11
  • VolJin
    #11
    Talán érteni is kellene a világot, nem csak bolyongani benne,
    A gazdaság összeomlása nem azt jelenti, hogy jajj de jó, kevesebb milliárdokat fognak keresni a gazdagok, hanem azt, hogy az emberek többségének nincs tartaléka, így kibaszottul nélkülözni fognak. A gazdasági visszaesés már most 30 % körül mozog.

    Aki ezen vigyorog, nem ironikus, hanem egy ostoba fasz. Ha nincs annyi tartalékod, hogy egy évig kihúzd, akkor kibaszottul le fog fagyni a mosoly az arcodról...
  • Jawarider
    #10
    Szegények. Sok túlárazott f0st csak később lehet megint majd ráengedni a piacra....
  • cateran
    #9
    "juj mi lesz most, összedől a gazdaság "

    "Az irónia olyan közlésmód, amelyben a kimondott jelentést felülírja a közlés módja által hordozott jelentéstartalom. Az irónia eszköze lehet a szokásostól eltérő kontextus, kiejtés vagy más, akár nem verbális gesztus is. "

    Lebetuzom a fenti mondatot: "ki nem szarja le?"
  • VolJin
    #8
    Nem a telefonpiac beszakadása miatt omlik össze a gazdaság, hanem a gaudaság összeomlása miatt szakad be a telefonpiac te észkombájn!
  • wraithLord
    #7
    Vennék én telefont, csak már egy 50m^3-es szobám a padlótól a plafonig tele van telefonnal. A régivel, tessék mondani, mit kell csinálni? Használhatók még, vagy az évről évre történő hatalmas innovációk miatt már nem? Lassan kiömlenek a folyosóra. :D A segítséget előre is köszönöm. :D

    Ha használható még, esetleg adjam el? De hát mindenki megveszi a legújabbat 4 havonta, nem? Neeem? Ők hogy bírják? :O
  • gombabácsi
    #6
    én olyan notch-ot szeretnék ami térben kiemelkedik, természetesen minden oldalon és az éleken is, és legyen 500 megapixeles legömbölyítés rajta
  • Omega
    #5
    Ha mind a négy sarkon lesz notch, akkor idén még veszek új telefont.
    XD
  • gombabácsi
    #4
    amúgy is a 30 kamerás és még jobban lekerekített szélű technikai fejlesztéseket várom már nagyon! XD
  • Merwenus
    #3
    Venném én, de az előző szériához képest dupla meg tripla áron, had ne már.
  • Gabbbbbbbbbbbb
    #2
    Én úgy gondolom, hogy az okostelefon lufi magától is kipukkanhatott volna idén, de legkésőbb jövőre.
  • gombabácsi
    #1
    jé, az emberek nem fogják megvenni a legújabb "fejlesztéseket", amik valójában lufi fejlesztések? juj mi lesz most, összedől a gazdaság