182
The Next Evolution of Battle Royale
  • Flamer
    nekem mostanaban g-cimod szaggat a cucc :C pedig mar bezarok bongeszot is.. (torrentet is.. - pedig regen nem zartam be semmit..)
    Utoljára szerkesztette: Flamer, 2020.07.15. 13:10:07
  • JustARonin
    Megpróbáltam. És ugyan az az eredmény. Befagy a játék amikor elkezdődik.
  • CAC
    Akkor a legegyszerűbb, ha lehúzod a másodlagos monitort, és kipróbálod úgy.
  • JustARonin
    Üdv.
    Az Apex Legends próbléma nélkül működött több mint egy évig a gépemen. A problémám az lenne, hogy pár hete, amikor beléptem és elindítottam egy meccset, a játék kifagyott. Amikor droppolnék a hajóból megáll a kép és nem csinál semmit. A játékban bent maradok, nem lép ki. Ha a gyakorló pályán vagyok hibátlanul fut a game. Viszont az össze meccsnél így befagy a játék.
    Plusz információ lehet (bár nem tudom ez mennyire befolyásoló tényező) Lett egy második monitorom ami régi de jól működik, nem volt vele eddig baj. Viszont azóta csinálja ezt a játék. Lehet csak véletlen egybeesés.
    Ebben szeretném a segítségeteket kérni.
    Előre is köszönöm a válaszokat!

JustARonin
  • JonasSandor
    Ide is írhatta volna.
  • CAC
    Kár volt elkiabálni. :)
    Egész eddig jó volt, aztán ma ismét fagyott. Igaz másképp, mint eddig. Nem volt semmi előzmény, csak keményre jegelte magát.
    Optimista ember vagyok. Hiszek benne, hogy egyszer csak meg tudják ezt normálisan csinálni. :)
  • Flamer
    hehehe. multkor enis belfetutottam 1 ilyen gamebe. csak 3x -en kezdtunk es kb lagolt mint a szar. de aza furcsa hogy valakinek biztos jo volt. :C
    na mind1 de igen, 1x mondom enis belefutottam.

• CAC
    Köszi a válaszokat!
    Nos, azóta nekem sem fagyott, de volt egy kisebb patch. Tán az megoldotta.
    Egyébként több olyan kill-t is szereztem ebben az időben, hogy csak állt egy helyben az ellenfél, valamint volt olyan csapattárs is, aki kidobódott így, ezért gondoltam, hogy nem nálam van a gond.
    Node a lényeg, hogy megoldódott. :)
  • bendáj17
    Én egy hét kihagyás után se tapasztaltam ilyen nekem egyszer sem fagyott még ki.
  • Flamer
    nem jatszom mostansag sokat, de pl tegnap nyomtam kicsit. nem fagyott 1x sem. :(
  • CAC
    Nálatok is kifagy mostanában a játék?
    Az utolsó patch óta csinálja. Először elmegy a hang, majd megfagy. Feladatkezelőből be kell zárni, és újraindítani.
  • bendáj17
    The max distance that the bracelet can be thrown is 87 meters. Ezek szerint 87 méter. Jó kis kari persze még bele kell tanulni.

Ha valakinek van kedve gamelni vegyetek fel: Bombbandi90
    Utoljára szerkesztette: bendáj17, 2020.05.14. 09:03:27
  • Flamer
    ja igen. arra gomdoltam eloszor pl hogy a vaultokbol kitudja szipkazni a gold cuccokat eleg hamar. :D
  • Inquisitor
    Mocskos nagy. Szerintem azért lett nerfelve a Pathfinder, hogy így legyen az új karakter a méltó ellenfele. Cserébe rohadt hosszú az animáció, így abban a 6-7 másodpercben nagyon könnyű meghalni. Viszont a két pont között nem lehet pofátlőni, mint a robotot. :D
    persze sokan köpködik, hogy használhatatlan a karakter, de amikor a csapatod mögé teleportálva csinál hülyét mindenkiből vagy lenyúlja a lottot, akkor meg jön a savanyú arc.
  • Jim Morrison
    hát én mire oda eljutok.. eddig talán 2 hőst unlockoltam.
  • Flamer
    nekem a teleport resze tetszik, kivancsi lennek mekkora a range. :D
  • Jim Morrison
    azért elég baba képességei vannak, ha endgameben annyira nem is hasznos, de sokat segít odáig eljutni

