8
  • Cyberdog
    #8
    Nem feltétlen kell szinkronszínész... a mai technológiával a hangját is képesek szintetizálni. Így akár a "saját" hangján is megszólalhat.

    Szerintem a régiek közül James Stewart is nagyon jó színész volt.
    A Főnix Repülése (1965) kimondottan zseniális filmje (ennek a nemrég elkészült remake-jét is láttam), de Az ember, aki túl sokat tudott (1956) az is egy klasszikus. De ajánlom az Egy gyilkosság anatómiája (1959) c. filmet is....

    A legismertebb filmje mégis Az élet csodaszép (1946) ez olyan film az államokban, mint nálunk a Reszkessetek Betörők... nincs karácsony, hogy valamelyik adó ne adná le....
    Utoljára szerkesztette: Cyberdog, 2019.11.11. 22:05:37
  • Zombee
    #7
    Tarkin is a régi rajongóknak szólt. Aki nem látta a régi trilógiát (egyre többen vannak, mivel 40 éves filmek analóg trükkökkel), annak semmitmondó úgyis Peter Cushing.

    Amúgy mi az, hogy James Dean volt a legalkalmasabb...?
  • ugh
    #6
    Csak szerintem olyan mint james franco? Vagy hat forditva.
  • M2 #3
    Hogyan szerepel majd a stáblistán? James Dean v2.0 (beta)?
  • Cat #2
    1. Dicaprio 20 millió dollár alatt nem szerződik le filmre. Ennél olcsóbb digitálisan létrehozni valakit, lásd pl. Tarkin admirálist az új starwarsban. És pár év múlva még olcsóbb lesz.
    2. Marketing. Minden lap lehozza, hogy ez az a film, ahol a szereplő digitális. Ingyenreklám.