602
ATLAS
  • PiszkosFred
    #82
    Az a rengeteg ostoba hisztis jomunkasember, akik napok ota nyitjak az ujabb es ujabb topikot a csuszas miatt mar igy is le fogja pontozni a csuszas miatt steamen, metacriticen, stb. - visszajelzeseknek es a kritikaknak mar lottek. :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.12.21. 16:12:39
  • Vampy
    #81
    En is azt mondom, hogy inkabb Januarban adjak ki, nincs ertelme karacsony elott... Aztan majd azert jonnek a negativ kritikak, mert nem javitjak a brutal bugokat....
  • PiszkosFred
    #80
    Hat, meglatjuk. Mindenesetre kertem streamer keyt is, hatha :)
  • TDC Geronimo
    #79
    Hát szerintem ez ma se jön ki. Streamerek se kaptak még semmit. Utána meg karácsony. Találkozunk januárban :(
  • PiszkosFred
    #78
    Harmadjara mar nem fogjak - SZERINTEM! - elcsusztatni az EA kezdetet. Minden erv es a jozan paraszti esz is a karacsonyi szezon elott 2 nappal kezdes ellen van, de ezek ezt leszarjak és nagyon eroltetik a megjelenest, igy szerintem ma mar vegre meg lehet majd venni Steamen es le lehet tolteni. :) De, ha nem, akkor en lennek a legboldogabb, mert januar amugy is nyugos es vacak honap lesz, abba beleferne az Atlas is... (ismet csak "nekem")

    Hogy a szerverek hogy birjak? Mikor omlik ossze az egesz? Mennyire lesz jatszhatatlan nagy tomegnel, amelyekre mikor jon hotfix? Na ez mar mas teszta.
  • drop
    #77
    ja de ez nem jelent semmit kb arknál is ez volt
  • PiszkosFred
    #76
    ATLAS is launching on Friday the 21st of December 2018. When we have a precise time window, we'll let you know. Sorry for the wait guys, we know you're excited to get in, and we're just as happy to have you play asap, we appreciate your patience throughout. Thank you!
  • drop
    #75
    nem jelenik meg ma kb mert mire megkapják letöltik stb hát nem értem különben is utálom a streamert mert kb semmit nem érnek
  • PiszkosFred
    #74
    Kerhetsz te is, mas is :) (de a twitter szerint este wipe, vagyis nem viszed tovabb a progresst, tenyleg csak bemutato jellegu a dolog a megjelenesig)
  • kraven54
    #73
    Nagyon bejön a látvány meg a kalóz világ, de ez a harc animáció kritikán aluli
  • TDC Geronimo
    #72
    Na lehet pár órán belül a streamerek kapnak early early accesst a játékhoz. Soda stream titleje legalábbis ezt sugallja
  • TDC Geronimo
    #71
    Gondolon ezeknek a szigeteknek a 90%a még üres lesz. Mindenesetre brutális a map
  • Hexex86 #70
    Aztarohadt! Ez elég jól hangzik!
    Ez a körbeutazós dolog nagyon jól hangzik. Nagyon kíváncsi leszek.
  • PiszkosFred
    #69
    Standard sebessegu hajoval :)
    Hozzateszem, ez a foldgomb felszine, vagyis nincs olyan, hogy "keleti/nyugati" veg, csak a lenti texturan, valojoban mint a Foldon, korbeutazod ott is a vilagot idovel.

    Biomek is ennek megfeleloen alakulnak, eszakon es delen kisse fagyos, kozepen meg tropusi, a tobbin meg a szokasos kontinentalis jellegu eghajlat lesz. Osszesen 7 fele van, de a terv az 21 fele/jellegu/eghajlatu terulet a fejlesztok reszerol.

    Mondtak a fejlesztok, hogy bar nem kotelezo, de mivel kalozos jatekrol van szo, szeretnek, ha az emberek a tengeren toltenek a napjaikat es nem a szigeteken. Ezert aztan nincs is osszefuggo kontinensnyi terulete a jateknak. Viszotn az is teny, hogy egy-egy szigetecske a terkepen kicsinek tunik, de valojaban akkora, mint egy-egy ARK sziget, vagyis elvileg boven el fog ferni az osszes ember. :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.12.20. 17:43:00
  • Hexex86 #68
    Max "gázon" hajóval tart annyi ideig vajon vagy úszva?
    Egyébként elég durva mérete van.
  • PiszkosFred
    #67
    A jatek teljes terkepe/szigetvilaga:
    Egyenes vonalban keletrol nyugatra haladva kb 30 oraig tart aterni egyik vegebol a masikba. Eszakrol-delnak kb 40 ora :)

