2918
banner
  • PanzerWolf
    #1595
    Red dead online, és a red dead redemption 2 között mi a különbség?
  • Plata
    #1594
    Kincses ládákkal bannoltatnak a modderek
    Link.
  • Plata
    #1593
    Szerintem kb semennyi,az a kevés szöveg ami van ahhoz nem kell nagy angol tudás.
    Eszement jókat lehet játszani,ha békén hagynak.
    A világa nagyon szép és hatalmas.
    De a játékban nincs cset,azt kifelejtették,a voice chat meg irtózatosan szar,tele van hülye állatokkal.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.02.25. 19:55:15
  • PanzerWolf
    #1592
    Köszi a kimerítő választ!Szeretem a Westernt nagyon.Mármint ha igényes.Hmm akkor van még benne bug bőven.De gondolom folyamatosan javítgatják a játékot?Angol mennyire kell hozzá?kb Mint egy Guid Warsba anno? :D
  • Plata
    #1591
    A játék nagyon jó és órákig el lehet lenni vele,ha szereted a westernt.
    De ordas nagy bugok vannak benne.Hemzseg a rohadt sok bugtól,de van jó és van idegesítő bug is.
    Idegesítő ha a táborod eltűnik és nem lehet letenni,mert szürke a tábor lerakás opció.
    Idegesítő ha szétszakad a táborod és nem tudod használni,rohadt szar ha újra kell indítani a játékot mert a moonshine shack bugos.
    Mert az is megtörténhet hogy odamész moonshine shackhoz és belépsz,de igazából a karaktered nem lép be,csak ott marad a ház előtt,de a világ üressé válik te pedig nem tudsz csinálni semmit,max gyalogolsz a nagy üres térképen.Mert lovadra sem tudsz felülni.Idegesítő hogy a moonshine shackból eltűnnek az NPC-k és ki be kell mászkálnod párszor mire újra elő kerülnek.Időnként van hogy hiába lősz le vadat nem tudod haza vinni a táborodba,sem a szekeredre feltenni,mert a karaktered automatikusan eldobja ha hozzáér.Ezenkívül a játék full pvp,soha nem vagy biztonságban mert bárki lelőhet bármikor.Ha pvp napi feladat van akkor általában szívás az élet mert sok gyökér szenved.
    De amúgy eszement jó a játék,én órákig elvagyok vadászgatással,vagy pecázok ha vízparton van a táborom.Van hogy szekérszámra viszem az óriási halakat a városba elpasszolni.
    És vannak jó bugok is,elég sok,napi küldik maguktól teljesülnek.
    Például felmegyek online és a táborom vízparton van,na az nekem akkor már pecázást jelent,nekiállok pecázni erre kész lesz trader napi küldi.Mert a játék hülye.
    De néha olyan is előfordul hogy a szerver ledob és ettől meghülyül a termelés.
    Tegnap elindítottam a termelést moonshine shackban de miközben a piát ízesítettem volna a szerver ledobott valami erroral,vissza mentem és a pia kész volt,48 perc helyett egyből kész lett a dc miatt.
    Én magam részéről szeretem a játékot,bár az Online elég fapados és nagyon kevés a tartalom,de a világ iszonyúan jó.
    Órákig elvagyok vadászgatással.
    Ha megveszed a játékot ne simát vedd meg,olyan változatot vegyél amihez jár Online-ban arany is,mert Online a role-k 15 aranyba kerülnek,4 role van.
    Trader,collector,Moonshiner,bounty hunter.
    Az első három jó a negyedik cseszett unalmas,szerintem.
    És ott van még az Outlaw pass 2,40 aranyba kerül,de ha megveszed a 40 aranyat visszakapod és még rengeteg jutalmat.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.02.25. 19:02:46
  • PanzerWolf
    #1590
    Sziasztok!
    Gondolkodom a játék megvételén egy ideje, de eléggé sok bugról hallottam, olvastam.Elsősorban az Online része érdekelne.
    Tudnátok írni róla, hogy mennyire játszható már a játék?Állítólag sok hibát már javítottak rajta.
  • bowden
    #1589
    Sziasztok!

    Mivel nem találtam ilyesmit hát létrehoztam egyet.
    Pc játszom és ha van kedvetek együtt felvedezni az online világot csatlakozzatok. Én nemrég kezdtem még tanuló fázisban vagyok jól jönnek a tapasztaltak tanácsai vagy az újak felfedezési.
    Szóval:
    Alapítottam egy posset Jó a Rossz és Loot néven ide várok jelentkezőket ha van valakinek kedve
    És létre hoztam egy discord szervert(Red Dead Online Hungary PC névvel) így könnyen, szövegesen vagy hanggal lehet kommunikálni pcről vagy akár telefonról:
    https://discord.gg/snu3v3v

    Akinek van kedve csatlakozzon, hátha kialakul egy kiseb közösség a játékban.


