8
  • NEXUS6
    #8
    Én mindent letiltottam, lekorlátoztam. Külső app lövi ki akár a rendszer alkalmazásokat is rendszeresen, ha indítaná a kis geci, de képernyő off-kor biztos.
    Így gyors, biztonságos, meg még az akksít is kíméli. Rá is ment vagy egy hónapnyi buzerálás, amíg mindent beállítottam.

    Ja, egy Samuval is pont ezt csinálnám, kéne csinálni, mert a bloatwaret, a saját felhős adatlopást, az akármit az is telepíti, megcsinálja!
    Ez viszont fele annyiba kerül.
    A köv telóm is valszeg Csáó!Mi? lesz! XD
  • NEXUS6
    #7
    Én is örülök, hogy öcsémnél felejtettem a saját töltőjét, az új 2500 Ft-os kb 2X annyi idő alatt tölt. Nekem belefér, mert ha nem buzerálom akár 3-4 napig is bírja a MI8. De sajna muszáj, így max 2. :D
  • Gabbbbbbbbbbbb
    #6
    Én is így vagyok vele, de szuper a 20 perces gyorstöltés, felhasználó még meg is tapsolja a tervezett romlást.
  • nlght
    #5
    Engem jobban érdekel, hogy több töltési cikluson keresztül megbízható legyen az akksi, minthogy gyorsan töltődjön. Általában figyelek rá, hogy ne essen 40-50% alá a töltöttsége.
  • Robertoo88
    #4
    A napokban lehetett hallani a Xiaomi féle Super Charge Turbo töltésről ami elég érdekesen hangzik 100W-os töltéssel akár 17 perc alatt lehet 0-ról 100-ra tölteni a mobilokat. Nagyon kíváncsi leszek rá...
  • nlght
    #3
    Tök jó lenne a Xiaomi, ha nem küldené el az adataimat kínai szerverekre (blokkolni kell kb 6-7 szervert), és a nagy frissítéseknél resetelnek beállításokat, és akkor is telepíti őket ha nem adtam rá engedélyt, csak tudnám h akkor miért ajánl választási lehetőséget hozzá... szal a köv telefonom nem Xiaomi lesz
    Ja és magától újraindítja a telefonom havonta párszor, feltételezem azért mert blokkolom azt a 6-7 szervert amivel kommunikálna de nem tud
  • end3
    #2
    Hasra-ütéssel.., "477 és 625" - az kb. éppen kétszer annyi pénz, mint amit az emberek egy potenciálisan 2 évente cserélendő, - megfelelő szintű technikai lehetőséget biztosító, - kommunikációs eszközre szívesen elköltenének... :)
  • Merwenus
    #1
    Note 7 pro eladások majd szárnyalnak. Ja nem, mert szarnak a potenciális vásárlók fejére.