29
Terminator: Resistance
Terminator: Resistance
  • JonasSandor
    #29
    Stratégiai része megjelent.
  • robicarlos6
    #28
    Mozgásban a DLC

  • robicarlos6
    #27
    Sztorikiegészítőt kap a Terminator: Resistance

  • robicarlos6
    #26
    Készülőben lehet egy új Terminator-játék
  • robicarlos6
    #25
    Sztori DLC-t kap a Terminator: Resistance
  • hunbalee
    #24
    Késik a next-gen update
  • hunbalee
    #23
    Next-gen frissítést kap a Terminator: Resistance
  • Dency
    #22
    Magyarítás
  • grebber
    #21
    16 GB-os frissítést kap a Terminator: Resistance
  • Dency
    #20

    Itt

    Igen, valamiért kifelejtették belőle, nem tudom hogy a steames verzióba belekerült-e azóta.
    Utoljára szerkesztette: Dency, 2020.01.01. 18:51:03
  • CairoJack
    #19
    Azt jól látom, hogy nincs invert mouse?
    Nem volt még játék, amiben ilyen hibával találkoztam volna, és nem volt még játék, amit 2 (KETTŐ!!!!!!) másodperc játék után adtam volna fel.

    "GRATULÁLOK" A KÉSZÍTŐKNEK!!!

    10/0 ez a "játék".
  • Zeller01
    #18
    Volt bizony! A kórházban is van egy megkínzott ellenálló! Az sem véletlenül van ott :)
  • shaddam
    #17
    Hát nem mentek bele, de pl valami sidequestben valami kutyát kell szerezni egy gyereknek és megkérdezi mi legyen a neve. Lehet Wolfie, Max. Meg gondolom volt más is
  • hawkie22
    #16
    Ha saját, akkor már lefordíthattad volna a címet is Terminator - Az ellenállás-ra. :)
  • Dency
    #15

    Saját fordítás, vagy egy nagyobb csoport rárepült? Gondolom inkább az előbbi.
  • Zeller01
    #14
    Mire meglesz az első nagyobb leárazás, remélhetőleg így tudjuk majd játszani:
  • lammaer
    #13
    "dícsérték a sok fanszervizt"
    ????
  • shaddam
    #12
    Első nagyobb leárazáskor szerintem veszem, dícsérték a sok fanszervizt, én meg bírom a terminátor univerzumot. Elsőre olyan játéknak tűnt amit csak összedobtak mert jön a moziba a film
  • Dency
    #11
    Nos próbáltátok? Steamen egyelőre pozitív az a cirka 50 értékelés :D
  • Dency
    #10
    Hmmm kíváncsi vagyok milyen árban fogják adni.
    Utoljára szerkesztette: Dency, 2019.11.02. 14:59:23
  • grebber
    #9
    Két új video
  • Papa01 #8
    +fav, nagyon várom! :)

    A The Terminator: Future Shock nekem nagy kedvencem volt! :)
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2019.10.28. 15:27:34
  • Kissssss0 #7
    war of the machines csak akkor volt jó játszani ha sikerült hozzá embereket találni... máskülönben eléggé egyhangúvá és unalmassá vált mert a botok teljesen hülyék voltak, ha jól emlékszem még a "rossz pc játékok" sorozatban is volt... ha emlékszik még valaki freddyd-re.
  • Dency
    #6
    Igen, salvation-t ki is játszottam anno, war of the machines valamiért nem tetszett.
  • Kissssss0 #5
    az is csoda hogy egyáltalán csinálnak még terminátor játékot pc-re... mióta bugthesda megcsinálta ezt a terminátor játékot azóta csak két másik játék tudta felkelteni a figyelmemet, az első a "Terminator 3: War of the Machines" ami hát eléggé hagyott némi kívánnivalót maga után, a másik meg "terminator salvation" 2009-ből, salvation óta semmi nem készült tudomásom szerint.
  • Dency
    #4
    Azért egy próbát tenni fogok vele, nem egy AAA kategória de nem is így kell kezelni.
  • hawkie22
    #3
    Engem nagyon nem gyözött meg ez a játékmenet-videó. Nálam biztos nem lesz first-day vétel, de lehet, hogy késöbb se.
  • PeeTeR
    #2
    best of 2019

  • Dency
    #1
    Új terminátor játék fog érkezni PC-re Terminator: Resistance néven.
    Trailer:

    Megjelenés:
    2019.November.15.

    Steam URL
    Utoljára szerkesztette: Dency, 2019.10.27. 18:12:08