5
  • Macropus Rufus
    #5
    egyik nap beizzítottam a winxp sp3-as vasamat. A kikapcsolás marha lassan ment, monitort vissza kapcsoltam és mit láttam? A kis xp-m frissítéseket telepít. Újraindítás után még 140-et. Az összes frissítést telepítette ami az sp3-ban nincs benne. Meg lepő, de olyan 160 csomag nincs benne a sp3-ban. A legmeglepőbb viszont az, hogy mind ez idén októberben volt... na ez most akkor hogy is van?
  • zola2000
    #4
    Az XP Sp3 is azért volt jó, mert vitából portoltak vissza egy csomó új biztonsági funkciót, emlékszem akkoriban sokan panaszkodtak hogy "az xp is ugyanolyan szarul fut gyenge gépen az SP3al mint a Vista"
  • wraithLord
    #3
    Azért emlékeim szerint az XP-t az SP2-ig elég erősen lehúzták.
    A 7-et viszont a kezdetektől fogva jó oprendszernek tartották. Igaz, tanulópénznek ott volt a Vista, ami kezdetben szörnyű volt, de az SP1-gyel (vagy talán az is a második Service Pack-kel) jó lett. A csak 7-be implementált fejlesztéseket leszámítva gyakorlatilag ugyanolyan jó, mint a Windows 7.

    További különbség, hogy az XP már rég elavult, a 7 pedig még nem, csak a MS nagyon a 10 felé akar terelni.
  • Akva
    #2
    Az xp még jobb volt!!!
  • barret
    #1
    No mi van? Ők is látják,hogy nehéz lesz kiirtani a jó öreg Win7-et? :D