21
Wolfpack: Multiplayer Co-op U-Boat Simulation
  • Tuvok #21
    Jönne valaki velünk multizni ? Többnyire ketten vagyunk.
  • PanzerWolf #20
    Már elő van nekem rendelve a Cdgalaxysnál.
  • Montanosz #19
    ez se lesz rosz

• PanzerWolf #18
    Rendben.Várunk.
  • TomStorm #17
    Még ma kicsit utánaolvasok és engem érdekel lehet!
  • PanzerWolf #16
    Nah senki nem jön játszani?Marha jó multiba.
  • Tuvok #15
    A tegnap éjszaka mérlege. :)

• PanzerWolf #14
    Grat! :)
  • Tuvok #13
    Na, kép
  • Tuvok #12
    Első komolyabb siker, 13,5k-s Passanger Liner :D

kép
  • PanzerWolf #11
    Sturm néven vettelek fel.Wolfpack logóval.
  • Tuvok #10
    Játszogattam pár meccset, nagyon jó, csak a hang csatlakozás tényleg kéne. Nagyon élvezem, csak randomokkal nehéz.
    De egyébként eddig nem futottam bele trollkodásba.
    Utoljára szerkesztette: Tuvok, 2019.04.02. 00:09:10
  • PanzerWolf #9
    Okés.Egyik nap csatlakozom,bár még nekem sincsen fogalmam az egészről.Csak belelestem.Egyedül nem volt kedvem foglalkozni vele.
  • Tuvok #8
    Megvettem, játszok. Ha valaki csatlakozna, Steamen "Special Guest Star" (fekete-sárga SGS logóval), discord szervert tudok adni.
  • Tuvok #7
    Köszi. Még nem vettem meg, ezért érdeklődöm.
  • PanzerWolf #6
    Úgy tudom, hogy mikor pályát csinálsz, akkor ott tudod választani.Ott kell lennie.Ha nem találod megnézem majd neked.
  • Tuvok #5
    Halihó
    Aki próbálta tudna annyiban segíteni, hogy valahogy lehet-e "lezárt" játékot kezdeni, azaz hogy kizárólag barátok csatlakozhassanak, randomok ne ?
  • PanzerWolf #4
    Igazából még csak belelestem.Nem sokra jutottam eddig egyedül.De jó lesz ez.Csak multis a játék.6-an lehet lenni egy tengeralattjárón, és kb 5-6 tengeralattjáró lehet egy játékba..Az irányító terembe,rádiószobába,támadóperiszkópnál,és kint a hajón lehet mászkálni.Ezeket a helyeket lehet használni.Van Enigma a játékba,hydrofon,lemezjátszó a rádiósnál.Az irányító terembe lehet használni a periszkópot,kormány/merülő lapátokat,sebességet,navigációs térképet,ballasztartályokat,kompresszort.Támadó periszkópnál az azonosító könyvet,stoppert, a TDC-t.Ezt külön ember kezeli nem úgy mint a Silent Hunterbe.A hídon a támadó távcsövet (UZO), sima távcsövet,és a légvédelmi ágyút.Aztán még van a 88mm-s ágyú.Remélem nem hagytam ki semmit.
    Wolfpack tutorial videok
  • Montanosz #3
    jöhet, most daráltam le a dasboot mindkét változatát, Silent Hunter bejövős volt....annak örültem volna ha bővebb leírást szánsz a játéknak
  • Solyom2 #2
    Jónak néz ki, a Silent Hunter sorozatot is imádom.
  • PanzerWolf #1
    Hello mindenkinek!
    Ezt tervezi valaki megvenni?Én igen.Holnap jelenik meg.
    Wolfpack
    Utoljára szerkesztette: PanzerWolf, 2019.03.14. 19:42:28