504
banner
  • caps lock
    #81
    Tetszik hogy különszedték a távolsági és közelharci skilleket, jobban átlátható. Külön öröm hogy megmaradt a spártai rúgás, imádtam már az Odysseyben is kicsalogatni az ellent a peremre majd egy szolid rúgással elküldeni a naplementébe. A fejlődési fa - illetve konstelláció - is igen kiterjedt, Skyrimban volt hasonló. A legjobb viszont a csata alatt szóló skandináv zene volt, nagyon sokat hozzátesz a feelinghez.
  • lonvard
    #82
    Csak az az ostoba keleti íj a hátán. Egyáltalán ilyen baszottnagy íjat minek aggatnak a karakterre? A Tomb Raiderben is ezzel idegeltek ki. Hajócsatát akarok. Ha nem raknak bele, akkor elvesztettek egy remek gamert. Aki valszeg warezolta volna a játékukat, de az mindegy! :D
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.07.06. 20:03:19
  • caps lock
    #83
    Vasárnap lesz az Ubisoft bemutatója, akkor majd hivatalosan is bemutatják a játékot.
  • grebber
    #84
    Ingyen Watch Dogs 2 amit osztogatnak majd jobban érdekel mint ez az átskinezett új rész
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.07.06. 21:32:05
  • mike01010101
    #85
    Leszedtem a videot. Hááát... igazából nem tudom mit vártam, de ez nagyon olyannak tűnik mint az Origin, ami nagyon jó volt, de az 2017-es játék. Nyilván egy ilyen videó nem mutatja meg az összes újdonságot, mélységet, de ha most kéne véleményt mondani, inkább rókabőr, mint tényleges megújulás. Én pár év szünet után azt várnám, hogy Syndicat -> Origin szintű előrelépés történjen.
  • caps lock
    #86
    De miért kellene annyit változnia hogy rá se ismerjünk? Van egy nagyon jól bejáratott játékmenet amit még tovább csiszoltak, az emberek pedig szeretik, ezt bizonyítják az eladási számok is. Nekem is több száz órám van benne. Plusz eleve egy trilógiával terveztek, a sorozaton belül több ilyen is van, nem lehet közöttük túl nagy eltérés. Történetileg is szorosan kapcsolódnak. Az alapjaitól újjáépíteni egy játékot évekbe telne, az Ubisoftnak viszont nagyon kell egy ütős cím, két év óta semmi komollyal nem rukkoltak elő.
    Majd ezután pihentethetik a sorozatot, és szinte biztos hogy Keletre visznek el minket. Már azt is lehet sejteni hogy milyen korszakokban és helyeken fognak játszódni.
    Kína esetén a Hadakozó Fejedelemségek kora a valószínű, a Császárság megalapításának zavaros időszaka, agyaghadsereg, Huang-Ti meggyilkolása, stb.
    Japánban nindzsáskodhatunk a Tokugawa sógunátus korában, a mongol megszállás nem valószínű mert a Ghost of Tsusima azt már lefoglalta.
    Másik lehetséges helyszín India, az angol gyarmatosítás idején, maharadzsák, hinduizmus, harci elefántok, grandiózus és színpompás templomokra számíthatunk.
  • grebber
    #87
    Én nem csodálkozom. Ubisoft Copy paste egyelőre mást még nem igen mutatott fel ezen kívül. Far Cry sorozat ugyanez
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.07.07. 18:59:55
  • Palinko
    #88
    Azzal nem volt baj, az origin játékmenete jó volt, a küldik voltak unalmasak és szarok, nem igazán éreztem magam motiváltnak hogy haladjak, az eleje meg lett írva de aztán nem igazán vitt előre. Plusz a pálya design is jobban erőltethetné a lopakodást, mert a játék inkább azt díjazta ha szétcsaptál mindenkit a fenébe, a rejtett pengés sebzés fél életet szed le meg ilyenek voltak, nem érte meg lopakodni ami az AC egyik lételeme kéne legyen a mászkálás mellett. Nem kell itt mindig feltalálni a spanyol viaszt, csak az eddig meglévő jó elemeket egybe gyúrni jó küldikkel és meg is vagyunk.
  • MerlinW
    #89
    A lopakodós témában az AC1 és a Unity coop része volt a legjobb. Mindkettő büntetett keményen ha lebuktál. A többi részben már csak opció. Ami számomra nem probléma, mert kedvem szerint játszhatok. Nem mindig van kedvem lopakodni, ezért sem játszottam végig soha egy Hitman vagy Thief részt sem. AC-ben meg ha durvulni akarok megtehetem, ahogy a lopakodást is.
    Max olyat csinálhatnának, - ahogy számtalan más játék is csinálja - hogy lopakodásért magasabb jutalom jár, ezzel ösztönözve a játékost.
  • Palinko
    #90
    Igen nem is értem miért nem feküdtek rá jobban pedig nagyon adja magát a dolog, a kettőben is voltak jó lopakodós küldik, de mielőtt leírtam volna hogy de hát itt is meg ott is, eszembe jutott hogy valahogy a vége tényleg mindig arra futott ki, hogy na most fél hadsereg ratjad lesz körbeállnak és jönnek egyesével :D Egyedül talán a Syndicate jut most így eszembe ahol kis kommandózás volt a vége és bár ott is sok őr volt inkább a lopakodást jutalmazta a játék szerintem.

