4
  • Celeborn
    #4
    Nem volt rossz az X, bár nekem a VIII volt a legjobb. Valószínű azért, mert az volt az első JRPG amivel találkoztam és nagyon új és nagyon jó élmény volt. A 8-at majdnem 3x toltam végig. Harmadjára nem is olyan rég a felújított verziót. Az X-et kétszer is majdnem a legvégéig toltam, a 12-vel már nem emlékszem meddig jutottam, a 13-at szintén a vége előtt hagytam abba. Nem tudom, valahogy a legvége előtt mindig kidőlök. A 15-öt viszont megint csak végigvittem. A 7-hez viszont nem volt szerencsém, úgyhogy kíváncsian várom az újított verziót.
  • A1274815
    #3
    NEXUS6-nak:

    Jó is az X. Sokan fikázzák az önjelölt internetes kritikusoknak (megmondóknak) köszönhetően. Bár nem fejeztem be, mert Sin-re szállás előtt kellett volna még némi grinding, amihez nem volt kedvem. Eddit az FF-ek közül a XIII-2-t fejeztem csak be, általában mindig valahol az utolsó "csatáknál" sikerül megrekednem.

    A Zeldákkal más a helyezet azokat eddig a TP kivételével végig toltam. (TP-nek meguntam az elejét.)

    Azért én várom ezt a FFVII-t is az új DOOM-mal és Zeldával együtt.
  • barret
    #2
    Kb az volt a legunalmasabb rész. Csőpályák a köbön.
  • NEXUS6
    #1
    Azért a Square még mindig zseniális videókat tud összehozni. Egész megjött a kedvem hozzá, bár én csak a X-et nyomtam végig a sorozatból.