303
banner
  • Evoluti0N
    Ok. Most eléggé össze vok zavarodva. Az egyik napi küldi célpontja az egyik bábú volt a fegyverkovács épülete előtt. A küldetés leírása részletes volt és egy tolvajról beszélt, aki hamarosan ismét lecsap, de maga a célpont az egyik bábú volt. :D
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2020.11.24. 15:15:26
  • MerlinW
    Asszem megtaláltam a weapon rúnáimat :)

Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.11.23. 19:19:34
  • hawkie22
    Köszi
  • MerlinW
    Igen, meg. Power 400 a max, utána mastery pontokat kapsz.

"Mastery Points become available after reaching Level 400.

Each additional skill point you earn after Level 400 becomes a Mastery Point. You spend them in the skill tree just like you did with normal skill points. Do this once to earn the trophy. Unlike normal skill points they won’t increase your level however (Level 400 is the Maximum)."
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.11.23. 16:35:42
  • hawkie22
    Egyébként meg lehet szerezni az összes skillt a skillfán? Vagy csak adott szintig lehet fejlödni (még csak 69-es PL-em van)?
  • hawkie22
    Nálam 22 órát mutat a mutató, 16%-on vagyok jelenleg, de még Merciából se mentem ki. :) Szóval egy jó ideig elleszek a játékkal, szerintem is a trilógia legjobbja.
  • MerlinW
    Én 91 óránál járok, 54%-nál (power 310) és még csak Fulke kereésénél :)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.11.22. 19:03:12
  • Daermon
    Én végeztem. 61 óra alatt lettem kész, 85%-os progressel.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az új trilógia legjobb darabja, de csak 7/10, mert hibái mellett a vége annyira annyira, de annyira elbaszott fos, hogy teljesen hazavágta... (amúgy 8/10 lett volna)

Utoljára szerkesztette: Daermon, 2020.11.22. 18:15:49
  • Piko888
    ha nem akarod megvenni, akkor fizess elő az upla+-ra, 15 dolcsi és az összes ubis játékkal játszhatsz, köztük a Valhallával és a WD Legionnal is.
  • Evoluti0N
    Nincs és mivel Denuvo van benne, így valszeg egy jó darabig nem is lesz.
  • Hunor1
    Hello. van már virágbolti ? (bocsi)
  • MerlinW
    Nem, rúgni meg íjazni.

Kérdés: Ámerikában meg tudtatok mindent venni az árustól? Hiányzik 2 ingot és ki van pucolva a térkép.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.11.21. 21:06:54
  • Evoluti0N
    Majd lecsekkolom. :)

Más: Lovon ülve tényleg csak rugdosni lehet? Nem lehet fegyverrel támadni? Elég furcsa megoldás. Vagy valamit rosszul csinálok?
  • MerlinW
    Próbáld ki a dupla dárdát, nem lesz ellenfeled :)
  • Seth
    Köszi
  • Evoluti0N
    A piros ágon ha megindulsz balra, akkor arra megtalálod. Amelyikre a nyíl mutat.

