10
  • DcsabaS
    #10
    És szinte teljesen meghaltak azok az emberek, akik az elmúlt 110-120 évben vizet ittak...
  • dyra
    #9
    na ennyit a vega étrendről :D
  • Macropus Rufus
    #8
    Ja igen: a börit te hoztad fel, én nem említettem ilyet, szóval ne adjál a szamba olyat amit te mondtál és nem én. ;)
  • Macropus Rufus
    #7
    A srác nem volt anorexiás. Finnyás az volt.
    Felhívnám a figyelmed a törvényes gyámságra és arra, hogy ez mit is jelent. Igenis a szülő felel a gyerekért amíg el nem éri a nagykorúságot. Vélhetően nem tettek meg mindent ui. akkor a kistáska látna. Azért van a szülő, hogy nevelje a gyereket. A szabadelvű hippikomunák ideje már lejárt.
    Gondolom am. te is csak annyit tennél, hog ez van. Nem hinnem, hog ha a srácok lenne ilyen akkor sz@rnal rá. Am. az meg van, hog kényszer táplálás is van? Szóval mondjuk úgy, hog semmit nem tettek meg a gyerekért.
  • arty
    #6
    tehát az összes anorexiás gyerek szülőjét börtönbe kellene zárni szerinted?

    nyilvánvalóan a srác BETEG volt... orvoshoz is elvitték/küldték... szóval? mi a szülő felelőssége???
  • Tinman #5
    4-5 nap??? KETTŐ. Se.

    Próbáljátok ki: 2 napig ne egyetek semmit, kizárólag ásványvíz. Abból mehet max 2 liter, annál ne nagyon legyen több. A 2. nap végén kenj meg egy lekváros pirítóst. Katarzis lesz.
  • Macropus Rufus
    #4
    Ebben mi a hir? Az, hogy azert nullazodott le mert kb. semmit nem evett krumplin kivul (a csipsz is krumpli volt velhetoen) par szaz eve tudjuk, hogy mit okoz a total egysiku taplalkozas.
    A hir az lett volna, ha a szuloket el is itelik a felelotlenseguk miatt. De ez igy nem hir.
    A kistaska nem akart mast enni. Akkor nem kapja a kruplit sem. 4-5 nap es barmit megenne amit ele tennenek. Tuti nem valogatna.
    Amit nem ertek, hogy a fenebe nem utalta meg a kajat?
  • nlght
    #3
    ugyanúgy börtönt kéne kapniuk a szülőknek ahogy a néhány hónapos gyereket vegán életmódra kényszerítő szülőknek mert fogyatékosságot okoznak a gyereknek
  • Zombee
    #2
    Jó képességű család lehet, ha ezt így összehozták.
  • gombabácsi
    #1
    egy szó: szülők