobni PC-re. Rengeteg írott szöveg van benne, biztos még eltart egy darabig
  • grebber
    #24
    Valamit benéztél konzolra nem magyarul jelent meg.
  • lonvard
    #23
    Hát ez az. Átgyömöszölik a pécésre, azt kész. Biztos van benne munka, de mégsem akkora, mint mikor fordítani is kell. :)
  • torma1
    #22
    De ha konzolon volt magyarítás akkor PC-n miért nincs? Nem gyárilag volt benne a felirat? Nem értem, akkor miért nem adják ki magyarul PC-re?
  • hawkie22
    #21
    Nálam automatikus vétel volt, abban a percben, amikor láttam, hogy kijön PC-re. :)
  • drop
    #20
    nem hinném hogy megéri kockáztatni vpn es dolgot mert banolják az accontot most hogy rájöttek sokan argentinába veték meg
  • PunkZoli
    #19
    valahogy meg lehet venni olcsóbban steamen mint euro? régió záras a cucc amúgy?
  • Evin
    #18
    "Ha nem lenne hozzá magyarítás..."
    Még nincs, mint lentebb is írtam.
  • lonvard
    #17
    Hát ez kötelező vétel. Ha nem lenne hozzá magyarítás, akkor csak warezolnám, de így ez egy gyöngyszem, baszki.