• Seth
    Melyik ágon van? Baromi nagy ez a skill fa :)
  • Evoluti0N
    Megvettem azt a képességet, h egy kézben tudjak fogni kétkezes fegyvereket. Egyik kezemben kétkezes kard, másikban kétkezes fejsze. Imádom, ahogy hasogatok velük.
  • MerlinW
    Jah kelet angilában vannak Lerion lányai :) Azok "endgame" cuccok ők dobják a
    Thor armor szett 3 darabját
  • Evoluti0N
    A 60 még ok, de egy 55-ös területen volt egy, ami 300 valamennyi szintű. :D
  • MerlinW
    Járt már valaki a megtermékenyítő kőnél?:) Sírtam azon a questen:)
  • MerlinW
    Azok a kihívások. 60 power difi nem probléma. Jók a harcok nagyon érdemes megpróbálni őket, még ha nem is sikerül. Mármint tök illuzióromboló, mikor később visszamész és 5 kombóból kifekteted őket. Ebben a részben a szintkülönbség csak a kapott sebzésre vonatkozik, a sebzésed úgy vettem észre ugyanaz.
  • Califa
    köszönöm a gyors választ
  • Evoluti0N
    Ha váltasz íjat, akkor automatikusan vált a különböző nyílvesszők közül. 3 típusba tartoznak az íjak. Vannak azok, amivel gyorsan egymás után tudsz kilőni nyilakat, ezek a light bowok. Vannak a hunter bowok, amiket ki tudsz húzni hosszabb ideig. Valamint a predator, amik a leglassabbak. Ezekkel első személy nézetben célzol és ezeknek a legnagyobb a sebzése.
  • Califa
    Szervusztok
    Hogyan tudok a nyílvesszők között váltani???
  • Evoluti0N
    Nem értem a logikát az mögött, amikor egy bizonyos szintű területen sokkal nagyobb szintű bossok, mint például a legendás állatok, drengrek vagy a félpucér nők, vannak.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2020.11.20. 15:23:54
  • MerlinW
    Én sem értem az ellenállást, a legélvezetesebb harcokról van szó.
  • wedge31
    Nekem bejönnek azok a küldetések is.
  • MerlinW
    Nem kötelező, ha nem kell a teljes Thor armor szett és a pöröly, illetve ha nem érdekel a lore.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.11.18. 15:14:04
  • Daermon
    Amit spoilerbe raktál, az nem igazán spoiler :D De egyébként én sem csinálom azokat, érdektelen.
  • Árnyvadász
    9% eddig és 20 óra. Angliai tájak, falvak, várak és monostorok fantasztikusan visszaadják a középkori hétköznapokat. Megfigyeltem, hogy a településeken (lehet kisebb is) van lehetőség a mindennapi munkát végző emberek feladatát "kipróbálni". Amikkel találkoztam, észrevettem: búza megőrlése forgó kőtányéron, kenyérdagasztás és a tészta formázása.

Volt egy "awesome" pillanatom a játékban. Íjjal lőttem le egy ellenfelet és a nyílvessző keresztül ment (teljesen véletlen szituáció volt, nem szándékos) egy fáklyatartóban égő fáklya lángján, majd ettől begyulladt repülés közben és az áldozatot már a tüzes vessző ölte meg, úgy hogy lángra is kapott.

Az már látszik, hogy itt 100+ órás kaland ígérkezik, de ez a középkori Anglia --> Gyönyörű. Nagyon jó választás volt.

Egyébként én is osztom a véleményeket, miszerint a mellék és főküldetések jók, érdekesek, humorosak is sok esetben és a felfedezés, nyersanyagok, kincsek, fegyverek megtalálása pedig sok esetben agyafúrtabb, mint eddig. Kicsit a Far Cry 5 és New Dawn megoldásait juttatta az eszembe, bár itt a lehetőségek korlátozottabbak.

Végül zárómondatként, nekem már nem hiányzik:
    Amint megépítettem a Hidden One irodáját és teljesítettem a Leap of Fate küldetést, megérkezett az Order tagjainak faágszerűen elágazó kapcsolati rendszere. Vagyis a potenciálisan kivégzendő személyek fája. Megmondom őszintén én teljesen elvagyok ebben a vikinges érában játszódó korban. Izgalmas a történet, varázslatosak a helyszínek. Nem érzem szükségességét, hogy még ezzel is foglalkozni kelljen. Nem is illik ide, de nyilván mivel AC ezért nem hagyhatták ki. Remélem nem kötelező, mert hagynám a csudába.

• hunbalee
    Olyan erősen rajtolt az Assassin’s Creed Valhalla, hogy rögtön két rekordot is megdöntött
  • Profi1000
    Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Most már minden megy! Szép napot Nektek!
  • Voltan
    Nem a kovácsnál kell, az inventoryban.
  • hawkie22
    Azt nem a kovácsnál csinálod. Hanem egyszerüen belépsz az inventorydban, kiválasztod a cuccot, amibe a rúnát akarod rakni, majd ott nyomsz egy középsö egérgombot.
  • Profi1000
    Hát sajnos nem működik,a kovácsnál vagyok fejlesztek de hiába nyomom a középső gombot az egéren nem történik semmi. A runa behelyezéshez kell a rúnán kívül más?
  • hawkie22
    Szívesen, remélem, megtaláltad.
  • Profi1000
    Köszönöm szépen a segítséget.

• hawkie22
    Középsö egérgombot lenyomod, amikor a tárgyat "vizsgálod" és megnyílik a rúna ablak, ahol kiválaszthatod, melyiket akarod az adott tárgyba berakni.
  • Profi1000
    Sziasztok!szeretnék segítséget kérni a rúnák behelyezése kapcsán. Hiába megyek kovácshoz ott tudok fejleszteni de a rúnákat nem tudom az eszközökbe tenni. Pedig hely az van több is. Köszönöm előre is.szép estét mindenkinek.