    Sajnos a lopakodáshoz való visszatérésre biztosan nem a Valhalla lesz a jó epizód, mert mondták is már egy nagydarab, baltás viking nem sokat lopakodik. Majd talán a japánosnál, ott elég hülyén nézne ki ha mindenkit le kéne kaszabolnunk.

    Gondolom ez is üzleti döntés lehetett mert népszerűbbek a harcolós játékok, mintha sokszor kéne lopakodni, de azért így is legalább jutalmazni jutalmazná jobban meg lenne 2-3 rész ahol nem lehetne tovább menni harccal mert egyszerűen agyonvernek. Most max ilyen van hogy ha észlel valaki küldi alatt akkor deszinkronizál, de azok is elég ritkák.

    Nekem sincs kedvem mindig lopakodni, de az előnyben részesítést úgy értem hogy ha harc akkor legyen kemény, a lopakodással meg olcsón megússzuk a dolgot. Ha lopakodással könnyű lebukni harcolni meg pár ütés mindenki akkor sokkal csábítóbb az az út, ami nem illik a játékhoz annyira.
  • grebber
    #91
    Assassin's Creed Valhalla – Egy főellenfélharc is kiszivárgott
  • MerlinW
    #92
    Jaja, ezért hoztam fel példának az AC1 / Unity coop-ot. Ezekben ha elszúrtad a lopakodást általában futnod kellett mert lemészároltak, nem volt rambózás:)
  • Voltan
    #93
    A japános AC-vel azért eléggé ki fog tolni a Csucsima szerintem. Kézenfekvő lenne a dolog - főleg, hogy már az eredeti szendföldes asszasszinos narratívát maguk mögött hagyták - de a GoT után azért kicsit furi lenne előjönni a japános témával. Persze lehet, hogy most ez a tematika van fellendülőben, mint pár éve a viking-mánia, szóval akár még...
  • MerlinW
    #94
    Hát kínás rész már volt :)
  • wedge31
    #95
    Nagyon tetszik, remélem nem csuszik a játék és még idén megjelenik.
  • Palinko
    #96
    Nem tudok sajnálkozni mert annyi, de annyi idejük volt Ubiéknak lefejleszteni és még sem tették, jaj most sok új asset kell jaj most ez a baj jaj most amaz, hogy megérdemelnek egy erős konkurenciát.
  • Voltan
    #97
    Persze, nincs is ezzel baj.
  • wedge31
    #98
  • wedge31
    #99
  • JonasSandor
    #100
    Jó hosszú gameplay van most.
  • Evoluti0N
    #101
    A gameplay tetszik és a harc brutális és véres és fincsi. Egyedül az arcanimációkon van bőven még mit csiszolni.
  • hawkie22
    #102
    Nem úgy volt, hogy október 10-én jön? Na mindegy, októberben úgyis ott lesz a SW Squadrons, elötte meg a Horizon: Zero Dawn.
  • Daermon
    #103
    Magyar IGN beszámoló a próbáról
  • caps lock
    #104
    The VR beszámolója

  • grebber
    #105
    Assassin’s Creed Valhalla előzetes – Ilyen lesz a Ubisoft idei legnagyobb dobása
  • wedge31
    #106
  • grebber
    #107
    Új videót kapott az Assassin's Creed: Valhalla

  • grebber
    #108
    Megjelenés november 10re előre hozva.. Xbox series x /s launch

    Assassin's Creed Valhalla 4k/60FPS lesz Series X-en
  • MerlinW
    #109
    9 nappal a cyberpunk elé? :D Nekem jó :)
  • grebber
    #110
    Assassin’s Creed Valhalla – Az új trailer megmagyarázza, mégis mit keresünk Angliában

  • wedge31
    #111
  • JonasSandor
    #112
    Nálam sima liba a cucc.
  • caps lock
    #113
    A Gamestar exkluzív beszámolója:

  • wedge31
    #114
    Itt az Assassin's Creed Valhalla gépigénye.
  • hawkie22
    #115
    Na, a 4K nálam meglesz. :) Igaz, hogy nem fogom használni, de akkor is bírná a gép.
  • Kandurex
    #116
    Nem azt írja, hogy a 4K/30 -hoz a 2080 kell?
  • hawkie22
    #117
    Az a kis ugrás már nem számít, a laptopos 2070 közel egyazon teljesítményt ad le a 2080-al. Legalábbis IT-s haver szerint. De mint mondottam, úgysem fogom kihasználni, hisz csak 30 fps-t adna ezen a konfigon, akkor már inkább a stabilabb, de magasabb fps-számot választom. :)
  • grebber
    #118
    Assassin’s Creed Valhalla – Az északi mitológiából ismerős helyszínekre is eljutunk a kampányban
  • wedge31
    #119
    Assassin’s Creed Valhalla: Aranylemezre került a játék.
  • wedge31
    #120
    Videón nézhetitek meg az Assassin’s Creed Valhalla brutális kivégzéseit és támadásait.