  • Plata
    #1588
    Nekem tele a hòcipőm bh feladatokkal.
    Aszittem moonshine shack bugjainàl nincs szarabb.
    Tévedtem.
    Bh küldi befejezésénél rendszeresen ledob a szerver.
    Mikor legendary bountyt megcsinálod ùgyhogy a mòcsingot élve leszállítod és videò végén kivág a szerver az nagy élmény.
    Főleg mikor egymás után kétszer.
    Na olyankor lesz elegem.
    Ezért talán hatos a bh,többi role huszas szintű.
  • MarkBlade
    #1587
    Bounty Hunter az amivel a legtöbb goldot tudod farmolni.. pontosan minden egyes küldi 0.28-0.35 aranyat adhat. Ez feltételezi azt hogy élve szállítod le az embert és 12 percen túl. Az idő a küldetés felvétele után indul. Ahogy felveszed nem rohansz a helyre stoppert indítasz majd olyan 9-10 percnél elkapod mire leszállítod megvan az idő is. Sok farmolási idő kell de a rangot is húzod vele.. minél többen vagytok annál egyszerűbb a feladat de ugyanazt az aranyat kapod. Illetve hogy pontosítsam ez GOLD.. nem dollár amiben a legkifizetődőbb a trader.
  • PunkZoli
    #1586
    negyven gold rengetegnek tűnik :D
    kösz a tippeket!
  • Plata
    #1585
    Gold farmra napi küldizés.
    Minél több napi küldit megcsinálsz annál több aranyat kapsz.
    Ha 28 napon keresztül legalább napi 1 feladatot letolsz akkor már minden napi küldi 0.5 aranyat ad.
    Vannak sima napi küldik és vannak role napi küldik.
    Role napi küldik néha maguktól teljesülnek,mert bugosak.
    Van olyan role küldi ami 1-es role szinttől elérhető van ami csak 5 vagy 10-es szinttől.
    Ha van 40 aranyad vedd meg az outlaw pass 2-t,a 40 aranyat vissza adja úgyis és mellé még rengetegcuccot és xp-t.
    Trader role és a moonshiner role nagyon jó és könnyű,collector szintén,a bounty huntert utálom,mert elég szar.
    Moonshiner role egyetlen negatívuma hogy a moonshiner shack elég bugos,de ha nem zavar hogy párszor újra kell miatta indatani a játékot akkor ne gond.
    Jelenleg 84 napja nincs megszakítva a daily challange,így minden napi küldi 0.5 arany,mivel minden role megvan,nagyon sok napi küldim van.
    Nekem minden licensz goldba került,de alapból járt a játékhoz előrendelés miatt asszem 50 arany,így nem volt gond.
    Minden role-t megvettem,plusz az outlaw pass-t is,azt már napi küldizésből.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.02.20. 12:21:20
  • PunkZoli
    #1584
    lenne pár kérdésem, bár én PC-n játszom, szerintem ugyan az lesz.
    Van bouty licenszem, de ahogy észrevettem ezek a moonshiner és trader licenszeket golddal lehet ugye csak feloldani?
    Gold farmra mi a legcélszerűbb?
    A lovam kiborítóan gyenge a sztorihoz képest. 20-as vagyok, mit érdemes venni ezen a szinten?
    Szintezni mivel lehet gyorsan?
  • Dency
    #1583
    Szépnek szép, de hogy egy csúcskártyát is megfingat ráadásul 1080p-be, hát nem tudom.
  • bowden
    #1582
    Aha ezt nem tudtam. És van valami kellemes magyar társaság akikhez lehet csatlakozni?
  • AnuluWork #1581
  • Plata
    #1580
    Ha sok xp-t akarsz akkor inkább csatlakozz egy posse-hoz,eladásért több Xp-t kapsz.
    Egy nagy eladásért rengeteg xp jár.
    Ha felcsapsz Trader-nek az sok xp-t hoz.
    De tolhatjátok a moonshiiner sztorit is,az sokkal keményebb mint az Online sztori.
    Ott van hogy húsz harminc ellenség csap le rád.
    Egyedül alap nehézségi fokozaton is kemény,de nehezebb fokozaton szerintem lehetetlen.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.02.18. 10:17:52
  • bowden
    #1579
    Igazából nem a story érdekel hanem az érte kapott xp. De úgy néz ki nincs több quest. Jól elvagyok az online résszel, van mit tevékenykedni csak bosszantott a 83%.
  • Alexease
    #1578
    Ha story-t akarsz, akkor miert njem tolod vegig az offline reszt. Nagyon jo tortenet, sok-sok koritessel, extra jo karakterekkel. A palya es a kornyezet sokkal hangulatosabb, latvanyosabb, sokkal tobb az elet es az interakcio. Ugyanugy lehet/kell karaktert, lovat es minden egyebet fejleszteni, gyujtogetni, hasonloan fokozatosan adja a fegyvereket es minden mast.
    Persze, ha mar benne vagy az online-ban, es ott akarsz gyujtogetni es fejleszteni, akkor elveszett idonek tunhet az offline. Ezert kellett volna forditva, mert baromi jo a offline resz! :)
  • PunkZoli
    #1577
    úgy értem, pozitívban voltam végig így csak 50% story volt teljesíthető eddig.
  • Plata
    #1576
    50% nem elég,rosszabbnak kell lenni.
  • PunkZoli
    #1575
    nem lehet, hogy idő közben bad lettél?
    Nekem 50%on van, mert jó voltam végig, van egy vendor aki átalakít bad-é, és mehetne a többi story küldi is.
  • bowden
    #1574
    Ezek vannak meg. Nem tudom, nálad, hogy néz ki?
  • Plata
    #1573
    Elvileg ennyi küldi van,de ha mind megcsinálod 100%-ot mutat.
  • bowden
    #1572
    Sajnos nagyon sok a bug igen. Úgy látom te is azok közé tartozol aki ennek ellenére tolja a játékot. Én csak online játszom a story rész miatt leveleztem a rockstarral. Azt írják:

