7
  • bmw
    #7
    Egyet ertek kiveve a rougeal kapcsolatban, szerintem a solo jobb volt, utana rouge..
    ( nalam )
  • kalapos01
    #6
    Ilyesmit én is olvastam ezekről a filmekről, és nem néztem meg őket. Furcsa, hogy te megnézted. Szerintem nem érdemes.
  • Angel5
    #5
    Szar volt mind a 2 Jurassic World film és szarok voltak az SW filmek is kivéve a Rogue One .
  • zetortraktor
    #2
    Bőőő, hüpp,, hüpp, csúfoljuk mert csinált egy filmet, ami nem tetszik, hány éves vagy, tíz? Teszek be emojit, mert ilyenkor azt kell: Ekkora dedót. Nyomorékozni nyilván menő bizonyos körökben, ha valaki rossz munkát végez, de ettől még a dedó dedó marad.

    Remélem, nem veszed a szívedre a reakciót, de nekem új, hogy valaki ilyen látványosan hisztizzen csak azért, mert lát egy rossz filmet. Én is láttam sok rosszat, de valamiért el tudom viselni, nem stresszelem túl a dolgokat. Légy férfi. Vagy nő. Amelyik vagy.

    De témánál maradva: Johnsonnak a Star Wars előtt volt 3 rohadt jó filmje (értsd, nekem piszkosul tetszett a Brothers Bloom és a Brick, de a Looper is bejött), és most jön nemsokára megint egy rendezése, ami szintén rohadt jó azok szerint akik látták. Trevorrow-ra ez nem volt igaz.
    Utoljára szerkesztette: zetortraktor, 2019.09.16. 20:38:38
  • BaliBoy
    #1
    De annak a nyomorék Rian Johnsonnak a rendezése megütötte a mércét... sőt, át is lendítette, olyannyira. hogy egy egész SW trilógiát kapott... naneeeeeeeeee