198
The Next Evolution of Battle Royale
  • undY1ng #198
    Itt a bizonyíték: nem én voltam.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2022.02.17. 12:03:31
  • PunkZoli
    #197
    szerintem te voltál, bizonyítsd be, hogy nem!
  • undY1ng #196
    Kb. 2 hónappal ezelőtt valami ázsiai jóindulatú személy feltörte az EA accountomat és valószínűleg hackelt Apexben. Ilyen krix-kraxra átírta a felhasználónevemet. Többszöri (6 alkalommal) Live Chat-es beszélgetés után a supporttal akik átirányították a TOS teamhez az "ügyemet", azonnal elutasítják azt, hogy leszedjék a BAN-t. Olvastam, hogy mostanában sokakkal történt ilyen és az EA sz*rik az egészre, nem szedi le.
    Ilyenkor mit lehet csinálni? Azért elég frusztrálóegy helyzet főleg, hogy vannak rajta más vásárolt játékok is.
  • undY1ng #195
    Az elején de beszippantott ez a játék, toltam jó pár hónapig. Aztán ilyen könnyen jött könnyen ment títulusban maradt, mert azóta se nyúltam hozzá... Egyszerűen nem is az hogy meguntam de számomra a sz*r PUBG jobban bejön, annak ellenére, hogy Quake-en nőttem fel.
  • Flamer
    #194
    tobb a player. mostmar mindenki is steamrol is tud csatlakozni, megtobb haverjat bevonni. :D #reklam
  • Jim Morrison
    #193
    octane-t oldottam most fel, hasznosnak tűnt erre az új pályára, nagy szintkülönbségek is vannak, így jump pad is jó.
    Gondolom horizonnak is ezért van hasonló képessége.

    Egyelőre tetszik a map - legalábbis a loot mintha jobb lenne :)
  • undY1ng #192
    Egyébként minek ment át steam-re? :D
  • Jim Morrison
    #191
    jo nekem az origines :)
  • Flamer
    #190
    holnap steam! :D
  • Flamer
    #189
    yup enis azt neztem. nice. :)
    tegnap ugye kijott a new trailer (vagy kis storyline)
    vicces.
  • PunkZoli
    #188
    pedig átviszi. Nem kell origin hozzá.
    all your account progression and unlocks will carry over between the two platforms
  • Jim Morrison
    #187
    hát, ha úgy lesz steames, hogy megnyitja origint, majd az az apexet, akkor nincs probléma... :D
  • Flamer
    #186
    osszekotik az accokat?
    marmint.. ertem en, de ha belerakott valaki x orat,osszegyujtott 200 skint, letolt 7 evadot originen, nem hiszem hogy at fog menni steamre.
  • PunkZoli
    #185
    steam nov 4.
    Utoljára szerkesztette: PunkZoli, 2020.10.25. 01:02:39
  • Flamer
    #184
    loba most hogy kicsit buffoltak mar egesz jofele lett. foleg ha sokan megdoglenek es nem kell atnezned 800 boxot. :D
    amugy a mostan flashpoint modban a def karakterek egesz ott vannak.
    egy jokis revenant + wattson + caustic kombo eleg zsir tud lenni.

    amugy revenant-ban tobb van. jofele a totem. foleg hogy most mar nincs terulet hatara.
  • Jim Morrison
    #183
    nem tudom ti hogy vagytok vele, de én továbbra is csak mirage-ig unlockolt karakterekkel tolom (vagyis volt 1? unlockom?).
    a többi karakterben nem érzem a chi-t...octane hez nem vagyok eleg agro, tobbi meg meh :(
  • Flamer
    #182
    nekem mostanaban g-cimod szaggat a cucc :C pedig mar bezarok bongeszot is.. (torrentet is.. - pedig regen nem zartam be semmit..)
    Utoljára szerkesztette: Flamer, 2020.07.15. 13:10:07
  • JustARonin
    #181
    Megpróbáltam. És ugyan az az eredmény. Befagy a játék amikor elkezdődik.
  • CAC
    #180
    Akkor a legegyszerűbb, ha lehúzod a másodlagos monitort, és kipróbálod úgy.
  • JustARonin
    #179
    Üdv.
    Az Apex Legends próbléma nélkül működött több mint egy évig a gépemen. A problémám az lenne, hogy pár hete, amikor beléptem és elindítottam egy meccset, a játék kifagyott. Amikor droppolnék a hajóból megáll a kép és nem csinál semmit. A játékban bent maradok, nem lép ki. Ha a gyakorló pályán vagyok hibátlanul fut a game. Viszont az össze meccsnél így befagy a játék.
    Plusz információ lehet (bár nem tudom ez mennyire befolyásoló tényező) Lett egy második monitorom ami régi de jól működik, nem volt vele eddig baj. Viszont azóta csinálja ezt a játék. Lehet csak véletlen egybeesés.
    Ebben szeretném a segítségeteket kérni.
    Előre is köszönöm a válaszokat!

