34
Atomic Heart - BioShock a Szovjetunióban
  • grebber
    #1
    A moszkvai Mundfish csapata egy olyan FPS-en dolgozik, amely a Szovjetunió alternatív történelmét mutatja be őrültekkel és robotokkal. Egy különleges ügynököt alakítunk, akinek ki kell derítenie, hol csúsztak félre a dolgok.
    Az Atomic Heartra "kaland-FPS-ként" hivatkozik a moszkvai székhelyű Mundfish csapata, amely egy alternatív univerzumban játszódik a Szovjetunió hajnalán. A játékban egy P-3 nevű különleges ügynököt irányítunk, aki a kormány megbízásából - egy sikertelen leszállást követően - a 3826-os gyárban találja magát.
    Hamar rájön, hogy valami nincs rendben a létesítménnyel, őrült robotok és emberek hemzsegnek mindenfelé. Hősünk a jó pár küldetés során lassan megtanulja csendben eltenni láb alól az ellenfeleit, majd a fő teremben összefut egy nagyobb példánnyal is, akinek csápjai vannak.
    A béke és a rend helyreállítása nem könnyű feladat, de az Anyaföld szeretetével a szívedben, biztosan győzelmet aratsz!
    Az Atomic Heart nagy kanállal merít a BioShockból, de hangulatát tekintve hamisítatlanul a szovjet kultúrára épül. A játék PC-re, Xbox One-ra és PS4-re érkezik, megjelenési dátumot azonban még nem kaptunk.







    A játék steam oldala

    Info: Gamekapocs
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.02.28. 19:58:26
  • grebber
    #2
    Új képeken az Atomic Heart
  • grebber
    #3
    Nextgen konzolokra is jön a BioShockot idéző „szovjet FPS”, az Atomic Heart
  • hunbalee
    #4
    Jó rég hallottunk az Atomic Heart felől, de most új infók és gépigény is érkezett a BioShockra hajazó sci-fi FPS kapcsán

    Ajánlott:

    Op. rendszer: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10 (64-BIT)
    Processzor: Intel Core [email protected] vagy Ryzen 5 [email protected]
    Memória: 8 GB RAM
    Grafika: Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) vagy AMD Radeon RX 580 (8GB)
    Tárhely: 22 GB szabad hely

    Már most mondom az ajánlott kb semmire se lesz elég... Várom a performance teszteket ahola 3090 is majd 40-50 fps körül megy majd
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.01.05. 13:24:34
  • hunbalee
    #5
  • avensis18
    #6
    Eszébe juttatja Prey-t, és Bioshock alig várja, hogy többet láthasson.
  • hunbalee
    #7
    Atomic Heart – Újra megmutatta magát a szürreális szovjet FPS

  • hunbalee
    #8
    22 percig pörög az Atomic Heart

  • hunbalee
    #9
    Atomic Heart – Jól halad a fejlesztés, a készítők már az E3-ra készülnek
  • Kancsalborz
    #10
    Én meg a H5-re, mégse kerülök a hírekbe.
  • hunbalee
    #11
    Atomic Heart ez is Game Passos lesz már a megjelenéstől kezdve!

  • robicarlos6
    #12
    AZ ATOMIC HEART „MÁR A KILÖVŐÁLLÁSON VÁRAKOZIK”
  • JonasSandor
    #13
    Akkor szeptemberbe már meg is jelenhet?
  • JonasSandor
    #14
    Este 8-kor bemutató, és hónapos megjelenési dátumot közölnek.
  • Anonymusxx
    #15
    Mi ez a mulatós zene alatta? Nagyon nem illik rá...
    Na meg 0:40 nál a merőkanalas nagyi, nem tűnik túl komolynak ez a a game...
    Utoljára szerkesztette: Anonymusxx, 2022.02.09. 15:23:57
  • JonasSandor
    #16
    Ez mi a franc volt, nem kaptunk továbbra se dátumot semmit kapják be.
  • JonasSandor
    #17
    Annyit elárultak végül, hogy stalker 2 környékén jöhet csak.
  • JonasSandor
    #18
    Na hol van a játék gamesconon?, az első nap után a mai semmi nem volt.
  • TomBrady12
    #19
    A türelem játékot teremt.
  • JonasSandor
    #20
    Holnap 1-kor jelentik be mikor jön.
  • JonasSandor
    #21
    Február 21.
  • 6600GT
    #22
    Sziasztok! a megvételén gondolkodom,ennyire nem lenne jó játék hogy senki nem ír róla ? hm..
  • Darun
    #23
    Játszani nem játszottam vele, csak néztem ahogy az ismerős játszik. Szép, érdekes... és sztem tele van a net véleményekkel róla, de ha nem találsz egyet sem, sztem a Steam-en biztos vannak visszajelzések. Ha egy robotos, kicsit scifis hangulatú BioShockra vágysz, akkor mindenképpen vedd meg.
  • 6600GT
    #24
    tesztet olvastam én is róla,csak fura hogy fórumon sehol semmi:D BioShock egyik nagykedvenc:)
  • Anonymusxx
    #25
    Már haldokolnak a fórumok, ez a hely is döglődik egy ideje.

    Egyébként steamen 86%-on van, ez elég jó.
  • Maxtreme
    #26
    hát ja, jó pár éve, thx facebook és társai. Egyedül még a prohardver megy úgy ahogy.

    A játék amugy teljesen jó (szerintem) végigjátszottam, nekem kifejezetten tetszett. Vannak f*szságai, de ettől függetlenül tök vállalható.
    A Gamepass akciós 300ftos árát meg na... eléggé megéri :D
  • 6600GT
    #27
    köszi az infót! 300ft?
  • Monster076
    #28
    Nálam nagyon furcsán viselkedik az MS Store-s változat. Bejön a töltőképernyő, majd kiírja, hogy adatok szinkronizálása és úgy marad örökre. Aztán másnap próbálom, akkor simán továbblép és betölt. Tegnap és ma viszont megint az adatszinkronizálásnál elakadt. Az elmúlt 6-7 napban jó, ha kétszer tudtam pörgetni.
  • Maxtreme
    #28
    annyi.
  • 6600GT
    #30
    értem,ha most előfizetek (PC) gamepassra 300ft ugyebár,a következő hónapban visszamondom akkor a játék marad örökre nálam vagy utána már nem elérhető?
  • 0Fritz
    #31


    Az előfizetés ideje alatt elérhető. A második hónaptól 3000Ft/hó.
  • 6600GT
    #32
    köszönöm,nem vágom a Gamepasst, és pl most a Atomicheart egy hónapig marad benne? vagy több is lehet
  • Evin
    #33
    Új előfizetőknek a Gamepass 300Ft az első hónapra, az ezt követő hónapokra 3000 Ft lesz. Ez a kedvezmény korábbi előfizetőkre nem vonatkozik (vagy talán csak ha X ideig nem voltál közben előfizető).
    Ez idő alatt te az összes, a kínálatban szereplő játékkal játszhatsz és telepítheted. Ha nem fizetsz, megszűnik ez a lehetőség. Ez gyakorlatilag játék bérlésnek számít.

    A játékok jellemzően több, mint egy hónapig vannak a kínálatban, és általában 1-2 héttel a kivezetésük előtt jelzik, mely játékok hagyják el a kínálatot, és melyek jönnek újként.
  • MerlinW
    #34