198
The Next Evolution of Battle Royale
  • CAC
    #158
    Na találtam is egy jó oldalt. Ahogy látom Európában van most gond.
  • CAC
    #157
    Tegnap este valóban be tudtam én is lépni, de ma megint szar. Szerintem most nálam lesz a hiba, mert ennél a fos UPC-nél ma folyamatosan elmegy a net.
    Nincs valami oldal, ahol ellenőrizhető, hogy online-e egy szerver?
  • Jim Morrison
    #156
    most volt pár órás EA szerver gebasz, de már jó, előbb mentem pár meccset...nem kellett volna.. :C
  • CAC
    #155
    Ha megcsinálom az összes küldetést (amik heti szinten jelennek meg), akkor kapok valami bónuszt? Most tán a 100.-at csináltam meg, és felajánlotta, hogy megvehetem a Battle Pass-t pénzért.

    Btw nektek sem indul el a játék " Online login is currently unavailable." hibával?
  • SötétBarom
    #154
    Valamelyikünk valami egészen mással játszik.
  • CAC
    #153
    Néha mi is belefutunk olyanba, hogy összenézünk, hogy ez mifasz volt. Viszont szerintem nem olyan vészes a csalók aránya. A netkód ellenben tényleg ratyi. No meg az egyéb bugok. Ettől függetlenül összességében én jókat szoktam szórakozni, így szívesen játszom vele. Sokkal inkább fel tudnak húzni a barom csapattársak, akik elmennek szólózni, vagy épp rögtön kilépnek halál után, esélyt sem adva, hogy felélesszük.
  • Jim Morrison
    #152
    lekopogom, de én eddig még nem igazán találkoztam csalókkal. ranked only ,tán vagy 100 órával a hátam mögött.
  • JethroHUN
    #151
    Fosásig tele csalóval ez a játék... Lv2 15kill 1 meccs alatt, persze esélyem nem volt ellene a legvégén. 290 akárhányas szintű 30x annyi killel mint ahány meccse volt összesen, az se kamu... 60 játékosból 30% MINDEN meccseben egyedül kilövi. persze. Hulladák trágya a netkód úgy ahogy van, 72 játék után már látszik, hogy a 300ms ping a meta. Gondolom 60fps-sel ne is próbálkozzak, 144 úúnLókkkeed kell vagy mi? Olyan lassúak a lövedékem, hogy szemmel látom hol mennek a levegőben, 10cm-rel elé kell célozni valakinek, hogy eltaláljam mi a franc... 1m/s csőtorkolati sebesség? Persze a nagy pRő kis fos smg-vel 200 méterről csak fejre 0,1 mp alatt ledarál, hát hogyne.
  • CAC
    #150
  • Jim Morrison
    #149
    nem láttam, lehet hogy van.
  • CAC
    #148
    Nagyon fasza kid verkfilm! Gibraltár és Bangalore esetében kísérteties a hasonlóság. Ha a Miraget szinkronizáló színész fiatalabb kicsivel, ő is benne lenne a best of-ban. A másik véglet Lifeline volt.
    Az újabb legendeknél is van ilyen videó?
  • Jim Morrison
    #147
    feelinges videó lett, tf2 meet the ... sorozat anno bejött, ők is jól csinálják :)

    igen igen, ajánlom ezt a videót, talán ott szebesültem én is először a ténnyel :)
  • CAC
    #146
    ...és akkor ma kiderült számomra, hogy Bloodhound nő: :)

  • CAC
    #145
    Mi ebben a fészpalm?
  • Flamer
    #144
    #facepalm
  • CAC
    #143
    Cimbi kicsit rápörgött az Apexre. Még az okosóráját is reskinelte. :)

