64
GRID
  • WinStar
    #64
    Sziasztok. Steam-en ha előfizettek az EA playre 10 órán át lehet nyúzni. Azt nem tudom hogyha tetszik s megvesszük megmaradnak-e a mentések(valószínűleg igen) de egy próbát megér. Én is félek tőle,főleg az előző 2019-s miatt.... Ezért kipróbálom így :)
  • JonasSandor
    #63
    Drága a játék. Tesztek alapján jó lett.
  • fradiking35
    #62
    Azért kíváncsi lennék hány GB-ot foglal el a vinyón ez a játék, de valószínűleg jobban járok, ha letöltök egy sorozatot. :/
  • Danecay
    #61
    Ejh, mekkora tolongás van itt, így, hogy megjelent a játék :)
  • robicarlos6
    #60
    Negyven percig pörög a GRID Legends

  • robicarlos6
    #59
    Lassan megjelenés kell nyomni a PR-t.. Én mindent rühellek ami nem ingame gameplay anyag. Mert kb semmit nem ad a játékhoz ha promo ha nem promo. Ezeknél 2 db ingame screenshoot is többet és számomra
  • Danecay
    #58
    Nem ezek az élőszerelős bejátszások inkább elveszik a kedvem mint meghozzák. Ha már játék, maradhatott volna szerintem ez is a szokásos renderelt animáció. Az ilyen csak kizökkent és illúzióromboló.
  • robicarlos6
    #57
    Élőszereplős kedvcsinálót kapott a GRID Legends

  • robicarlos6
    #56
    Grid Legends gépigény


    Minimum:

    64 bites processzor és operációs rendszer
    OS: 64 bites Windows 10/11
    CPU: Intel i3 2130, AMD FX4300
    Memória: 8 GB RAM
    GPU: NVIDIA GTX 950, AMD RADEON RX 460
    DirectX12
    Hálózat: Szélessávú internetkapcsolat
    Tárhely: 50 GB szabad tárhely
    Hangkártya: DirectX-kompatibilis hangkártya


    Ajánlott:

    64 bites processzor és operációs rendszer
    OS: 64 bites Windows 10/11
    CPU: Intel i5 8600k, AMD Ryzen 5 2600x
    Memória: 16 GB RAM
    GPU: Nvidia GTX 1080, AMD RX590
    DirectX12
    Hálózat: Szélessávú internetkapcsolat
    Tárhely: 50 GB szabad tárhely
    Hangkártya: DirectX-kompatibilis hangkártya


    A GRID: Legends február 25-én jelenik meg PC-re, Xbox One-ra, Xbox Series X/S-re, PlayStation 4-re és PlayStation 5-re.
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2022.01.19. 10:19:57
  • Danecay
    #55
    Kívánom, hogy legyen jó, viszont túl sok jóra nem számítok :(
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2021.12.04. 12:54:14
  • robicarlos6
    #54
    Februárban érkezik a GRID Legends

  • robicarlos6
    #53
    Megvan, mikor jelenik meg a GRID Legends?
  • robicarlos6
    #52
    Grid Legends

