9
  • zakzag
    #9
    A Windows Mobile sosem romlott el,sem a Lumia 520. Kiváló oprendszer volt, ráadásul mérföldekkel kevesebb erőforrásigénnyel, mint bármelyik android. Azóta is visszasírom. :(
  • Sequoyah
    #8
    A Lumia 1020-ig veluk tartottam, nagyon igeretes, jol megtervezett platform volt, azota is hianyzik sok funkcioja...

    Sajna a WP10-nel megtort valami, azert szerintem mar ok maguk sem lelkesedtek, es olyan is lett... 2014/15 korul kellett volna vagy all-int mondani vagy akkor abbahagyni az egeszet, mert amit azota muveltek a platformmal az folosleges es szegyen.
  • 74auriga
    #7
    3,5 évig használtam hibátlanul egy Lumia 830-at, az ég világon semmi baja sem volt. Ugyan olyan pörgős készülék volt bő 3 év után is, mint megvételkor.
  • csigafi #6
    Azért ettől függetlenül az a pár darab amik még használatban vannak telefonálásra használhatóak :-). Nekem is van egy Lumia még tudok hívást fogadni és kezdeményezni róla egyenlőre. :-). Nem rég próbáltam ki. Mondjuk én minden automatikus frissítést iktattam belőle anno. Igazábol csak rádionak meg zenelejátszónak tartottam meg. meg a Samsung GT SA6230-asomat is az a telefon elpusztíthatatlan volt.
  • SanMaster
    #5
    Te miről beszélsz? Nooormális?! A Windows Phone 7 terméktámogatása 2013-ban megszűnt! A legutolsó Windows mobile operációs rendszer a Windows 10 Mobile volt, és annak is megszűnt a terméktámogatása most Január 14.-én. A Windows Mobile halott! :D
  • AgentKis
    #4
    Azt még támogatják. Azon Windows Phone 7 az op. rendszer. Nem Windows Mobile.
    Utoljára szerkesztette: AgentKis, 2020.01.21. 14:22:48
  • T800
    #3
    De szerettem anno a Lumia 800 készülékemet :) Megjelenésekor sikerül hozzájutnom, szép emlékek... Valahol még meg is van talán.
  • Mat666
    #2
    Távozott egyelőre de még visszatér.
  • Major
    #1
    CairoJack fikkancs még egyet utoljára.