    JustARonin
  • JonasSandor
    #178
    Ide is írhatta volna.
  • CAC
    #177
    Kár volt elkiabálni. :)
    Egész eddig jó volt, aztán ma ismét fagyott. Igaz másképp, mint eddig. Nem volt semmi előzmény, csak keményre jegelte magát.
    Optimista ember vagyok. Hiszek benne, hogy egyszer csak meg tudják ezt normálisan csinálni. :)
  • Flamer
    #176
    hehehe. multkor enis belfetutottam 1 ilyen gamebe. csak 3x -en kezdtunk es kb lagolt mint a szar. de aza furcsa hogy valakinek biztos jo volt. :C
    na mind1 de igen, 1x mondom enis belefutottam.

  • CAC
    #175
    Köszi a válaszokat!
    Nos, azóta nekem sem fagyott, de volt egy kisebb patch. Tán az megoldotta.
    Egyébként több olyan kill-t is szereztem ebben az időben, hogy csak állt egy helyben az ellenfél, valamint volt olyan csapattárs is, aki kidobódott így, ezért gondoltam, hogy nem nálam van a gond.
    Node a lényeg, hogy megoldódott. :)
  • bendáj17
    #174
    Én egy hét kihagyás után se tapasztaltam ilyen nekem egyszer sem fagyott még ki.
  • Flamer
    #173
    nem jatszom mostansag sokat, de pl tegnap nyomtam kicsit. nem fagyott 1x sem. :(
  • CAC
    #172
    Nálatok is kifagy mostanában a játék?
    Az utolsó patch óta csinálja. Először elmegy a hang, majd megfagy. Feladatkezelőből be kell zárni, és újraindítani.
  • bendáj17
    #171
    The max distance that the bracelet can be thrown is 87 meters. Ezek szerint 87 méter. Jó kis kari persze még bele kell tanulni.

    Ha valakinek van kedve gamelni vegyetek fel: Bombbandi90
    Utoljára szerkesztette: bendáj17, 2020.05.14. 09:03:27
  • Flamer
    #170
    ja igen. arra gomdoltam eloszor pl hogy a vaultokbol kitudja szipkazni a gold cuccokat eleg hamar. :D
  • Inquisitor
    #169
    Mocskos nagy. Szerintem azért lett nerfelve a Pathfinder, hogy így legyen az új karakter a méltó ellenfele. Cserébe rohadt hosszú az animáció, így abban a 6-7 másodpercben nagyon könnyű meghalni. Viszont a két pont között nem lehet pofátlőni, mint a robotot. :D
    persze sokan köpködik, hogy használhatatlan a karakter, de amikor a csapatod mögé teleportálva csinál hülyét mindenkiből vagy lenyúlja a lottot, akkor meg jön a savanyú arc.
  • Jim Morrison
    #168
    hát én mire oda eljutok.. eddig talán 2 hőst unlockoltam.
  • Flamer
    #167
    nekem a teleport resze tetszik, kivancsi lennek mekkora a range. :D
  • Jim Morrison
    #166
    azért elég baba képességei vannak, ha endgameben annyira nem is hasznos, de sokat segít odáig eljutni

  • Flamer
    #165
    az ilyen videok utan mindig kedvet kapok jatszani, de aztan sosem olyan mint a videoba :D
  • Jim Morrison
    #164
  • Flamer
    #163
    AZ! :) igen. nekem is meg a final fantasy -s kes. :)
  • Jim Morrison
    #162
    nekem az unreal tournament teleportalo korongja jut eszembe :)
  • SötétBarom
    #161
    Kicsit nekem ilyen dishonored feelingem van az abilityvel kapcsolatban.. Ami érdekel, hogy mi lesz az ulti/passzív.
  • Flamer
    #160
    neat. volt egy masik video is amugy.
    de szoval lesz megegy phase/teleport kepessegu legend. mhm.
  • Jim Morrison
    #159