13
  • quatlander
    #13
    Nem is a teve hiányzik a képről leginkább, hanem a híres marsi hernyó ami nyomot hagy maga után. A légiósokról nem hallottak már az 1973-es Marsra szállás óta (Secret Manned NASA Mission to Mars in 1973) :)
    Utoljára szerkesztette: quatlander, 2019.10.18. 13:56:36
  • quatlander
    #12
  • xyl
    #11
    A pálmafákat sikerült über-dekonspirációs algoritmussal visszahozni, a tevéken és a légiósokon még kell dolgozni...


    Utoljára szerkesztette: xyl, 2019.10.17. 21:58:34
  • Cyberdog
    #10
    :)))
  • quatlander
    #9
    ki lettek retusálva, erősen dolgozott a NASA algoritmus. :D
    Utoljára szerkesztette: quatlander, 2019.10.17. 15:37:14
  • t_robert
    #8
    oázis????? Hol vannak a képen a pálmafák és a tevék????? Esetleg néhány légiós????
  • xyl
    #7
    "Ezt mind értem, de a képet nem tudom értelmezni... "
    Nyilván egy művész lefestette azt, hogy hogy nézhetett ki akkor, amikor még tavacskák voltak a kráterben.
  • Palinko
    #6
    Beszéljünk inkább erről:

    https://www.independent.co.uk/life-style/gadgets-and-tech/news/nasa-alien-life-proof-mars-space-viking-lr-a9156001.html
  • Tinman #5
    Erre szokták azt mondani, hogy a Föld teljesen szétbombázva, sugárfertőzötten, lyukas ózonpajzzsal, magas CO2-vel, és megáradt tengerekkel, meg nulla sarkköri jéggel is ezerszer lakhatóbb bolygó, mint a Mars. A hasonló szvsz erős túlzás, kismillió difi van, már egészen az alapoktól. Persze marsjárót tesztelni ilyen helyeken okés, de kb. ennyi.
  • gombabácsi
    #4
    hú ez nem semmi! akkor meg is hódíthatjuk végre a marsot!!!
  • kvp
    #3
    "A dél-amerikai Altiplano-fennsík hasonló körülményeket kínál,"

    Viccen kivul a Marson egy feltoltodott meteorkraterrol van szo, amit a szel felig ujra kikoptatott. Ezzel metszetelte az uledekretegeket. Erdekes, de egyelore nem lognak ki fossziliak a falbol.
  • Tinman #2
    Ezt mind értem, de a képet nem tudom értelmezni... nyilván nem a marsi kék eget láthatjuk. Sőt... erős a gyanúm, hogy a képen valahol Dél-Amerikában járunk. -.-
  • Merwenus
    #1
    hatásvadász cím szokás szerint, szóval találtak egy krátert a marson AZTA