24
http://kepkezelo.com/images/6opkr8fo0vlp5irlcmla.jpg
  • Nohab
    #24
    Fasza lenne, ha ez a kis geci megölné a játékot. Még nem is modder. Csak szabályokat állított fel egy kihíváshoz és ennyi. Mást nem csinált.
  • akyyy
    #23
    "Lelőtték" a játékot, jogi követelés miatt, mivel nemrég belekerült a realisztikus mód, amit egy modder a saját ötletének tekint, és minden szállat megmozgat, hogy miért is azt nem tudom, gondolom elég nagy % részesedésért (belekerült volna mint készítő a creditsbe, tán pénzt is kapott volna, e helyett jogi útra terelte a dolgot) Nem tiszta teljesen, de jelenleg a játék elérhetetlen :O
  • Endre
    #22
    Mivel írja, hogy az első sorozata nem ismert videós. Írj valamelyik részhez kommentet úgy tudsz beszélni vele. Válaszol.
  • akyyy
    #21
    Nem tudja valaki hogy a srác az melyik videós? Mi lehet a Steam neve?
    érdekelne a modok amiket használt és úgy a legegyszerübb :D

    egyébként jól bemutatja hogyan érdemes játszani.
  • LaLee67
    #20
    Ablakos modot probaltam,de a felbontas volt tul kicsin.Maxra vittem es mar megy is. Koszonom!
  • Stormbird
    #19
    Próbáld meg ki vagy be kapcsolni az "ablakos" módot. Próbaként válts át más felbontásra.
    A programon belüli Általános beállítások menüpontban próbálj állítgatni a menük megjelenésén.
    Talán valamelyik segít.
  • LaLee67
    #18
    Sziasztok, nem tudom nezi-e meg valaki ezt az oldalt,de gondom akadt.
    Most vettem meg steamen a jatekot es mar a tutorialnal elakadtam, majd rendes uj jatekot inditva is ugyanazzal a problemaval szembesultem. Az eger kurzor a jatekfeluleten nem viheto ra sem az also sem a felso savra, igy semmit nem tudok csinalni a jatekban. Tutorialnal akarta, hogy epitsek egy hazat,de az also sav felso vonalanal lejjebb nem megy a kurzor, igy nem tudok az epitkezesre es semmire sem kattintani.

    Inditaskor feldobja a beallitasokat es hogy milyen oprendszerrel akarom inditani. Win 10 64 bit van igy ezzel inditom.

    Tud valaki segiteni?
  • Papesz175
    #17
    Sziasztok! Srácok egy kérdés!Találkozott már valaki azzal a problémával hogy a vasúti építészetet felépítem és amikor venni akarok pályaépítő gépet leáll a játék!!! már minden modot kitöröltem és újra telepítettem a játékot a könyvtárat is kitöröltem üresre és akkor is fenn áll ez a probléma! valakinek valami ötlet?mi lehet a gond? Építő válaszokat előre is köszönöm!!
  • RedRiot
    #16
    Méltatlanul kevesen ismerik ezt a játékot. A legkomplexebb városépítő / gazdasági stratégia játék, és ahogy írtad folyamatosan fejlesztik. Tetszik hogy olyan apróságokra is odafigyeltek, hogy pl. nem lehet csak úgy simán lebontani egy lakóépületet, hanem előtte a lakókat át kell költöztetni más épületekbe.
  • Nohab
    #15
    Közben fejlődött tovább a játék nagyon jó irányban. Továbbá a tervek között is nagyon sok jó ötlet szerepel.

    Érezni mögötte a kreativitást és a motivációt, ami nagyon kevés hasonló játékban van meg.
  • akyyy
    #14
    megvan a játék, pár hónapja játszottam vele sokat, nagyon hangulatos, de érdemes a legnehezebb fokozaton játszani, mert könnyün hamar unalumba fullad, hogy cask épitesz, építesz, és megunod. fogyjon el mihamarabb a pénzed, és úgy építkezz, akkor van kihívás :D


    meg érdemes a manuális építkezést választani, akkor is, ha automatán építünk bármit is, mert úgy mutatja "ingyen", hogy fog majd kinézni az épület, hol vannak a csatlakozási pontok, amiket érdemes kihasználni.

    jó kérdés, hogy tükrözödést, forgatást bele rakták- e már, régen néztem rá a játékra.
  • Normen76
    #13
    Kösz, remek :)
  • lostprophet
    #12
    Tegnap utánakérdeztem, és elvileg a legfrissebb béta verzióban, Steamen már elérhető a magyarítás.
  • Normen76
    #11
    Ez remek hír, köszönjük a munkátokat (-kád). Esetleg fent vannak a nyelvi fájlok külön valahol ? Az oldaladon nem találtam, bár lehet átsiklottam, nagyon aprók a betűk :)
    Utoljára szerkesztette: Normen76, 2020.01.31. 09:30:35
  • lostprophet
    #10
    Az eredeti fordító lelépett pár hónapja, de megkaptam a fejlesztőtől a szöveget, és átdolgoztam. Azt akartam írni, hogy ezt a frissített változatot rakják majd bele valamikor.
  • Montanosz
    #9
    erős a nosztalgia faktora :-D

    kocsmaszimulátort probáltátok már? nagyon jó és hangulatos, még küldetések is vannak :-D

  • Mate122
    #8
    [TUTORIAL]

    A játék zenéinek a cseréje:

    A játék zenéit relatíve egyszerűen kitudjuk cserélni. Csak mp3 fájlokra és egy xwm konverterre lesz szükségünk.