• Flamer
    az ilyen videok utan mindig kedvet kapok jatszani, de aztan sosem olyan mint a videoba :D
  • Jim Morrison
  • Flamer
    AZ! :) igen. nekem is meg a final fantasy -s kes. :)
  • Jim Morrison
    nekem az unreal tournament teleportalo korongja jut eszembe :)
  • SötétBarom
    Kicsit nekem ilyen dishonored feelingem van az abilityvel kapcsolatban.. Ami érdekel, hogy mi lesz az ulti/passzív.
  • Flamer
    neat. volt egy masik video is amugy.
    de szoval lesz megegy phase/teleport kepessegu legend. mhm.
  • Jim Morrison
  • CAC
    Na találtam is egy jó oldalt. Ahogy látom Európában van most gond.
  • CAC
    Tegnap este valóban be tudtam én is lépni, de ma megint szar. Szerintem most nálam lesz a hiba, mert ennél a fos UPC-nél ma folyamatosan elmegy a net.
    Nincs valami oldal, ahol ellenőrizhető, hogy online-e egy szerver?
  • Jim Morrison
    most volt pár órás EA szerver gebasz, de már jó, előbb mentem pár meccset...nem kellett volna.. :C
  • CAC
    Ha megcsinálom az összes küldetést (amik heti szinten jelennek meg), akkor kapok valami bónuszt? Most tán a 100.-at csináltam meg, és felajánlotta, hogy megvehetem a Battle Pass-t pénzért.

Btw nektek sem indul el a játék " Online login is currently unavailable." hibával?
  • SötétBarom
    Valamelyikünk valami egészen mással játszik.
  • CAC
    Néha mi is belefutunk olyanba, hogy összenézünk, hogy ez mifasz volt. Viszont szerintem nem olyan vészes a csalók aránya. A netkód ellenben tényleg ratyi. No meg az egyéb bugok. Ettől függetlenül összességében én jókat szoktam szórakozni, így szívesen játszom vele. Sokkal inkább fel tudnak húzni a barom csapattársak, akik elmennek szólózni, vagy épp rögtön kilépnek halál után, esélyt sem adva, hogy felélesszük.
  • Jim Morrison
    lekopogom, de én eddig még nem igazán találkoztam csalókkal. ranked only ,tán vagy 100 órával a hátam mögött.
  • JethroHUN
    Fosásig tele csalóval ez a játék... Lv2 15kill 1 meccs alatt, persze esélyem nem volt ellene a legvégén. 290 akárhányas szintű 30x annyi killel mint ahány meccse volt összesen, az se kamu... 60 játékosból 30% MINDEN meccseben egyedül kilövi. persze. Hulladák trágya a netkód úgy ahogy van, 72 játék után már látszik, hogy a 300ms ping a meta. Gondolom 60fps-sel ne is próbálkozzak, 144 úúnLókkkeed kell vagy mi? Olyan lassúak a lövedékem, hogy szemmel látom hol mennek a levegőben, 10cm-rel elé kell célozni valakinek, hogy eltaláljam mi a franc... 1m/s csőtorkolati sebesség? Persze a nagy pRő kis fos smg-vel 200 méterről csak fejre 0,1 mp alatt ledarál, hát hogyne.
  • CAC
  • Jim Morrison
    nem láttam, lehet hogy van.
  • CAC
    Nagyon fasza kid verkfilm! Gibraltár és Bangalore esetében kísérteties a hasonlóság. Ha a Miraget szinkronizáló színész fiatalabb kicsivel, ő is benne lenne a best of-ban. A másik véglet Lifeline volt.
    Az újabb legendeknél is van ilyen videó?
  • Jim Morrison
    feelinges videó lett, tf2 meet the ... sorozat anno bejött, ők is jól csinálják :)

igen igen, ajánlom ezt a videót, talán ott szebesültem én is először a ténnyel :)
  • CAC
    ...és akkor ma kiderült számomra, hogy Bloodhound nő: :)

• CAC
    Mi ebben a fészpalm?
  • Flamer
    #facepalm
  • CAC
    Cimbi kicsit rápörgött az Apexre. Még az okosóráját is reskinelte. :)