7
  • Yagami
    #7
    Képzeld, én szeretem és nem vagyok suttyó redneck. Te viszont, mint láthatod épületes baromságokat állítasz, de ezt már megszoktuk okosországban, ugye :D
  • Zombee
    #6
    Azért a country se ilyen egyszerű. Lásd Johnny Cash, Willie Nelson...
    Persze ha a tarka ruhákban bohóckodó cowboy kalaposakra gondolsz, amikkel tele voltak a kamionos filmek, meg a Hazárd megye lordjai, akkor igen, az szar mint a fos. :)

    Amúgy igen, a country 20. századi zene, de ír gyökerű (persze, hisz az USA brit, ír, skót, spanyol eredetű).

    A menüben amúgy egész kellemes zene szól, szerintem Mississippi blues, némileg modernebb hangzással.
  • ugh
    #5
    " vagy countrydalnak,"
    Hala a jo istennek.
    A suttyo redneckeken kivul a vilagon mindenhol utaljak a coutry-t mint a szart.
    Arrol nem is beszelve, hogy nem lenne korhu mert az olyan mint itt nalunk a magyar nota.
    Viszonylag modern mudal es semmi koze nincs az akkori vadnyugathoz.
    Az amire a cikk szerzoje gondol az a modosult ir nepzene az ugribugri tanccal.
    De az nem country.
    Utoljára szerkesztette: ugh, 2020.06.30. 18:22:42
  • Shiwo
    #4
    van, hogy csak őt tudod irányítani, de azért az esetek többségében megoldható nélküle is a dolog, persze a képességei megkönnyíthetik a pályát..

    az ellenfél irányítása még nem is olyan "durva", elég limitáltan használható, amikor viszont "összeköt" két ellenfelet, és ha az egyik meghal, akkor a másik is, nah, az nagy segítsét lehet..

    persze sok esetben megoldható mindkettő likvidálása két karakterrel a showdown során, szóval nem mondanám, hogy táposabb, mint mondjuk a sniper puska, inkább csak megkönnyíti, amit amúgy is meg tudnál tenni
  • Montanosz
    #3
    fokozatosan csatlakoznak a társaid, de ha megvan a csajszi ugy használod meg amikor akarod ahogy akarod, a feladatok megoldása teljesen szabadkezú
  • dregnarr1 #2
    Azt szeretném kérdezni, hogy az a b*zi vudu téma mennyire erőteljes? Sok mellékküldetés / feladat van, amiben kötelező használni a karaktert?

  • Montanosz
    #1
    sajna, annyit is késtek vele, tényleg jó meg szép játék, csak nem hozz lázba mint elődje anno