23
Mutant Year Zero: Road to Eden
  • JonasSandor
    #23
    Bezsebeltük.
  • Papa01 #22
    Sziasztok!

    A Mutant Year Zero: Road to Eden újra ingyenes az Epicen!
  • tombadillo
    #21
    na mostmár képbe kerültem. szal a risen előtti amd vga-kal nem kompatibilis, de elvileg kiadtak egy "Patch for pre-Ryzen AMD" poatch-et, amit viszont valszeg nem integrálták bele a normális patchekbe (mert azokat feltettem, és nem javította a helyzetet). szal, ha esetleg valaki tudná, hogy honnan lehetne ezt a bizonyost megszerezni, azt nagyon megköszönném (én nem találom sehol).
  • ttt1
    #20
    Én megjelenés napján megvettem eredeti áron meg a kieget is igaz Intelem van, de nem volt gondom vele sosem..
  • tombadillo
    #19
    ja. amikor ingyen adták, még nem is ismertem a játékot, most meg majdnem 40 euro.

    szal ezért.

    amúgy találtam patch-eket, csak ha azt ráteszem, akkor meg nem indul el.
  • Botond #18
    Ilyenkor felmerül bennem, hogy minek a törttel vacakolni, amikor epic storeban ingyen adtál, Xbox game pass ultimateben meg 300 forint 3 hónapra, és annyi idő alatt végig lehet nyomni...
  • Papa01 #17
    Hát, akkor max egy javításban bízhatsz... De tört verziónál ez is kérdéses.
  • tombadillo
    #16
    tört, de mondom, külföldiül sokan írják, hogy amd procival történik ilyesmi. csak megoldást nem írt még senki.
  • Papa01 #15
    Szia,
    Nálam soha nem volt fagyás a játékkal. Újratelepíteni próbáltad? Tört verzió, vagy eredeti?
  • tombadillo
    #14
    valami arról, hogy időnként lefagy? pár percig szenved, azttán megy tovább, akadozva, aztán rendbe jön. mitől lehet, hogy orvosolható. láttam nemzetközi oldalakon is, de eddig nem sikerült kihüvelyezni, hogy mitól van, és elhárítható-e.
    megköszönném, ha valaki tudna segyteni.
  • Papa01 #13
    Köszi az infót! :)
  • ttt1
    #12
    Akit megfogott ez a fajta típus, annak tudom javasolni a Corruption 2029-et (ue a mechanizmus más skinnel és storyval).
  • Papa01 #11
    Nem is tudtam, h van elme kontroll lehetőség a játékban.. de kár... a X-Com-os játékokban az volt a kedvencem, meg a termolándzsa... :D
  • Malachit
    #10
    Én inkább a mind controlos karakter preferáltam. Átvettem vele a harc szempontjából kritikus lény feletti az irányítást. Ekkor a körülötte állók elkezdték őt lőni. Így arra tudtam játszani, hogy az átállított célszemély a kontroll végére meghaljon, veleminél több sebzést kiosszak/öljek, a saját csapatomról el legyen vonva a fókusz és addig büntetlenül kaszálhassam az ellenfeleket velük is :)
  • Papa01 #9
    Slient fegyverek nélkül nem is tudom mi lett volna... :) Ugyanígy, az EMP gránátok. Az egyik fegyvernek is van ilyen skill-je, hogy béníthatja, a robot egységeket. Egyik-másik robot tényleg szemét volt.. :)) Amit még szerettem, a malac felöklelő skill-je... :) azt is sokat használtam. És én is az eredeti csapattal nyomtam végig.
    Jó kis játék ez na. :)
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2019.11.20. 15:52:19
  • ttt1
    #8
    Én 77-esen fejeztem be. Az eredeti játék után lehet folytatni a kieget. Szerencsére én a hard-on elég sok medikitet halmoztam fel amiből használtam a kiegben is, oda már azért kellett. A silent fegyverek hasznosak. A skillekkel kell kicsit taktikázni, jó volt a dlc, de megmondom őszintén nekem így ennyi játék után (alap játékra gondolok) nem volt akkora kihívás. Új karaktert is csak 1x 2x használtam, de inkább a bevett csapatommal mentem.
  • Botond #7
    Semmi extra, még pár harc, ahol lehet taktikázni, ha még nem volt elég akkor érdemes belevágni. Van egy új karakter is.
  • Papa01 #6
    Wow, mesélj, milyen? :) Tetszik, megéri az árát?
  • Botond #5
    Én már a kieget gyűröm. :)
  • Papa01 #4
    Nos végig vittem... jó kis játék volt, az utolsó csaták elég kemények voltak. :) 72. szinten fejeztem be.
  • Papa01 #3
    Köszi a választ! :) Jó kis játék ez, most vagyok az 51. szinten a csapatommal. Végül nem variáltam a tagokon, a megszokott a legjobb.. :)
  • Botond #2
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    - Semmi, sztori része
    - Nem.
    - Tudod cserélgetni a csapattagokat, berakhatod vki helyett, de mindig három fős a csapat.
  • Papa01 #1
    Sziasztok!

    Meglepve tapasztaltam, hogy ennek a nagyszerű játéknak még nincs topic-ja az SG-n, úgyhogy gondoltam nyitok neki egyet.

    Szóval, a játék típusa stratégia, amely hasonló az X-com játékokhoz... a csaták körösek, minden egyéb valós idejű.
    A játék ismertetője az Sg.hu-n: LINK

    Nem olyan régen ingyen beszerezhető volt az Epic store-on, így akadtam rá. De az első DLC-jét biztosan megfogom venni.. :)

    A DLC neve: Mutant Year Zero: Seed of Evil

    Aki szereti az X-com játékokat ezt is imádni fogja. :)

    Néhány kérdés a játékkal kapcsolatban:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az öregnek ( Elder) van valami haszna, vagy csak mondja az okosságokat? :)

    A saját dolgaimat nem tudom eladni?

    Magnus tud csatlakozni a csapatomhoz? A fegyverét simán fel lehet upgrad-elni, az én költségemen.. RAMBINO a fegyver neve... :))





    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2019.11.03. 17:39:23