6
  • M2 #6
    Gondold át egy picit a videóhívás folyamatát! Hátha akkor rájössz, hogy miért fontos újítás.

    Hint: mit kell megadni, hogy valamelyik videochat appban egymásra találjatok?
  • wraithLord
    #5
    Hát pedig én csak logikai kifogásolhatóságot említettem meg. :D Ez egy társkereső alkalmazás/oldal, nem randilebonyolító oldal. Persze virtuálisan egyszerű, "miért ne rakják bele azt is".
  • Palinko
    #4
    Senki nem mondta hogy most egetrengető innováció történt csak annyit hogy bevezetnek egy újítást. Nem az hogy nem tudják megoldani, még azokon az appokon is meg tudják oldani ahol csak 1 üzenet küldhető ingyen :D hanem miért ne lehetne benne ez a funkció?

    Az autódban az ablakot is le tudtad gurblival tekerni mégis alap az elektromos már a belépő szintű autókban is. A bankjegyeidet is tárolhatnád 1 bankjegy/pénztárca alapon mégis jobban örülsz ha egy pénztárcában van az összes bankjegyed sőt még a kártyáid is meg kép a családról, tudom is én. Itt is ez történik bevezetnek egy új funkciót, nem értem miért kell mindenre fújolni
  • Sydra
    #3
    Revolutionary feature! The future is now, old man.
    Utoljára szerkesztette: Sydra, 2020.05.07. 20:31:34
  • wraithLord
    #2
    Hát ez az, azt hittem, a Tinder csak valami párkereső oldal.
    Amíg nem volt a járvány, addig tinderes titkárnők egyeztették a randit, és tinderes taxik utaztatták el egymáshoz a két felet? Nem inkább kitalálták maguktól, hogy mikor és hogyan tudnak találkozni? Maguktól nem tudják ezt ugyanígy megcsinálni valamilyen videóhívásra képes app-pal? Tényleg nagyon fontos újítás. :D
  • gombabácsi
    #1
    a fiatalok olyan buták, hogy nem képesek egymást videóhívással elérni?