  • robicarlos6
    #51
    Akinek még nincs meg: Fanaticalon most star deal-be van az Ultimate Edition €2.69
  • grebber
    #50
    LOL humble haviba meg belekúrták az ultimate editiont
  • grebber
    #49
    Eladod a többit akkor kb 1.2 eurora jön ki... Innentől ha a világ legszarabbja se bántana a dolog. (Amúgy nem az csak kb egy dlc lehetne akármelyik gridhez fel se tűnne.) De persze minden ember más és más kinek mi tetszik
  • [HUN]FaTaL
    #48
    Engem valójában érdekelne, hogy érdemes-e akár ennyiért megvenni :)
  • grebber
    #47
    Ezek szerint igen a kasszáknál tuti
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.06.02. 01:35:01
  • [HUN]FaTaL
    #46
    Tényleg ennyire sz*r lett?
  • grebber
    #45
    Elég hamar bundlezva lett. Fanaticalon többedmagával 5.39 euro a csomag amibe bekerült
  • Danecay
    #44
    Még szerencse, hogy nem vagyok az az előrendelős típus és ez esetben is igazolt a "DEMO"
  • bpeti72
    #43
    CD KEYS en Steam kulcsot 9000-ért vettem + DLC. Annyit megér de hogy 20+ ezret nem adnék érte, nagyon árkád lett sztm de azért el lehet vele szórakozni.
  • Danecay
    #42
    Próbálom értelmezni ezt a játékot de nem nagyon tudom. Azt írták, hogy elvileg próbálnak visszatérni a gyökerekhez és nekem ebből elsőre az jött le, hogy gyakorlatilag az első résznek csinálnak egy színes, szagos, technikailag modernizált reboot-ot, de inkább már azt kezdem gondolni, hogy a gyökerek alatt, minket játékosokat értenek. Vagy nem játszottam még eleget vele vagy nem tudom, hogy ennek mi köze van az első részhez. Eddig annyi egyezőséget vettem észre, hogy itt is versenyezni kell és, hogy itt is lehet csapattársat szerződtetni, ezt is sokkal bénábban megoldva mint 2008-ban ahol grafikusan amolyan pókháló szerű grafikonon jól látható módon volt megjelenítve, hogy melyik pilótának mely versenysorozat az erőssége és, hogy oszlik meg a többiben, de pl. a csapatmenedzselésnek, szponzorációnak nyoma sincs, csak tolni kell az egymás után fűzött versenyeseményeket és annyi. A grafikai kivitelezéshez hozzájön továbbá, hogy nincs garázsunk ahol lenne pl. némi élet is, eredményeinket is csak tabellákon követhetjük nyomon mindenféle lemodellezett érmek, kupák, stb. nélkül, legalábbis ez idáig, nem tudom, hogy a kategória teljesítése után ad e majd valamit. Hogy tudjuk haladni nyilván el kell érni az adott esemény célkitűzését ami leginkább egy adott helyezés megszerzésében nyilvánul meg, viszont ha már ennek eleget tudunk tenni jó eséllyel nem jelent problémát a következő versenyhez szükséges autó beszerzése sem. Nem kell foglalkozni holmi szponzorok megszerzésével, képességeinknek való beállításával melyek követelményeinek teljesítése híján vehetünk magunknak a használtautóról (ebay) autót, hogy nekifuthassunk a következő versenynek. Sajnos már nem emlékszem, hogy ezeket lehetett anno fejleszteni tuningolni vagy a versenyen leamortizált verdákat kellett e vagy lehetett e javítani de az is biztos, hogy az aktuális rész esetében erre szükség sincs hiszen bekapcsolt FULL törésmodell mellett nem sérül az autó, nincs kihatással annak vezethetőségére, sebességére, max. a dukkózáson lehet némi sérülést észrevenni pedig próbáltam direkt nem elóvatoskodni a dolgot, hogy lássam mi történik. De legalább a pályaelhagyáséért figyelmeztet a játék. Sajnos nagyon hamar unalomba fordul a dolog. Én a túraautós szériának álltam neki de jó eséllyel ennek a végéig sem jutok el, nemhogy a soron következő további 5 kategóriát végigcsináljam. Sajnálom mert vártam a játékot, vártam valami szórakoztatót még ha inkább árkád is de ez így dög unalom :(
  • sertrex
    #41
    Szerintem, elindul még Win7-en is. A DX12-vel csak akkor lép be, ha adottak hozzá a feltételek. Gondolom ezért van külön GRID.exe és GRID12.exe vagy valami ilyesmi.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2019.10.15. 07:40:38
  • Danecay
    #40
    Miért, a GRID nem Forza szerű játék
    ? Kérdezem úgy, hogy sohasem Forza-sztam, ill. egyszer kipróbáltam PC-n.
  • grebber
    #39
    Már csak az ilyen cikkek jönnek ide. Berakom ,mert kommentek úgyse nagyon lesznek ahogy látom

