8
  • ostoros
    #8
    Na, ez a pöcsfejek hozzáállása. Miért is nem megy el a gyerekmunkás a szénbányából dolgozni valahová máshová- kérdezhették volna 200 évvel ezelőtt...
  • Palinko
    #7
    Elment már de nem mindenki olyan szerencsés hogy megteheti élethelyzet függő.
  • TokraFan
    #6
    ÖÖööö, a Microfos nem techcég?
    Egyebekben, a "tech gecik" által létrehozott rendszeren és eszközökön "tech gecizel éppen". Nem képmutatás ez?
  • Sydra
    #5
    Ha kívülről meg lehet mondani, hogy mi a helyes döntés, akkor mi szükség az elnökre? Elég lenne egy automatát a helyére ültetni. Egyáltalán miben dönthet az elnök, ami nem számít visszaélésnek? Az USA elnökeként nem ítélhet egy céget nemzetbiztonság szempontjából kockázatosnak?
    Én értem, hogy sokan nem szeretik Trump-ot, de az őt ért kritikák 90%-a logikátlan, gyerekes hülyeség.
    Utoljára szerkesztette: Sydra, 2020.02.24. 19:52:56
  • Sequoyah
    #4
    Es miert nem ment a baratod mashova dolgozni? Ha mindenki lelepne akinek nagy a szaja, akkor gyorsan javulna a helyzet...
  • Palinko
    #3
    Nekem nem az a bajom az amazonnal hogy techóriás, hanem az ahogy az alkalmazotakkal bánik, egyik barátom dolgozott ott és hát ne tudd meg.
  • hawkie22
    #2
    Azért nagyon nem mindegy, hogy tisztességes piaci versenyben nyer a Microsoft vagy hivatali visszaélés miatt kap meg egy pályázatot. Elnök vagy nem elnök a seprüfejü, azért ö se tehet meg mindent. Egyébként meg nem tudom, mit szidod az Amazont, lehet, hogy techóriás gecik, viszont tény, hogy piacvezetö szinten vannak.
    Te lennél az Amazon vezetöje, te se hagynál veszni csak úgy egyszerüen egy 10 milliárd dolláros projektet. Kapitalizmusban élünk, ez van. (Ha meg csak az irigység szól belöled, indíts te is egy techóriás céget. :))