380
Star Wars Jedi: Fallen Order
  • lwb
    #361
    Az igazsághoz hozzátartozik, hogy ezek közül egyiket sem állította soha a fejlesztő vagy a kiadó.
  • caps lock
    #362
    Na ja, nincs kőbe vésve hogy milyennek kell lennie egy SW játéknak. Amúgy eredetileg nem is annak indult, csak a fejlesztés közepén szóltak nekik hogy elő kéne rukkolni egy SW témával, hát fogták és átszkinelték amin éppen dolgoztak. De abszolút vállalható lett a végeredmény, olyan mint egy high-tech Prince of Persia.
  • jarlaxxe
    #363
    Na azért annál a gagyi harcrendaszernél ami a PoP védjegye jobb ez a "soulslike" ami itt van.
  • caps lock
    #364
    Ellenkezőleg gondolom, itt csak jobbára hadonászni lehet, ahogy a souls-like játékoknál is többnyire csak a lassú meg a gyors támadás közt válogathatunk, amíg például a Warrior Within tele jobbnál jobb és látványos kombókkal. Máig alig akad játék ami felérne hozzá - minden tekintetben.
  • lwb
    #365
    Ehhez képest nagyon jól visszaadja a rajzfilmek hangulatát és ez jó. A harcrendszer nekem nem jött be, szerintem a souls-szerű harc nem illik egy SW játékba. A fénykard OP fegyver kellene, hogy legyen, de amikor ötször meg kell paskolnom nehezebb fokozaton az elitebb rohamosztagosokat vele, akkor az azért nem oké. A filmekben ami találkozott a fénykard végével, az amputálásra kerül, itt meg leveszik mellel az ellenfelek simán.

    De a hangulat miatt most viszem végig másodszor és másodjára is nagyon jó. Remélem lesz folytatás.
  • lonvard
    #366
    A trailerek alapján valamiféle Kotor-t várt a közönség, szerintem. Főleg az első trailer megtévesztő, amiben arra izgult fel mindenki, hogy játszhatunk egy jedivel akire vadászik a birodalom, és majd bujkálhatunk a városban, meg minden. Aha. :D Nem mondom, hogy nem lett jó játék, csak hát hogy is mondjam, nem bántam volna, ha a Witcher 3-hoz van több köze, mint a Tomb Raiderhez. :)
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.04.11. 20:03:40
  • lwb
    #367
    KOTOR-nak én is jobban örültem volna, vagy SW witcher 3-nak, de a bejelentéstől kezdve világos volt, hogy ez egy akciójáték lesz, semmi több. Respawn RPG-t tudtommal még nem csinált amúgy sem.
  • lonvard
    #368
    Most képzeljük el a Cyberpunk 2077-et Star Wars köntösben, mondjuk a Corcusanton. El tudjátok képzelni micsoda mega giga elbaszott világlegjobb játéka kerekedne belőle? Végre kapnánk egy részleteiben kidolgozott Star Wars univerzumot. Ha még csapnának hozzá 1-2 bolygót, akkor meg aztán hát el sem tudom képzelni. Felrobbanna a gamervilág. Lassan el kellene jutni odáig, hogy ezt meg kell csinálni. Legkésőbb a Cyberpunk sikere után.
  • wedge31
    #369

  • McFrost
    #370
    Segítsetek: bill+egérrel nem tudok lemerülni a víz alá, van valami extra trükkje?
  • Seth
    #371
    Felszerelés kell hozzá. Majd Kashyyk-on kapod meg, de asszem majd csak a 2. látogatáskor. Nem lehet elhagyni
  • McFrost
    #372
    ÁÁÁ, köszi!
    Már mindent állítottam :D
    Most vagyok másodszor Zeffon és ott vannak ládák a víz alatt, de nem értettem mi van.
  • toza #373
    szerintem is egy fos. foleg a fa tetejen random workstation csak mert eppen kell vmi uj szart hasznalnod szerintuk...

    meg viz alatt is beszel ladaknal lol.robot ladaba ugrik rangassa animacio de valladon van viz alatt.. pfff..

    3 oras csuszasok sarban jegen ..valoszinutlen map dizajn. csak azert oda rakott szarok
    mert azt akarjak hogy erre meg arra menjel...

    telejesen linearis a "nyitott" vilaguk. es semmi sem valosagos szeru elrendezesben...

    akik ott acsorognak truperek meg lenyek 10 meterre egymastol
    sokszor nem realisztikus es erthetetlen h minek es hogyan kerultek oda...

    harc rendszer is fos es keves... nehany cutscene akkora fassag h azta..

    egyebkent "szorakoztato" vegig tolni epp ezen elbaszasok miatt.


  • robicarlos6
    #374
    Game Pass Ultimate-ben elkezdtem és már a legutolsó bossnál vagyok.. Sokan írták hogy nehéz. Egyedül ez az ellenfél az ami igen a többi könnyű volt. Még nem igen jöttem rá hogy is kell leverni eddigi maxon 1/4-et életét tudtam leverni..de már vagy 30 x nekiestem..most szerintem jópár napig nem veszem elő mert felkurta az agyam.
  • robicarlos6
    #375
    Na vége is lett. Most derítem fel a bolygókat teljesen. Kellemes game volt. Remélem lesz folytatása
    Amint emberi ára lesz pc-n megveszem és végigtolom majd ott is
  • caps lock
    #376
    Nagyon király ez a Kylo Ren mod:

  • Inquisitor
    #377
  • AnuluWork #378
    Túlélős lesz? Mert az ötletnek nem lenne rossz.
  • Alanw
    #379
    https://www.allkeyshop.com/blog/buy-star-wars-jedi-fallen-order-cd-key-compare-prices/
  • Terawatt
    #380
    Gondolom a sztori azt fogja vinni, hogy kergetnek minket az inkvizitorok.