    Brit toplista: csak az ötödik helyen rajtolt a GRID


    #40: Annyi köze van a Forzához a Grid sorozatnak ,hogy mindkettő autós game és vége is a közös dolgoknak
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.10.15. 07:16:30
  • RED BULL F
    #38
    Hülye kérdés: Ugye esélytelen, hogy win10 alatt bármilyen oprendszeren elinduljon a játék? Már csak a DX12 végett is.
  • Danecay
    #37
    Valami FFB beállítás esetleg? G29-hez kellene ha ki lehet hozni a lehetőségekből valami értelmeset.
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2019.10.14. 17:09:29
  • grebber
    #36
    Sosem értettem a Codemasters-t ,hogy miért nem dobnak egy nagy ninjafüstöt és építenek fel egy saját "Forza" szerű brandet is... Ez a Grid ,F1 kezd uncsi lenni meg kifulladni.. a Dirt Rally-k meg ugye csak egy HC rétegnek szólnak... Kéne valami más is végre.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.10.12. 11:42:29
  • sertrex
    #35
    De, a maga nemében jónak mondható. Csak nincs benne semmi újdonság. Ugyanaz a fura CM fizika, ugyanúgy gamepad-re írt irányítás, bár próbálják a kormányokat is támogatni, de ez még mindig nem az igazi. Szóval egy újabb réteggel vékonyabb a róka bőre.
  • Danecay
    #34
    Ennyire nem jó? Persze tisztában vagyok vele, hogy nem egy szimulátor de az első része sem volt az, mégis szerettük. Úgy látom a védelemre se akartak sokat költeni CM-ék így aztán ha jól láttam már a hivatalos megjelenési dátum előtt elérhető volt a megfelelő oldalakon.
  • sertrex
    #33
    Végül is a CM most se próbált kibújni a bőréből. Vagy nem is tudnának vagy nem akarnak, mert szerintük ez a siker receptje. Mindegy is. Hála a demónak újabb ötven euró marad a zsebemben.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2019.10.10. 08:21:49
  • grebber
    #32
    Végül, hogy ne rossz szájízzel búcsúzzunk, fontos még a heavy kritikusát, az autós játékokban eléggé jártas Elton Jones cikkét is megnézni, már csak azért is, mert ő sem volt túl szigorú, 8.75 pontot adott a játékra a maximális 10-ből, mert szerinte a GRID visszatérése hatalmas siker. A Nemesis rendszert ő is agyondicsérte – elmondta, hogy soha ilyen komolyan nem vett még csatát versenyzős játékban, mint most – és pár dologgal nem maradéktalanul elégedett, azzal zárja a sorait, hogy ha ma mostanság valaki egy versenyzős játékot vásárolna, nem nagyon találna jobbat a GRID-nél.

    IGN (amerikai) – 8/10
    Wccftech – 9/10
    DualShockers – 5.5/10
    GameRevolution – 3.5/5
    Heavy – 8.8/10

    Érdekes. Torrentre felnézve nem igen olvasta dicsérő kommentet (mondjuk ők nem fizetett reviewet írnak ,lehet azért őszinték...)
  • grebber
    #31
    GRID - új trailer mutatja be a játékot


    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.09.18. 20:56:27
  • grebber
    #30
    GRID - Kaptunk néhány új képet
  • grebber
    #29
    GRID - így fest majd PlayStation 4-en

  • sertrex
    #28
  • sertrex
    #27
    A free a kedvencem. Ha úgy jön, akkor jöhet.
  • grebber
    #26
    Felőlem jöhetnek. Majd fogják ezt is szórni freebe mint a korábbiakat. Nem sietek sehova
  • sertrex
    #25
    Szóval jó sok DLC-t lehet majd még pluszban vásárolni és a végén megkapjuk újra az eddigi GRID-ekben megjelent pályákat, felújítva, DX12-es grafikával. Persze most már szabad az út és tele lesz ez a játék is Porschekkal és Ferrarikkal, stb...
    Nem azt mondom, hogy ez nem egy jó dolog, csak már most látszik, hogy egy újabb rókabőrt, ha nem többet, húznak le a címről. Persze kíváncsi vagyok rá... csak megjegyeztem. :P