6
  • Blage7
    #6
    Persze, nem vagyunk egyformák. Én például a The Witcher sorozattal vagyok úgy, hogy a szerepjátékos tábor nagy része szerint a legjobb játék valaha, én viszont az első résszel 1-2 óránál többet sose játszottam, a második résszel egy percet sem, a harmadikkal meg csak néhány órát. Őszintén szólva nem tudnám megfogalmazni hogy mi a gond vele, de valahogy egyáltalán nem tud lekötni. Másrészről meg ott van a The Elder Scrolls sorozat, amibe rengeteg órát beleöltem, pont nemrég kezdtem bele az Arena-ba megint.
  • Blage7
    #4
    Személy szerint nekem a Horizon Zero Dawn volt az a játék ami végül rávett arra, hogy beruházzak a PS4-re, nem is bántam meg, nem kérdés hogy a folytatásra is benevezek.
    Ez a "nyillal óriásrobotok ellen" dolog meg csak kis részben igaz. Valóban az íj meg a nyíl a fő fegyvered a játékban, de ha sima nyílvesszővel lősz egy fejlettebb robotra, akkor az valóban annyit is ér mint fing a hurrikánban. Az inkább az emberi ellenfelek ellen jó. Robotok ellen ott vannak a módosított nyilak, savas és robbanó fejek a páncélok átütésére, áramköröket rövidre záró nyilak amiktől megbénulnak néhány másodpercre, stb... Illetve ott vannak a különböző csapdák meg egyéb fegyverek is (gépágyú például). Szóval van benne okosság. Persze már amennyire egy sci-fi/fantasy játéknál ez lehetséges. De kinek a pap, kinek a paplan ugye...
  • Evoluti0N
    #3
    A sok értelmes hozzászólás. "Meglepő" módon olyanoktól, akik nem játszották az első részt.
  • Montanosz
    #2
    ja sose értettem hogy lehet ilyesmibe beleélni magunkat vagy egyáltalán hány éveseknek készül. Talán 5-6, vagy azoknak akit a twichen láttam hogy közvetités közben káromkodik meg az ágyékát masszirozta, valami magyar figura volt
    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2020.06.13. 18:48:03