8
  • bunny
    #8
    Én tegnap megnéztem, nem tudom mit várt a cikkíró de szerintem pont hozta az eddigi MIB részek színvonalát. Szombat délutáni popcorn mozi volt mindig is, és ez kiválóan hozta. Kicsit több alien poén elfért volna, cserébe volt Thor-os, az alapsztori pont olyan erős mint szokott. Nálam bejött, aki szerette az eddigi részeket nyugodtan nézze meg, jóez.
  • Zombee
    #7
    Egyébként a cikkíró ne a magyar forgalmazón kérje számon a Föld körüli kalandok hiányát. A készítők nemzetközit mondtak, annak meg a néhány helyszín is eleget tesz.
  • Zombee
    #6
    Anélkül csak még szarabb lett volna.
  • Major
    #5
    Valóban sokat hozzátett a 3. részhez Tommy 2 perc játéka.
  • lammaer
    #4
    Hát, végülis már negyedik rész....

    Kicsit tartok tőle hogy Will Smith meg Tommy Lee Jones nélkül nem fog tetszeni, de adok neki egy sanszot... gyerekkel újranéztük az első hármat, neki is bejöttek azok, igy hát az évi 1 popcornos mozink ez lesz...
  • morguldae
    #3
    Egyszer meg lehet nézni, de nem nagy szám.
  • zetortraktor
    #2
    Nem fogja, de. Egyrészt a gyártásnak egy komolyabb szeletét Kína állta, azt meg lehet úszni az amúgysem túl komoly kínai szelet lepasszolásával.

    Másrészt "The marketing and publicity budget spend was said to be on the lower side" - az a 120, messze nem 120. Volt is egy cikk arról, hogy milyen ügyesen sikerült mindenféle keresztpromókkal csökkenteni az erre vonatkozó költségeket.
  • Ender Wiggin #1
    120-ba volt csak a reklám, meg 110 a gyártási költség. Ezt az életben nem hozza vissza...