32
Wolfpack: Multiplayer Co-op U-Boat Simulation
  • Tuvok #32
    Hosszú idő után kaptunk egy 0.25 bétát, habár a roadmap nem teljesen lett követve, de az új tenger és hullámzás elég vad, reális. Túlhúzni nem érdemes, mert frusztrálóvá válhat.
    Teljes grafikai overhaul is lett, sokkal szebb az ég, a hajók végre nem világítanak éjjel.
    Ellenben a játék dugig bugokkal.
    A minap összeakadtam egy developerrel a hivatalos discordon, állítása szerint a bugjavítások után megkapjuk a várva várt teljes interior-t is.
    Ja és most már nem célszerű konvoj közelében a zseblámpával villogni, bizony lebukást jelent. Tapasztalat. :)



  • Tivot
    #31
    Sziasztok Tamás vagyok. Engem érdekel a játék nagy rajongó vagyok és ha van kedvetek merülhetünk együtt kapitányok. Szép estét .
  • Tuvok #30
  • Vesporigo
    #29
    Sajnos nem nagyon pörög ez a topic. Ha mégis van aktív magyar közösség, akkor én is megveszem, és játszhatjuk együtt. Írjon ide, aki esetleg játszik ezzel.
  • datango
    #28
    beszereztem én is a játékot. van magyar discord vagy valami közösség ?
  • Tuvok #27
    Mostmár vannak botok is.
  • Tuvok #26
    Nincs AI segítség egyelőre, vagy magad mész, vagy nyitott szeróra csatlakozol, vagy te kreálsz egyet és talán jön valaki. Néha jönnek, néha nem.
    Ez a játék YT csatija, nézz szét, ha tetszik és érdekel akkor szólj, összehozunk valamit. :D
    Ja és a tutorial videókat érdemes megnézni.
    Utoljára szerkesztette: Tuvok, 2019.09.01. 14:02:30
  • Z33noo
    #25
    Ha a táncrended összeilleszthetö a mienkel, az bizony jó lenne, Tuvokkal kettesben "sokat" toltuk, de a legjobb volt mikor 3-an voltunk
  • datango
    #24
    ertem, de ha nincs meg a letszam akkor gepi legenyseget tesz be segitsegnek vagy csak elö emberekkel lehet jatszani?
    Discord linket ha adsz felmegyek.! aztan ha ugyvan megveszem a jatekot
  • Tuvok #23
    Igen, egy tengeralattjárón vagytok max 5-en, kapitány, navigátor, kormányos, merülőkormányos, és rádiós posztban, belépéskor választod ki mi akarsz lenni, de persze mindent csinálhatsz, függetlenül a válaszott posztodtól.
    Nincs beépített hangkommunikáció a játékban, ezért random emberekkel elég macerás, bár nem lehetetlen, de nyilván jobb "ismerősökkel" összejönni, és pl. Discordon kommunikálni.
    A hajó irányításához legalább két ember célszerű, de hárman mindenképp jobb. Párszor össze tudtuk hozni, de emberek híján és eltérő időbeosztással elég nehézkes, sajna nem tűnik népszerű játéknak itthon.
  • datango
    #22
    most latom, hogy van ilyen jatek. Eddig en a steam en az "UBOAT" ot vártam de megmondom öszinten egy nagy csalódás. Nagyon sok benne a bug es ami leginkább elszomoríto az az hogy korabban jatszottam aztan volt egy kis kihagyasom. Azutan most lattam hogy van ujjab patch, amit automatikusan le is frissitett. Frissites utan uj kampanyt kellet kezdenem mert amit anno elértem azzal mar nem volt kompatibilis ez az uj patch...
    Azután lattam meg steam en ezt a "wolfpack" jatekot de a kérdésem a következö lenne, hogy mennyire vagytok aktivak.? èrdemes e megvennem ezt a jatekot ? es hogy ez gyakorlatilag akkor tényleg ugy müködik ahogy a videokban lattam hogy egy tengeralattjaron vagyunk onlineba többen ?
  • Tuvok #21
    Jönne valaki velünk multizni ? Többnyire ketten vagyunk.
  • PanzerWolf
    #20
    Már elő van nekem rendelve a Cdgalaxysnál.
  • Montanosz
    #19
    ez se lesz rosz