    1. Szerezünk be egy xwm konvertert pl.
    2. Csomagoljuk ki.
    3. Az mp3 fájlokat tegyük be LazyAudio\audio mappába.
    4. Indítsuk el audio2xwm.bat és várjuk meg amíg végig fut.
    5. Lépjunk be LazyAudio\converted mappába.
    6. Írjuk át a fájlok nevét és KITERJESZTÉSÉT:
    zene.xwm ---> track1.xwma
    zene2.xwm ---> track2.xwma
    zene3.xwm ---> track3.xwma
    zene4.xwm ---> track4.xwma (maximum 23 track lehet)

    7. Az így létrejött track.xwma fájlokat másoljuk a játék főmappájában a media_soviet\Music mappába.

    Érdemes biztonsági másoltatot késziteni a Music mappáról.

    A track1.xwma a játék menüjének zenéje. Ha a játék eredeti zenéit szeretnénk megkapni akkor a Music mappából másoljuk a xwma fájlokat a LazyAudio\audio mappába és indítsuk el audio2mp3.bat fájlt.
    Utoljára szerkesztette: Mate122, 2020.01.28. 22:07:44
  • Mate122
    #7
    Nekem a 0.8.0.14-ben ha belépek a játék főmappájában és elindítom a SETUPAPPLICATION SOVIET.exe akkor ott betudom állítani a nyelvet magyarra.
  • lostprophet
    #6
    Meg magyar nyelv is, amint visszarakják bele.
  • Montanosz
    #5
    na ez jo köszi az ajánlást
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    van virágbolti verzio is

    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2020.01.28. 14:35:49
  • Mate122
    #4
  • Sippie
    #3
    soviet republic és állampolgári elégedettség? Fake...
  • Mate122
    #2

    Utoljára szerkesztette: Mate122, 2020.01.27. 21:29:32
  • Mate122
    #1
    Workers & Resources: Soviet Republic

    - Irányítsd a tervgazdálkodású köztársaságodat gazdálkodj,bányássz nyersanyagokat, termelj termékeket, építkezz, fektess be, és irányítsd a lakosokat is.

    - Tervezz és építs ipari központokat, fel- és lerakodó állomásokkal, lerakatokkal, raktárakkal, és gyárakkal.

    - Építsd ki az infrastruktúrát, és szervezd meg a közlekedést, úthálózatokat, vasutakat, járdákat, futószalagokat, táv- és olajvezetékeket. Bölcsen helyezd el a gyárakat, raktárakat, házakat és teremts közöttük hatékony összeköttetést.

    - Tervezd és építsd meg a lakó övezeteket, minden olyan szolgáltatással, amire a lakóknak szüksége lehet a boldog élet érdekében, mint például játszóterek, mozik, kocsmák és áruházak.

    - Utasítsd az állampolgárokat a bányába, hogy termeljenek ki kőszenet, vasat vagy más természeti erőforrást; vagy küldd ki őket a szántóföldekre, hogy arassák le a terményeket; netán vidd őket egy gyárba, hogy termékeket állítsanak elő.

    - Adj el és vásárolj nyersanyagokat, árukat.Kereskedj a nyugati országokkal, vagy más szovjet köztársaságokkal, hogy dollárt vagy rubelt szerezz, és vásárold meg azokat a nyersanyagokat amikre szükséged van ... vagy fektess be az infrastruktúrába és új épületekbe.

    - Élvezd a hiteles szovjet építészetet és járműparkot, szintúgy mint a 60-as és 90-es évek valósághű táját.

    - A szabályokat te alkotod! Koncentrálhatsz a természeti erőforrások megszerzésére, és előállítására, majd add el külföldi valutáért; vagy építs egy önellátó köztársaságot; netán szeretnél valami élettel telit építeni? Játssz a könnyített homokozó módban, ahol a nyersanyagok és a valuták korlátlan mennyiségben jelen vannak.

    - Gazdasági szimuláció. A nyersanyagok árai változnak az idő múlásával a nemzetközi piacon például: egyik nap az acél tonnája $100-ba kerül, de néhány hónap múlva az ár akár $200-ra nőhet vagy $50-re is csökkenhet. Minden ára összeköttetésben áll a munka és a nyersanyag költségeivel.

    - Fokozódó nehézség.Ahogy az árak változnak, az állampolgárok igényei is változni fognak, több nyersanyag kell a boldogságukhoz, és a munkamoráljukhoz.

    Steam
    Hivatalos oldal
    Utoljára szerkesztette: Mate122, 2020.01.27. 21:29:52