4
  • ostoros
    #4
    Kussolj már....
  • kalapos01
    #3
    Segítek. Azt akartad írni, hogy volt a sorozatnak 1-2 fos része, de fogalmad sincs arról, hogy most nagyon jó, közepes vagy gyenge.

    "Ebből is látni hogy mennyire igénytelenek egyesek. Minden hülyeséget megnéznek "

    Ezzel egyetértek. Viszont adja magát egy kérdés: ugye te is nézel fos sorozatokat és hülyeséget - ez gondolom, nem vita tárgya, ha felsorolod, miket nézel, azonnal kiderül. Amivel nincs semmi gond, én is nézek.

    De.

    Akkor ez azt jelenti, hogy te is igénytelen vagy a te logikád alapján. És a kérdés az, hogy vajon egy igénytelen ember véleményére lehet-e adni a sorozatok igénytelenségével kapcsolatban? Mert, ha nem, akkor rögtön elhasalt az egész logikád.
  • monk00
    #2
    Én valamikor megnéztem az 1-2 részt, aztán annyi elég is volt belőle. Már akkor tudtam hogy ez egy fos sorozat. Azon is csodálkozom, hogy ennyi évadot megélt. Ebből is látni hogy mennyire igénytelenek egyesek. Minden hülyeséget megnéznek
  • grebber
    #1
    Ez az új évad már nem adja.. Mindenki rendőrnek állt meh :( Régiek jobbak voltak. De nem nagy gond van min 40 másik amit el se kezdtem nézni