13
  • mrzed001
    #13
    Beyond Good and Evil első része, na az nem semmi volt.
    A fő betétdalát is piszkosul eltalálták (a játékban a megfelelő helyen és időben, piszkosul feldobja a hangulatot):


    Szóval igen kíváncsi leszek a soksok...sok éve készülő folytatásra.

    A többi első ránézésre nem fogott meg.
    Egy Mass Effect, Longest Journey, Dreamfall féle piszkosul jól megírt sztorival rendelkező játék, az nagyon várós lenne.
    Vagy egy Generals féle über RTS.
    A tömeg FPS-ektől egy kissé megcsömörlöttem.

    Utoljára szerkesztette: mrzed001, 2019.01.05. 12:49:12
  • zola2000
    #12
    Tales of vesperia definitive edition

    a legjobb x360 jrpg, japán szinkronnal a nyugaton meg sem jelent ps3 verzió extráival 4Kban
  • Frekvency
    #11
    na ez az, de Relixo ugy gondolja, majd ő meghatározza mit írhatnak ide az emberek...
  • Frekvency
    #10
    nehogy már beleugass hogy ki mit kommentel, ki a faxom vagy te kisgyerek, moderator imperator?? Mi meg azt szarjuk le, hogy te mit vergődsz itt...
    Utoljára szerkesztette: Frekvency, 2019.01.02. 20:51:06
  • DrSoong
    #9
    Micsoda átverés a főoldalon a stalker kép bepréselése... aztán dehol egy stalker a cikkben!
  • TokraFan
    #8
    Szeretem az ilyen cikkeket, semmi értelmük. Eleve, az lenne a helyes cím, hogy "2019 SZÁMOMRA (vagyis a cikkíró számára) legjobban várt játékai". Micsoda agresszív ego kell ahhoz, hogy valaki a saját ízlését kivetítse az összes olvasóra? Én ezek közül csak a Cyberpunk-ot várom a többi hidegen hagy, cserébe van még vagy 3 olyan cím, ami nincs is a listán. Másoknak meg más listája van...
  • MaxMontana
    #7
    Doom Eternal?
  • molnibalage83
    #6
    Mindenki arról kommentel, amiről akar.
  • kékherceg
    #5
    Biomutant is várós még
  • Merces2
    #3
    He he 2019 a rókabőr éve a kinai horoszkópban. :D
  • grebber
    #2
    Az igen 2019-es játékos cikkhez ezer éves game-ekből készült kép a fő kép.. :) Azért ennyire ne érdekeljenek a 2019-es game-ek hogy egy képet se tudj hozzá összedobni
  • molnibalage83
    #1
    A Metro-n kívül semmi sem hoz lázba. A Settlers max. technikailag érdekelne.