8
  • Macropus Rufus
    #8
    ezt a rendszert tuti, hogy valaki meg fogja törni. :)
    A svédeknél nem lehet akárhol magas alkohol tartalmú italokat venni, csak az állam által tulajdonolt bolthálózatban. Ott sem akármikor. Még bort sem lehet venni akár, hol csak a Systembolaget nevű állami monopolhálózat 410 üzletében. Viszont az EU versenyhivatala jelenleg azt akarja elérni, hogy a Svédek enyhítsenek ezen a szigoron. Ami qurvára nem lesz jó nekik.
    Ha konteóznék akkor: azért fejleszti a Volvo ezt a rendszert, mert ha az EU az erősebb akkor eléggé sok részeg svéd akar majd vezetni. És azt meg kell hagyni, hogy ha isznak akkor nagyon le tudnak menni kutyába. Én anno a kompon láttam, hogy mire képesek :) (mondjuk mi sem maradtunk le sokkal mögöttük :D ). Szóval lehet, hogy a Volvo már előre rohan. Mert ki tudja mi lesz, de az ő kocsijaik már fel vannak készítve.
  • NEXUS6
    #7
    Egyetértek a fejlesztéssel. De én indulás előtti tesztet is bevezetnék. Eleve nem kellene elindulnia a nem üzemképes sofőrnek, hogy már az első sarkon balesetet okozzon.
    Utoljára szerkesztette: NEXUS6, 2019.03.24. 14:30:34
  • Roger6
    #6
    Eléggé visszaesne a Volvo piaci részesedése úgy érzem :)
  • kvp
    #5
    Van egy alternativa ha nem akarjuk hogy a kocsi utasitgasson meg figyeljen: automata modba kell kapcsolni es vezessen ha ugyis jobban tudja. Ha allandoan anyos modban szivat valakit a kocsija, akkor nem nagyon lesz mas lehetosege. (esetleg mas autot valaszt, amig meg van masfajta)
  • barret
    #4
    Remek ötlet,maximálisan támogatom! Akár holnaptól elterjedhetne!
  • Bruce_Willis
    #3
    Nem iszom, nem drogozom, mégis kitépném a picsába a kamerát.
  • Tetsuo
    #2
    Az nem lenne rossz, ha valóban kiszűrné ezeket az eseteket. Magyarországon is nagyon hasznos lenne.
    A rendszer találati aránya érdekes lehet, meg a hekkelés lehetősége.
  • Merces2
    #1
    Nekem van egy sokkal obb ötletem, nem kell rá kerék, beteszed a garázsba, garantáltan minimalizálja a balesetek valószinűségét.