5
  • EmpZoooli
    #5
    neked meg csak egy csaj kene vegre...
  • Omega
    #4
    Meg egy helyesírási szótár.
  • kvp
    #3
    Hat igen... meg a c64-en tanultam meg gepelni es jellemzoen amerikai angol billentyuzetet hasznalok, mivel ezen kenyelmesebb dolgozni. (fejlesztomernok vagyok) Van telepitve magyar kiosztas is, de mivel jellemzoen akkor irogatok ide amikor eppen raerek (pl. amig a gep dolgozik), ezert tobbnyire inkabb nem kapcsolgatok. Igen, tudom hogy csak lustasag kerdese, de nekem magyar billentyuzeten nehezebb vakon gepelni.

    ps: Az automatikus ekezet kiegeszitest az automatikus szo kiegeszitessel egyutt szoktam mindenutt lekapcsolni. Neha vicces amiket csinal, de tobbnyire idegesito, foleg magyar nyelv eseten.
  • Ender Wiggin #2
    már csak intelligens billentyűzet kéne, amelyik ismeri a magyar ékezetes karaktereket...
  • kvp
    #1
    Erdekes megoldas es alapvetoen sokat egyszerusit a rendszereken. Nem kell kulon gsm es gps antenna a riasztorendszernek, a fedelezeti navigacionak, a szorakoztatoelektronikanak es a jarmuvezerlo rendszernek. Plusz ott van meg a taviranyito es a kihangosito bluetooth antennaja es a fedelzeti wifi router antennai.

    Raadasul egy tetobe epitett antenna tomb kepes kifele gps es gsm kapcsolatot adni, mind belefe mind kifele bluetooth-ot, valamint iranyitottan csak befele wifi-t, raadasul olyan helyen ahol idealis ralatasa van a hatso ulesen levo keszulekeknek is. Ez kb. 5-6 darabra csokkentene az autokba szerelt antennak szamat es csak arra megy a sugarzas amerre tenylegesen kell is. Ez a kozvetlen ralatast preferalo 5G-s rendszerek eseten meg fontosabb lesz. (bar a tetocsomagtartok elegge keresztbetehetnek a vetelnek)