  • Jim Morrison
    #142
    nekem hiányzik a map amit most visszacseréltek a régire :(
  • SötétBarom
    #141
    :DDDDDDDDD
  • Jim Morrison
    #140
  • Jim Morrison
    #139
    végre platinum vagyok, erre rank split miatt nem ledob silver2 be? :(
  • CAC
    #138
    Köszi! :)
  • PunkZoli
    #137
    ha jobban bedőlsz nagyobb sebességet érsz el, és döntheted vízszintesbe ameddig 140 ig visssza nem esik mondjuk, utána megint döntsd be és így lehet a legmesszebb leggyorsabban jutni
  • CAC
    #136
    Van egy buta kérdésem: hogy lehet az, hogy jumpmaster-ként néha mások láthatóan gyorsabban mennek, mint én? Nyomom a W-t szorgalmasan, meg néha kétségbeesve a futást is mellé, de csak lehagynak egyesek. Van, hogy a saját kötelékből kiválva a saját csapattag is megelőz. :)
  • Jim Morrison
    #135
    uh, az igen. mostanában én is inkább vele nyomom, ma sikerült is wint elérni vele. jóféle
  • SötétBarom
    #134
    Az öreg Fart Daddy
  • SötétBarom
    #133
    Fos, semmi értelme. Előbb fogy a HP-d, és a shielded megmarad, de a damage az damage, healelned kell ha visszavisz. Ha meg jó a push, simán lehet, hogy lenne 1-2 knock, de nem tudsz tovább pusholni, mert -100hp után visszadob... Buziskodni lehet vele (mondjuk csak a caustic nyom rá, utána meg 3rd partyként befutsz valami óriási bunyóba és ledurrantod középre az ultit), de igazán értelme nincs..

    Szerk.:
    A tacticalja is ótvaros, mert atom kicsi a sugara.. Ha úgy működne kb mint a bloodhound scan, akkor azt mondom jó cucc, de így gané.
    Utoljára szerkesztette: SötétBarom, 2020.03.07. 18:25:19
  • SötétBarom
    #132
    Causticot mainelem szinte season 1 óta, bivaly karakter nagyon. Ha megtanulsz vele játszani, és nem vagy hülye az egyik legdurvább legend. Semmi mással nem nyertem annyi 1v3-at mint vele.
  • CAC
    #131
    Ó, ne izgulj! Mi sem vagyunk éppen mesterlövészek. :)
    Felvettelek jól. Pénteken este 9 körül leszünk.
  • ZooLeePa
    #130
    Szia! Én szívesen csatlakoznék hozzátok. Inkább vagyok lelkes mint tehetséges, ha visszahúzlak bennetek max kidobtok:) Uttoro70 néven vagyok fent. Köszi! Üdv.
  • CAC
    #129
    Sziasztok!

    Munkatársammal ketten toljuk már egy ideje, és mivel elég lutri szokott lenni a 3. társ, gondoltam írok ide, hátha csatlakozna valaki. Előny, ha van headseted. :)
    Nem vagyunk pro-k, de szívesen és rendszeresen játszunk minden hétköznap este 9-től. Jönne valaki?
    Utoljára szerkesztette: CAC, 2020.03.01. 10:28:48
  • Jim Morrison
    #128
    oh wow, akkor lehet csak azért gondoltam azokra mert csak hosszú idő után unlockoltam :C my bad
  • Maala
    #127
    Kár, hogy mind a kettő alapból benne volt a játékban.

    Az Octane utániakra gondolt....
  • Jim Morrison
    #126
    caustic nem useless :C mirage meg első5 meccsemből 3at nyertem, sokszor bevált a bamboozle, bár pro szinten gondolom már tényleg useless :/
  • Flamer
    #125
    az a death totem tenyleg annyira useless? gondolom meccs vege fele mar lehetetlen olyan helyre pakolni hogy nem lovik ki (mert gondolom elpusztithato..) de egesz hasznalhatonak tunik early es mid gamenel.
    Utoljára szerkesztette: Flamer, 2020.02.14. 11:38:10
  • Flamer
    #124
    mer mit tud? nezzem meg videon. ok. :D
  • SötétBarom
    #123
    Szegény új kari elég useless. Mondjuk az összes az, aki season 1 óta kijött... :D
  • Jim Morrison
    #122
  • Flamer
    #121
    upc.. dns..
    atirtam dns kiszolgalot es jo is lett minden.
    upc kapjabe.
  • Flamer
    #120
    nektek is sync illetve server problema van?
    nem tudja syncelni a profilt, ha aztmondom nem baj, game, akkor meg elindul de aztmondja nem tudom konnektelni ..
    what_?:\
  • undY1ng #119
    Igen, közben kicsit utána járogattam a dolgoknak.