5
  • t_robert
    #5
    Bár simán látnám a telefonon vagy az otthoni számítógépen a munkahelyi emaileket... de szándékkal nem állítom be, hogy utolérjenek... :) Minek baszakodjak otthon és stresszeljem magam olyasmivel, amivel ráérek szembesülni majd másnap reggel(vagy hétfő reggel) a munkahelyen? minusz fél nap felesleges stressz és agyalás... nem is szólva a hétvégéről.... :)
  • Akva
    #4
    A munkahely így is úgy is rombolja a családot.
  • wraithLord
    #3
    Én sem szoktam munka után a munkahelyi postafiókomat nézegetni. Direkt kikapcsoltam a push notificationt a telefonomon, hogy ne jelezzen, ha jön új e-mail a munkahelyi email címemre. A főnökömnek meg nem mondtam meg a privát gmail-es e-mail címemet, amin "bármikor elérhet, ha szükséges" (tőle idéztem :D), hanem csináltam egy másik GMail fiókot, és azt adtam meg neki... :D
    Előfordul, hogy önszántamból ránézek (munkahelyire vagy álprivátra), de akkor olyan lelkiállapotban vagyok, hogy nem okoz stresszt, különben nem néznék rá. :D
  • Relixo
    #2
    "A dolgozók több mint fele szembesül a hazaérkezése után munkahelyi levelekkel, ez pedig rombolja a magánéletet."

    Aki még hazaérkezve is azt lesi mikor nyalhatja a főnökség seggét vagy milyen robot munkát vállalhat be még a munka után az meg is érdemli! :P
    Én munka után sz@rok rá a munkatársakra meg a főnökök hülyeségeire....aki másképpen csinálja dögöljön csak bele a munkájába meg a stresszbe. (és ez választás kérdése akárki akármit mond mert fel lehet mondani nyugodtan ott ahol a beled kihajtják)
    Utoljára szerkesztette: Relixo, 2020.01.15. 18:40:24
  • Zoliz
    #1
    Ne a hazaérkezéskor, hanem már hazaúton az okostelefonon ellenőrizze a mailjét, lehetőleg ne vezetés közben mert azt már " nem szabad". Remélhető összeömlik a rendszer és csak gépek fognak egymásnak postázgatni.