504
banner
  • MerlinW
    #504
  • MerlinW
    #503
  • MerlinW
    #502
  • AdemHUN
    #501
    Sziasztok!
    Hogy tudom megkapni Hythamtől a levelet ami felfedi hogy ki az utolsó Order tag? (tudom ki az) Megöltem az összes tagot és zelotot Megcsináltam az összes shire-t Randvi térképén, de még mindig csak az Assassin házban ácsorog, pedig a Longhouse mellett kéne várnia.
    Utoljára szerkesztette: AdemHUN, 2022.07.18. 00:36:08
  • JonasSandor
    #500
    A másik amit érdemes figyelni a starfield. Kocsisnál meg a test drive ultimate.
  • JonasSandor
    #499
    Bezony ám az e3-on kint lesz úgyis.
  • Savaran
    #498
    Ahhoz komoly kártya kell majd, meg ugye ne igyunk előre a medve bőrére megjelenés előtt még nem lehet megmondani tetszeni fog-e
  • JonasSandor
    #497
    Az év végén a stalker 2.
  • Savaran
    #496
    Days Gone nállam is simán ment 60-al 1080 ban, csodálkoztam is
  • caps lock
    #495
    Nekem 3 gigás 1060 van, és nincs olyan mai játék amit ne bírna el 1080p-ben. Nyilván nem max grafikán. Valhalla izzasztotta meg a legjobban eddig, még Horizon, GoW, Days Gone is tudta simán a 60 fps-t megfelelő finomhangolással, de Valhalla alatt az átlag 35-40 körül mozgott. Mondjuk igaz hogy nem az Ubisoft az optimalizáció királya, de mindentől függetlenül ez egy remek kártya még mindig, 6 gigás verzió meg pláne.
  • Savaran
    #494
    Persze hogy gyenge, de én nem játszom mai címekkel, mert nincs jelenleg olyan játék ami érdekelne, és nem is veszek addig kártyát majd akkor ha valami nagyon megtetszik.
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2022.02.20. 13:02:21
  • MerlinW
    #493
    Nincs is raytracing a játékban.
  • JonasSandor
    #492
    Hát nem raytracinget nem kapcsolom be, de anélkül kurva jó XDXD
    Ezeket a lovas pajzzsal jelőlt dögöket direkt kinyírhatatlanokra csinálták?

    Inkább a te 1060-ad a gyenge mai címekre. XD
    Utoljára szerkesztette: JonasSandor, 2022.02.19. 23:00:12
  • Savaran
    #491
    Az egy elég gyenge kártya
  • JonasSandor
    #490
    2060-nal bebaxna ha nem futna rendesen XDXD
  • Piko888
    #489
    jó gép kell hozzá oszt csókolom
  • Savaran
    #488
    Az abakuszt cseréld le számítógépre
  • JonasSandor
    #487
    Erre az fps buzulásra nincs valami?, betölti a játékot 15-20 fps, sokadik visszatöltés után megy vissza a normál 50-55 körülire rohadt idegesítő.
  • JonasSandor
    #486
    Ja ezt nem tudtam, csak annyit vettem észre, hogy viszonylag gyorsan adja a pontokat egy nagyobb xp zsebelés után.
  • MerlinW
    #485
    A folyós marhaság nélkül is minden képességed meglesz, sőt, ha megvannak a DLC-k,
    még kb 100 pont is marad felesleg amit mastery-re költhetsz.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2022.02.16. 18:08:53
  • JonasSandor
    #484
    Csak azért lenne jó mert a küldi részben ott van és kapok érte xp-t, a képességek miatt meg nagyon kell.
  • caps lock
    #483
    Szerintem nem lehet, de az Orlog kockajáték nagyon jó, hamar bele lehet tanulni, levertem mindenkit benne. Az ivós meg egyszerű ritmusjáték.
  • MerlinW
    #482
    A river raid nem a történet része, csak egy hajókázós DLC sztori nélkül. Én meg sem csináltam mindet. Folytasd a sima küldiket, van még előtted sok jó kaland.
  • JonasSandor
    #481
    Az axe folyón a 2 tárgyon kívűl 1 nyomot kéne keresni az hol van melyik parton?, közbe ahogy beszéltem a fickóval kaptam küldit.
  • Minuteman
    #480
    Üdv! Az Order elleni nyomozásnál ki lehet kerülni a játékos és az ivós nyomgyűjtést? (Clue). Megnéztem, (youtube) hol lenne a következő nyom, de nem volt ott....
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Eatun barn nevű helyen
  • JonasSandor
    #479
    Angliában vagyok még csak, rengeteg hely van még rajta.
  • caps lock
    #478
    Csak tippelek, nem tudom mióta játszol. Ravensthorpe a viking település a játék központi helyszíne, minden küldetés innen indul ki. A térkép régiókra van osztva, jelölve van a szintje is, így tudod melyiknek mehetsz neki, melyiknek nem. Ahhoz hogy elinduljon a területhez tartozó küldetés-lánc beszélj Randvival a hosszúház térképszobájában.
  • NB2
    #477
    kicsit bővebben...
    hol vagy, Norge vagy Anglia?
  • JonasSandor
    #476
    Most már elfogyott a küldetés ilyenkor mit kell csinálni, hogy továbbmenjen? 1 folyós küldi van még 1 cuccot kell felvenni és az is kész.
  • JonasSandor
    #475
    Aha köszi akkor kicsit túl sokat bóklásztam tiltott részekhez.
  • Savaran
    #474
    Pimpeld fel magad, és akkor menj csak a nehezebb területekre
  • MerlinW
    #473
    Csinálod a questeket.
  • JonasSandor
    #472
    Hogy lehet a fejlettséget növelni, hogy ki lehessen nyírni a területeket?, még a 160-asat is éppenhogy ki lehet taktikázni valahogy. Ahol 2 buzogányos van ott rendre kinyírnak.
  • MerlinW
    #471
  • robicarlos6
    #470
    A Dawn of Ragnarök DLC God of Wart csinál az Assassin's Creed Valhallából, és jól teszi
  • MerlinW
    #469
  • MerlinW
    #468
  • hawkie22
    #467
    Mindenki másmilyen, én a Witcher 3-t nem bírtam elvinni még lvl5-ig se, mert annyira nem kötött le. AC-sorozatban meg minden részt végigvittem eddig, a Valhallával kicsit lassabban haladok, mert annyi más játék van még a piacon, amivel játszom és érdekel, hogy néha hetek is eltelnek, hogy elö se veszem (detto WoW, Hearthstone, Avengers és társaik). Jelenleg az Alien Fireteams Elite-t nyüstölöm megállás nélkül, ha van szabadidöm és haverok is ráérnek.
  • Savaran
    #466
    Nem gondolnám, mivel a witcher 3-at végig tudtam úgy vinni háromszor, minden feladatot elvégezve, hogy nem volt unalmas a loot, úgy hogy kb 5x használtam a gyorsutazást :)
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2021.09.05. 13:03:10
  • MerlinW
    #465
    Ez a természeted hibája, nem a játéké:)