50
  • Sir Cryalot
    #10
    Jobs is arrogáns volt összecsinálta magát aki egy liftben utazott vele a hq-n.
    Apple style az pont a pszeudo-nemarrogáns, "toleráns" :DDDD. Dr dre addig jó amíg lazaságot sugároz :DDDD.
  • Tinman #9
    Vettél 60k-ért valamit, amiről egyértelműen leírtad, hogy egy határ szar, de azért elégedett vagy vele. Ezt úgy hívják, hogy agymosott. Ráadásul közönséges is vagy, mint az apple felszopó, önigazoló idióták zöme. Csak erősíted a sztereotípiát.

    Sennheiser cuccom van, ami a szaroddal ellentétben kifogástalanul működik... ja meg droidból ez 2. flagship telóm, mert az első cirka 5 évet ment dettó gond nélkül, amik pöttyet többe fájtak, mint a játékszarjaid, amit ugyan úgy Kínában szartak össze. LOL!
  • monk00
    #8
    Agymosott az anyádnak a picsája amit megeszel! Én arról nem tehetek hogy te nem tudod megvenni az apple termékeket. Iphone xs maxhoz használom egyébként, és csak ritkán jön elő ez a kapcsolódási probléma. De kiveszem a fülemből, vissza teszem és máris jó. Hetenként 1 szer szokott előfordulni. De engem mégis zavar. De egyébként ez teljesen belefér. Nagyon is jó ez, csak te és a hozzád hasonló idiótáknak nem telik rá, és ezért kisebbségi érzésetek van. Bár nem csodálom, ha mindig üres a zsebetek.

    Én a fizetésemből veszem meg, és nem a szülők veszik meg helyettem. Menjetek ti is dolgozni!

    Szóval le lehet rólam kopni, androidos majmok!
    Utoljára szerkesztette: monk00, 2019.03.08. 18:26:14
  • Tinman #7
    Megjött egy Apple buzi... onnan tudom, hogy csatakosra szopta már a céget. Lál.
  • Nabateus
    #6
    Meg mindig egy darab plastic fulesrol beszelunk. Igy, egy darab szilikon nelkul meg passziv zajszures sincs benne, az aktivrol ne is beszeljunk. Lehet a par millio emberbol van nehany olyan, akinek epp ilyen formaju a fule, es hibatlanul passzol bele, de azert egy igy nekem eleg mokas.
    (Amugy aktiv zajszures nelkul az -egyebkent kellemes- akkumulator elettartam sem olyan egetrengeto.
    Mondom ezt ugy hogy nekem is van egy, amit sokat hasznalok, szeretem is, de messze nem adja egy tokeletes termek erzeset.
    Kapcsolodasproblemakat csak akkor tapasztaltam, ha nagyon forgalmas helyen hasznaltam.
    Az ar relativ. Proba jelleggel harom hetig hasznaltam egy B&O true wireless fulbedugost.
    A tolto tok borhatasa nagyon exclusive erzest biztosit, cserelheto, kulonbozo meretu szilikon feltetekkel erkezik, meg mindig nem tud aktiv zajszurest, nem feher, igy kevesbe feltuno, a mikrofonja sokkal gyengebb. Hangminosegben elvileg jobb, de igazabol nem tapasztaltam akkor akulonbseget.
    Mindezt az Airpod aranak a duplajaert. Ami tularazott, de legalabb mukodik.
    Igaz, hogy AptX codecet nem ismeri, a W chip csak akkor letjogosult, ha Alma termekkel hasznalod, a formatervezesrol, aktiv-passziv noise cancellingrol mar irtam.
    De ezzel egyutt szeretheto.
  • KisKZ
    #5
    Minek?
    Egy tökéletes hangminőségű vezetékessel nekem szép és jó a világ (max 5E-ért).
    Nézd.. Ha hang jön ki belőle azt más is tudja töredék árért.. Ha vezérelni is szeretnél valamit azt más is tudja töredék árért.
  • M2 #4
    Nagyon sokan vesznek nem Apple telefon mellé is AirPods-t. Nem lehetséges, hogy mégis jó a cucc?

    Talán ha balfasz okoskodás helyett egyszer kipróbálnál egyet...
  • Macropus Rufus
    #3
    nekem is ez ugrott be elsőnek :D :D
  • Tinman #2
    60 ezeré' 100x jobb, mint a vezetékes, bár néha a kapcsolat megszakad, vagy nem akar kapcsolódni, meg hát lehetne kicsit hangosabb. De azért megérte a 60 ezret.

    Ennyi önigazoló agymosottat, mint amit az Apple kitermelt... félelmetes
  • monk00
    #1
    Nekem is van, és 100x jobb mint a vezetékes. Bár néha a kapcsolat megszakad, vagy nem is akar kapcsolódni. És lehetne kicsit hangosabb is. De ezektől függetlenül, szerintem megérte az árát. Ha a hangminőség, és kapcsolódás problémát megoldották az airpods 2-ben, akkor én biztos hogy lecserélem. Ha nem, akkor várok 2020-ig...