12
  • sertrex
    #1
    Köszi, most már biztos megnézem. ;)
  • Kelta
    #2
    kb 10 percig bírtam..ez a mezőn üldözős jelenet annyira röhejes volt, és gagyi, hogy töröltem a fenébe..és a minyonok?? wtf???
    ez nulla moslék, nem film..
    Utoljára szerkesztette: Kelta, 2019.01.03. 18:56:01
  • Gyuszopapa
    #3
    Még jó hogy nem vagyunk egyformák.
  • DrSoong
    #4
    Lehet a virágbolti verzió volt a problémád? XD
  • Nabateus
    #5
    Ha ez az ara, hogy ne legyen tobb young adult film, hat legyen! :)
  • soo277
    #6
    Hát majnem bealudtam rajt,pedig sokat vártam,de szerintem marha szar lett
  • SanMaster
    #7
    2018 legnagyobb hivatalos buktája! Ennyi :D
  • Mentol
    #8
    Az alap feltevés a legnagyobb probléma, szerintem. Élő városok, amik egymást eszik meg? WUT???
  • Csatabika
    #9
    Az ízlésen vitatkozni lehet, csak nem érdemes.
    Nem vagyunk egyformák, de ez jó - amíg tiszteletben tudjuk tartani a másik véleményét- és ez vonatkozik a kritikusokra is.
    Nekem bejön steampunk, pl a John Carter is tetszett, pedig azt is nagyon lehúzták, meg ha jól tudom elég bukta is lett.
    Hollywood az Hollywood és az üzlet az üzlet.
    Amíg valami hoz a konyhára addig annak lesz folytatása egészen addig míg már nem hoz ;-)
  • N3XUS6
    #10
    Egyszerűen nem gondolták következetesen végig a dolgokat. A városok mérete nekem nem volt egyértelmű, ezért az elejétől kiestem a filmből. Aztán ha van szuper technológia, akkor hogy jön elő a steam punk. Hát sehogy, mert sztori szerint ez nem is az volt. Ennyit a világról.

    A sztori, a szereplők a dialógusok annyira röhejesen sablonosak voltak, hogy egyszerűen nem akartam elhinni, hogy egy mainstream A kategóriás filmben, egy az egyben SW klisét nyomnak. Rendesen lemerevedtem, csak néztem, aztán csak még hangosabban röhögtem az egszen. Gratula Peter Jackson
  • Dewri
    #11
    "A főbb szerepeket kapó két tini, Hera Hilmarsdóttir és Robert Sheehan..."

    A csaj 30, a csávó 31 éves. Manapság ez még tinikor? :)
  • petrov144
    #12
    Nem volt egy nagy szám, de ha a szívemre teszem a kezem, sok ilyen "lázadó fiatalok az elnyomókkal szemben egy nyomasztó jövőben" film készült már, és rosszabbnál rosszabb párbeszédeket nyomtak. Itt is, a látvány okés volt, a többi meg szóra sem érdekes.