    I understand that you are unable to continue the Story missions in Red Dead Online. There are following story missions in Red Dead Online. If you have completed all of them, no more missions will pop for you.

    Intro Mission
    Honor Among Horse Thieves

    Choice Missions
    The following missions force the player(s) to make a choice that affects their honor but can be played by honorable or dishonorable players. They can be completed in any order.

    Love and Honor
    The Right Side of the Tracks
    If the Hat Fits...

    Path of the Gunslinger
    The following missions are only available to players who are honorable.

    Where Your Morals Lead You
    Highly Illegal and Highly Moral
    Bring a Goddamn Posse
    The Hanging of Tom Davies

    Path of the Outlaw
    The following missions are only available to players who are dishonorable.

    Kerosene, Tar, and Greed
    More Than One Way To Earn a Buck
    These Bastards Can Fight
    Banks Don't Rob Themselves

    LeClerc Missions
    The following missions are playable for players regardless of their honor level.

    Kill Them, Each and Every One
    Destroyed By Grief

    Please check if you are missing any Story missions. If you have completed all of these missions you won't be able to do any more missions.

    Szóval ha ezek megvannak akkor nincs több? Mert ezek nekem mind kész vannak de akkor is 83%ot mutat.
  • Plata
    #1571
    Ez a daily még mindig bugos.
    Mai napig teljesül nekem,akár sima lovaskocsin való utazástól,vagy ha szedek fel virágot.
    Ma még az a daily challenge is teljesült ami azt kéri hogy csináljak két trader eladást.
    Pedig nem volt meg.
  • Plata
    #1570
    Srácok az a Daily challenge ami azt kéri hogy csináljunk 2 resupply küldit,most már tuti hogy totálisan bugos.
    Többször is teljesítettem már egy kis szekéren való furikázással,de most úgy teljesült hogy pecáztam.
    Felmentem a játékba, a táborom egy patak mellett volt,így kedvet kaptam a pecázáshoz,előkaptam pecabotot és elkezdek horgászni,erre kiírja hogy kész 2/2 resupply mission.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.02.05. 22:29:35
  • bowden
    #1569
    Fokozatosan csökkentettem, most már 0án van. Kiirtottam egy egész várost miattta
    Bosszantó, hogy azért a storyból jól jön az xp és egy bug miatt egyszerűen nem haladok vele.
  • macleody
    #1568
    Mikor vadásznom kéne, hogy feltöltsem a készletet a táborban, alig bóklászik a közelben vad, persze ha valami más missiont csinálok, keresztül - kasul rohangálnak az őzek, szarvasok, akármik.
  • Alexease
    #1567
    Vannak nalam is allatok, csak az offline verziohoz kepest sokkal kevesebb.
    Bar lehet, ez a realis, es nem az offline;)
    Utoljára szerkesztette: Alexease, 2020.01.31. 18:32:15
  • Plata
    #1566
    Nem tudom neked online hogy nincsenek állatok,de nekem van sok.Most adtam el egy nagy adag piát,ugye lovaskocsival kell leszállítani,most is folyton az úton rohangáltak kis állatok,nyulak,mókusok és egyebek,de volt sok őz is meg sügér róka is meg prérifarkas.
    És madár is van rengeteg.
    Bár én sosem lövök sem kacsát sem egyebet,csak őzet szarvast vagy bölényt lövök.
    Sok kis hülye mókus meg nyúl csak zavar az úton,elütni nem szeretném őket moonshiner vagonnal meg sügér kis állatokat kerülgetni necces mert törik a pia.
  • PiszkosFred
    #1565
    > benéznék én is online-ba,de képtelen vagyok,bármilyen napszakban nyomnék rá a főmenüben, hibakóddal elutasít..

