57
A Plague Tale: Innocence
  • lonvard
    #17
    És nem lehet sétálni benne, eszem megáll. Mindenhova kocogunk. Tök szívesen sétálnék azokon a sáros utakon, helyette jogging. Pedig benne van a séta animációja, mert amikor valami érdekesség van, akkor sétáltat. De hogy én alkalmazzam? Na neee! Nehogy megengedjék! :D Olyan mint amikor a szerencsétlen Mass Effect 3-ban nem engedte elrakni a fegyvert a játék. A második részben engedte, a harmadikban úgy döntöttek, hogy majd biztos a hülye Pistike ezzel fog szórakozni, bele se tegyük! Ki tudok akadni az ilyen dolgokon.
  • TomStorm
    #16
    Elképesztő hogy néz ki ez a játék!
  • Montanosz
    #15
    nagyon jó a játéknak tűnik, elkezdtem leszedni hogy megnézzem, de pont az nem tetszik benne és nagyon idegesitő a patkányhordák, simán egy jo kis középkorszimulácio is lehetett volna belőle de a patkányvisitás kb két perc után nagyon idegesitő...egy kislányra meg kisfiura ezernyi más veszély is leselkedett a középkorban, kár volt erre kihegyezni hogy patkányok tömegét kerülgessék

    (a páncél könyökvédő meg teljesen felesleges)
  • grebber
    #14
    Premier előzetest kapott az A Plague Tale: Innocence
  • caps lock
    #13
    Tetszik a játék videók alapján, lopakodásra és stratégiára lesz elsősorban szükség, a történet is ígéretes, de azt nem tudom hogy mennyire leszek képes elviselni a sok patkány látványát. Nehéz lesz úgy játszani hogy félre kell néznem folyton. Fóbiások gondolják meg belevágnak-e.
  • grebber
    #12
    A Plague Tale: Innocence - videón a valódi szörnyek
  • grebber
    #11
    A Plague Tale: Innocence runs at 4K resolution on Xbox One X
  • grebber
    #10
    #3-ban:

    "Most pedig az derült ki, hogy magát a játékot 12-15 óra alatt lehet majd végigvinni" Tehát 10 óra alatt bőven végig lehet majd vinni
  • TomStorm
    #9
    Mennyi játékidő lehet benne?
  • grebber
    #8
    Ansel-támogatással jön az A Plague Tale: Innocence
  • grebber
    #7
    Uncut Gameplay Trailer

  • grebber
    #6
    Az A Plague Tale: Innocence érkezése már nincs is olyan messze, a jelenlegi tervek szerint május 14-én rajtol el PC-n, Xbox One-on és PlayStation 4-en egyaránt. A játékról érkezett legutóbbi történetmesélős előzetest itt láthatjátok, míg a pár pillanatig a Notre-Dame-ot is felvillantó fejlesztői naplóért az alábbi cikkünkhöz érdemes ellátogatnotok.

    Minimum gépigény:

    64-bites processzor és operációs rendszer szükséges
    Operációs rendszer: Windows 7/8/10 (64-bites)
    Processzor: Intel Core i3-2120 (3,3 GHz) / AMD FX-4100 X4 (3,6 GHz)
    Memória: 8 GB RAM
    Grafika: 2 GB, GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
    Tárhely: 50 GB szabad hely


    Ajánlott gépigény:

    64-bites processzor és operációs rendszer szükséges
    Operációs rendszer: Windows 7/8/10 (64-bites)
    Processzor: Intel Core i5-4690 (3,5 GHz) / AMD FX-8300 (3,3 GHz)
    Memória: 16 GB RAM
    Grafika: 4 GB, GeForce GTX 970 / Radeon RX 480
    Tárhely: 50 GB szabad hely
  • grebber
    #5
    Elkészült a játék
  • Although
    #4
  • grebber
    #3
    Igen tartalmas játéknak ígérkezik a Plague Tale: Innocence
  • Voltan
    #2
    Hú, ezt én valamiért nagyon-nagyon. Aztán úgyis felvásárolja az Epic :D (mondjuk ez engem nem állít meg :) )
  • grebber
    #1
    A Plague Tale: Innocence

    Sötét hangulatú lopakodós játékot készít az Asobo Studio. A játék 1349-ben játszódik a pestis sújtotta Francia Királyságban, egy árván maradt testvérpárt irányítunk benne, és a cél az, hogy újra otthonra leljünk.
    Az A Plague Tale: Innocence-t a Focus Home Interactive adja ki. Lényegében egy bámulatosan kinéző lopakodós címmel van dolgunk, amely a középkori Franciaországban játszódik. A királyságban tombol a fekete halál, a betegséget a patkányok terjesztik. A játékban egy fiatal lányt Amiciát és annak öccsét, Hugót irányítjuk.
    A testvérek az inkvizíció útját követi a fertőzött falvakba. Eközben más árvákkal találkoznak és szövetségbe lépnek velük. Nemcsak a gazemberek előtt kell láthatatlannak lenniük, hanem a patkányhordákat is kerülgetniük kell. A rágcsálókat csak a tűz és az erős fény állíthatja meg. Az ártatlanság kora véget ért, az árvák sorsa összefonódik a történelem legsötétebb időszakában.
    Az A Plague Tale: Innocence május 14-én érkezik PC-re, Xbox One-ra és PS4-re.

    [GAMESCOM 2018] A Plague Tale: Innocence - Uncut Gameplay Trailer



    Info további képekkel és videókkal: Gamekapocs