7
  • firebird182
    #7
    Nekem szerencsere ilyenekkel nincs gondom 4k ban sem. Rtx2080ti. 32gb ram i9 9900k. Bar 4k ban ertek mar meglepetesek ezzel a konfiggal is
  • wraithLord
    #5
    "...16gb ram meg 1060as kártya na ne már... ez egy sokkal komolyabb játéknak is elég..."

    A 16 GB RAM lassan alap lesz (de azt hiszem, egyelőre még a 8GB RAM elterjedtebb). A GTX 1060 egy 3 éves kártya, ezzel együtt pedig a legelterjedtebb kártya a "gémerek" között. Az ajánlott hardverkövetelményekben ezeknél a hardvereknél picit combosabb hardverek szoktak szerepelni, ami talán a játékosok felső 15 százalékának ha megvan egyáltalán.
    Tehát 2018-2019-hez képest nem magas az ajánlott.
    Az más kérdés, hogy a GTX 1060 még ma is egy viszonylag erős kártya, és normálisabb játékokat is el tud futtatni akár QHD-n is játszható minőségben... Illetve, hogy a 16 GB RAM nem feltétlenül indokolt egy ilyen játék esetén.
  • mustangdc3
    #4
    sokkal nem jobb mint az underground grafikára. Úgyértem idő arányosan. Azaz anno az akkori gépeken szépen futott egy átlagos konfigon. ez a mostani annyival nem szebb mint amennyivel nagyobb a gépigénye. a fizikát nem értem ...ugyanaz mint már sok éve.
    a kocsi nem törik csak a menü más kb meg vannak újabb kocsik. max a térkép nagyobb de az ajálnott gépigény szerintem igenis magas. 16gb ram meg 1060as kártya na ne már... ez egy sokkal komolyabb játéknak is elég
  • wraithLord
    #3
    Nem mondanám rá, hogy nagy gépigényű, még az ajánlott is 1-2, esetenként több generációval régebbi középkategória.
    Legtöbbször a grafika és a fizika igényli a nagy gépigényt, az pedig nem függ a játék stílusától.

    Nem tudom, minek kell alá Win10, de biztos ez is része az elterjesztésnek.
  • mustangdc3
    #2
    de mire fel ekkora igény? ez egy árkád játék....