  • PanzerWolf
    #18
    Rendben.Várunk.
  • TomStorm
    #17
    Még ma kicsit utánaolvasok és engem érdekel lehet!
  • PanzerWolf
    #16
    Nah senki nem jön játszani?Marha jó multiba.
  • Tuvok #15
    A tegnap éjszaka mérlege. :)

  • PanzerWolf
    #14
    Grat! :)
  • Tuvok #13
    Na, kép
  • Tuvok #12
    Első komolyabb siker, 13,5k-s Passanger Liner :D

    kép
  • PanzerWolf
    #11
    Sturm néven vettelek fel.Wolfpack logóval.
  • Tuvok #10
    Játszogattam pár meccset, nagyon jó, csak a hang csatlakozás tényleg kéne. Nagyon élvezem, csak randomokkal nehéz.
    De egyébként eddig nem futottam bele trollkodásba.
    Utoljára szerkesztette: Tuvok, 2019.04.02. 00:09:10
  • PanzerWolf
    #9
    Okés.Egyik nap csatlakozom,bár még nekem sincsen fogalmam az egészről.Csak belelestem.Egyedül nem volt kedvem foglalkozni vele.
  • Tuvok #8
    Megvettem, játszok. Ha valaki csatlakozna, Steamen "Special Guest Star" (fekete-sárga SGS logóval), discord szervert tudok adni.
  • Tuvok #7
    Köszi. Még nem vettem meg, ezért érdeklődöm.
  • PanzerWolf
    #6
    Úgy tudom, hogy mikor pályát csinálsz, akkor ott tudod választani.Ott kell lennie.Ha nem találod megnézem majd neked.
  • Tuvok #5
    Halihó
    Aki próbálta tudna annyiban segíteni, hogy valahogy lehet-e "lezárt" játékot kezdeni, azaz hogy kizárólag barátok csatlakozhassanak, randomok ne ?
  • PanzerWolf
    #4
    Igazából még csak belelestem.Nem sokra jutottam eddig egyedül.De jó lesz ez.Csak multis a játék.6-an lehet lenni egy tengeralattjárón, és kb 5-6 tengeralattjáró lehet egy játékba..Az irányító terembe,rádiószobába,támadóperiszkópnál,és kint a hajón lehet mászkálni.Ezeket a helyeket lehet használni.Van Enigma a játékba,hydrofon,lemezjátszó a rádiósnál.Az irányító terembe lehet használni a periszkópot,kormány/merülő lapátokat,sebességet,navigációs térképet,ballasztartályokat,kompresszort.Támadó periszkópnál az azonosító könyvet,stoppert, a TDC-t.Ezt külön ember kezeli nem úgy mint a Silent Hunterbe.A hídon a támadó távcsövet (UZO), sima távcsövet,és a légvédelmi ágyút.Aztán még van a 88mm-s ágyú.Remélem nem hagytam ki semmit.
    Wolfpack tutorial videok
  • Montanosz
    #3
    jöhet, most daráltam le a dasboot mindkét változatát, Silent Hunter bejövős volt....annak örültem volna ha bővebb leírást szánsz a játéknak
  • Solyom2
    #2
    Jónak néz ki, a Silent Hunter sorozatot is imádom.
  • PanzerWolf
    #1
    Hello mindenkinek!
    Ezt tervezi valaki megvenni?Én igen.Holnap jelenik meg.
    Wolfpack
    Utoljára szerkesztette: PanzerWolf, 2019.03.14. 19:42:28