14
  • Vanek úr
    #14
    Brexit után csak az év végéig fog működni. Mert a Brexit papíron lesz valamikor, de a kedvezmények már csak az év végéig élnek - vagyis a hivatalos Brexit után még az év végéig nincs határellenőrzés, nincs VÁM, nincs ....; de az év vége után hirtelen minden lesz. Roaming-díj is.
  • cateran
    #13
    Ja, hat azt is magasrol lekaksizom, aztan tolem az egesz magyar mobilpiac mehet a kukaba...Mivel az angol kartyamat per pill (es elvileg Brexit utan is, ha igazak a hirek) ugy hasznalom Mo-on, mintha Nagy-Britanniaban lennek (es MINDEN korlatlan rajta, meg a tetheringes adatfelhasznalas is, nincs huseg es az egesz £18,50 havonta akciosan..anelkul £20) pont nem erdekel. (csak azert kellett volna magyar szam, mert sok magyar weboldal meg nem nott fel a 2000-es evekhez...)
  • Major
    #12
    Hiába, hiszen ha nem veszel részt a kötelező adategyeztetésen le fogják tiltani a kártyád.
  • cateran
    #11
    Nahat...Mutyilandben mutyiztak a kormanykozeli naplopok es a hozzajuk dorgolozo cegek...Micsoda meglepetes....
    En hulye, par hettel ezelott akartam 1 magyar sim kartyat (beteges perverzio, elismerem) Betipliztem a Telenorhoz, mondom a kisholgynek, hogy 1 feltoltos kartyat szeretnek...mire o:lakcimkartya, szemelyi...mar itt pislogtam, mint a melyvizi tomorhal, de odaadtam a cuccost....Molyolt a szamitogeppel vagy 5 percet es kezdtem kisse ideges lenni, rakerdeztem, hogy ezt megis minek? Mire elkezdett valami torvenyrol hablatyolni, meg hogy eves adategyeztetes.....Mire megintcsak pislogtam.....Aztan vettem 1 Tescoban 1 Vodafonos feltoltos simet, amire senki sem kert semmilyen informaciot, adatot, csak fizetnem kellett a penztarnal...Tapasztalataim es velemenyem szerint Mo hamarabb fogja elerni Venezuela szintjet, mint Ausztriaet....
    Utoljára szerkesztette: cateran, 2020.03.28. 23:06:55
  • fade2black
    #10
    Digit evvel lényegében ellehetetlenítették.

    Pedig magyar és külföldi árakat látva elképesztően kellett volna a verseny és ismerve digi árazását az lett volna. Anno megéltem amikor telekomnak 12.000Ftt fizettünk a 10/10es netért és jött digi és 4000ért adta az 50/30at... Emléákszem azt hittem vmi hoax egyszerűen nem akartam elhinni ennyire olcson ennyivel többet/jobbat adna...

    Én használom amúgy a digis kártyám kétkártyás készülékbe nagyon állat korlátlan net ingyen nagyon baró... De városon/falun kívül rendszeresen nincs térerő. Nem egy csík hanem nincs.
    Utoljára szerkesztette: fade2black, 2020.03.28. 15:57:45
  • Inquisitor
    #9
    "Amúgy is elég sok tanulmány vizsgálgatás volt róla, hogy eléggé károsak lehetnek majd a későbbi hatásai az emberekre!"

    Konkrétan annyi igazolható van, mint arról, hogy az óltások autizmust okoznak. Semennyi. Viszont én rákészűltem a Digi-re, ott figyel a kártya nyár óta a telefonomban. Erre lehet kivonulnak? Illetékesek nyaljanak sót.
  • ostoros
    #8
    2035-ig? És csak szaros 128 milliárdot kaptak érte? Hát ezt jól elbaszta a magyar állam.

    Persze, valójában a 3 cégnek kedveznek ezzel, mivel ugye velük is stabilitási paktum van érvényben. Szóval lényegében a három nagynak megvakarták a hátát, gondolom valamiért cserébe. Gondolom cserébe nem fognak az EUrópai bizottságnál panaszkodni a távközlési adó miatt.
    Utoljára szerkesztette: ostoros, 2020.03.27. 19:34:36
  • kjhun
    #7
    2100Mhz-en, maradt még freki?? Ha, igen. Akkor mennyi?
  • morguldae
    #6
    Az a kérdés inkább, hogy van-e egyáltalán igény az 5g-re? Amúgy is elég sok tanulmány vizsgálgatás volt róla, hogy eléggé károsak lehetnek majd a későbbi hatásai az emberekre! Kell-e ez nekünk? Az emberiségnek nem biztos, hogy az a fejlődés ha több lesz a beteg ember!... Ez a töménytelen mindenféle sugárzás most is túl sok már, nem biztos, hogy kell még több ilyesmi!-a fejlődés címén....
    Utoljára szerkesztette: morguldae, 2020.03.27. 15:10:47
  • noland
    #5
    Miért? Van feleslegessé vált vírusom, neked olcsón megszámítom. Kellene?
  • csigafi #4
    Kár hogy ezt a licitet titokban elsumákolva tartották meg így esélyt sem adtak sok más szolgáltatónak. Tényleg mocskos húzás a vírussal takarózni miközben ez az egész vírustörténet csak egy üzlet. Még mindig tőben hallnak meg gyógyszermellékhatásokban mint a vírusban. Érdekes hogy senki sem rákban hal meg ha nem covidban hirtelen mindent erre fognak.
  • gombabácsi
    #3
    én már a 7G-t várom
  • AndReWsss
    #2
    Most már mehet a szabadrablás a vírus árnyékában...
    Tüntetni sem lehet, ez így elég könnyű most.
  • Arnika19
    #1
    Akkor hogy is van ez?

    A Magyar Telekom a
    700 MHz-es sávban kétszer 10 MHz-et, a
    2100 MHz-es sávban kétszer 10 MHz-et, a
    3600 MHz-es sávban 120 MHz-et nyert el.

    A Telenor a
    700 MHz-es sávban kétszer 5 MHz-et szerzett,
    nem szerzett frekvenciát a 2100 MHz-es sávban, a
    3600 MHz-es sávban pedig 140 MHz-re licitált sikerrel.

    A Vodafone a
    700 MHz-es sávban kétszer 10 MHz-et,
    a 2100 MHz-es sávban kétszer 5 MHz-et,
    a 3600 MHz-es sávban 50 MHz-et szerzett.

    És minden elkelt? Ami megmaradt blokk azzal mi lesz? Csak ennyi volt meghirdetve?
    Ha 5G-re gyúrtak akkor minek vettek a 2100-ból és ha a Telenoros megmondó emberke kizáratta a DIGI-t akkor miért nem sikerült neki ott nyerni nekik?

    Utoljára szerkesztette: Arnika19, 2020.03.27. 05:48:39