    Nalam detto. Minden online tipusnal/jateknal ketszer megcsinalja (hibauzenet szerint Rockstar miatt), de harmadjara beenged. Van, amikor mar masodjara is. Elsore mindig dc es fomenube vissza.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.01.31. 16:37:03
  • xido
    #1564
    benéznék én is online-ba,de képtelen vagyok,bármilyen napszakban nyomnék rá a főmenüben, hibakóddal elutasít..
    most sikerült kigugliznom valami hálózati dns átírást...lőn csoda..kicsit elkezdett tölteni a képernyő..aztán egy másik hibakóddal mutatott újra kiutat,amit most megint guglizhatok,mint a hülye :)
  • Alexease
    #1563
    Mivel az offline-t vegigtoltam, es mar csak boklasztam (meg arra is boven jo!), gondoltam csak elkezdem az online-t, ha mar maszkalok, akkor legyen ertelme is.

    Elsore eleg erdekes/vicces: furcsa latni, hogy teljesen az offline jatek eleje, meg mindenki el, minden epulet es egyeb megvan (amit felgyujtottunk, megszunt, tonkrement); furcsa talalkozni az offline mellekszereploivel, meg friss allapotukban, meg nem oregedtek meg, nem oltuk meg oket;D

    Ami annyira "nem jo", az offline-hoz kepest, erosen ingerszegeny a palya, alig van valami mozgas. Amig offline-ban tobb tucatjaval mozognak az allatok (fut, repul, uszik, kuszik), addig online-ban erosen kihalt minden. Van amikor tobb perc lovaglas alatt nem talalkozom semmivel. Pl. offlineban egy folyonal 50 meterenkent szallnak fel tucatjaval a kacsak, itt lenyegeben kihaltak:D

    Persze logikus, azt az allapotot lehetetlen lenne online szinkronizalni.

    A grafikabol es a LOD-olasbol is (erosen) visszavettek.
    Egyelore hibaval, fagyassal nem talalkoztam, de olyan sokat azert nem toltam.

  • Plata
    #1562
    Pedig mennie kell,nekem azzal ment.
    Lehet nem elég alacsony.
  • bowden
    #1561
    Sziasztok!
    Találkozott már valaki olyannal az online részben, hogy a story nem ad új feladatot? Eddig szép sorban jelentek meg egymás után, most 86%nál vagyok a Destroyed by Grief feladat után nem ad újat. Olvastam pár külföldi forumon, hogy a honor szintet változtassam, azzal sem változott.
  • Plata
    #1560
    Ha olyan napi külditek van hogy csináljatok 2 resupply küldit,akkor csak üljetek fel a szekérre és pár perc után kész.

    Nekem mindig kész pár perc szekéren való utazgatástól.Annyi volt az egész hogy szekérre ültem elindultam egyből kész 1 küldi,lőttem két őzet feltettem szekérre újra elindultam erre kész a második küldi.Már nem először csinálja ezt,ha nem csinálok semmit csak a szekérrel csámborgok kész lesz a küldi.
  • Scooter
    #1559
  • PiszkosFred
    #1558
    Ismet kiderult, hogy ennyit jelent, ha megjelenik steamen is :)
  • Daermon
    #1557
    Nekem pl PC-n van meg :)
    Pont tegnapi, hogy pc-n is belendült.
  • PiszkosFred
    #1556
    ...en is jol elvagyok vele casualkent, vaksotetsegben kalandozva, hogy mit merre es hogyan, mert meg igy is marha szorakoztato. Ezert sem ertem, hogy PC-n miert nem jatszanak vele, legalabbis a legutobbi hirek szerint.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.01.24. 09:12:48