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.12.20. 17:31:55
  • PiszkosFred
    #66
    Hat hja, csak ne ex- bioware/bethesda embereket :)
  • TDC Geronimo
    #65
    Mondjuk animátorokat felvehetnétek már, mert azok még mindig förtelmesek :D
  • Hexex86 #64
    Azt elhiszem. Hogy lehúzták az extended trailert is pont emiatt...Azért az kemény. Pedig tök jó kis trailer.
  • PiszkosFred
    #63
    Hat, hja. Bar en pont a mai napon kaptam egy hianypotlasra felszolitast egy projektben - rohadjanak meg, tudjak, hogy leall mindenki az unnepek kornyeken, vagy legalabbis nagyon csokkentett uzemmodba kapcsol -, ami miatt muszaj lesz betrombitalni a nepet holnapra. Ezek meg most akarjak elinditani az Atlast/szolgaltatast, hat biztos orultek a kollegak a Wildcardnal, amikor szoltak nekik a premier csusztatasarol :D
  • TDC Geronimo
    #62
    Már nem mertek kirakni pontos időpontot. Ha meg is jelenik szerintem nálunk már javában 22e lesz
  • Hexex86 #61
    A holnapi megjelenés is vajon Magyar idő szerint éjfélkor lesz? Erről lehet tudni valamit?
  • TDC Geronimo
    #60
    Amúgy az extended trailer iszonyat funnak nézett ki. Persze óvatos vagyok továbbra is ezzel.
  • TDC Geronimo
    #59
    Én azt nem értem ezt minek erőltetik már karácsony előtt. Először mondtak volna január közepi dátumot azt csókolom. 3 nappal kiadni (ha egyáltalán kijön) karácsony előtt jó móka lesz, amikor nem lesz bent ember hogy hotfixeljen vagy a szerverekkel foglalkozzon.
  • PiszkosFred
    #58
    De hat ez a teszt, az Eary Acces, mit nem lehet ezen erteni? :) Akinek ez nem tetszik vagy nem birja felfogni, elviselni, neadj'sten duhiti es frusztralja, az varja meg a hivatalos megjelenest, addigra kesz lesz a jatek. ARK-nal sem lehet osszehasonlitani azt, ahonnan indultunk es azt, ahogy akkor allt, amikor hivatalosan "megjelent". Conanrol nem is beszelve, eg es fold. A Rust, a DayZ es a tarsait is lehetne sorolni.

    Az Early Acces ezt a celt szolgalja. Jatszhato allapotban van a jatek, de a kozosseg igenyeinek megfeleloen fog folytatodni a fejlesztes. Bar az ARK-nal hoztak egy-egy dontest, amelyet nagyon nem akartunk (lasd szarnyas nerf, stb.), de ettol fuggetlenul az Early Access fazis ERROL SZOL. Fizetsz, hogy tesztelhess ugy, hogy kozben ujrakezded tucatszor a wipeok miatt. Ez igy mukodik, egy mukodott es igy is fog mukodni. Ez nem egy teljes jatek egyelore, ezert ha mindez felhaborit valakit, akkor ne fizessen erte egyelore!

    Ennel nincs egyszerubb dolog a vilagon, csak hat a mai hisztis "azonnal mindent" gamer generacio kb. egy jollakott haromeves ovodas szintjen tart...
  • drop
    #57
    hát inkább adják ki jövőre mert és kéne tesztet csinálni csak hát ugye az pénz kiesés és ez volt már arknál is ot is day 1 vétel volt de inkább várjanak
  • PiszkosFred
    #56
    Pont errol beszelek. Early Accessben fog megjelenni, de mar most mindenki konkretan be van szarva. Pedig pont ez a lenyege az egesznek, teszt es fejlesztes a premierig. Az osszes EA survival jateknal ez igy ment, az Atlasnal is igy lesz. Es megis, tele a gatya es megy a hiszti minden fronton a csuszas miatt - ezert is kerdeztem, hogy mi lesz itt, amikor jonnek a nagyobb gondok? :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.12.20. 14:23:44
  • drop
    #55
    kérdés arkba nem volt npc itt hogy oldották meg?nagyon szépeket ígértek a fejlesztők csak kb semmit nem látunk belőle és olvastam fórumba hogy teszt se volt tehát szerverek nem fogják bírni a terhelést szerintem
  • Vampy
    #54
    Jah, a masik hogy olyat is olvastam, hogy valaki irta, mar ketszer vart a jatek megjelenesere es nem birja ki, hogy meg egyszer varni kell....:D

    Jo hogy ket hete meg azt sem tudta, hogy letezik ez a jatek, de most mar ez az "alma" :D

    Errol a Jobaratok "lottoorulet" cimu resz ugrik be:

    "Joey: Akkor nem vehetem meg a Knicks-et??!!!
    Chandler: Pedig már 10 másodperc óta ez az álmod....
    "
  • Darkman86
    #53
    Nem igazán értem a nyivákolókat, még ha az lenne, hogy már fizettek is érte, de egy lyukas garasuk se bánja a csúszást.
  • drop
    #52
    szerintem idén ezzel már nem játszunk ami nem is baj legyen stabil kezdés,gameinfo már 29 ír szerintem ünnepek alatt nem dolgoznak
  • Vampy
    #51
    Brutal amugy, ami mostanaban megy, nemcsak steam-en, de ugy amblokk jatekos kozossegen belul is...

    A legnagyobb baj az, hogy teljesen "felhigult" a tarsasag az elmult 10-15 evben... Amikor en voltam 16-17 (kb 15 eve :) ) Meg a jatekosok nagyobb resze volt "szakmabeli" hagy ugy mondjam, megertettek, mit jelent egy ilyen jatek elinditasa, hogy mivel jar, milyen hibak lephetnek fol...

    Ma azt sem tudjak, mit csinalnak, csak mint valami analfabeta kattintanak a szines gombokra....Szornyu...

    A Steam mellett a masik pocegodor a Google play aruhaz... Na ott neha sirok a kommenteken, meg a hangnemen...Pont tegnap olvastam egy sorozatkoveto app (Mint a trakt.tv ) kommentjei kozott egy "kedves" hozzaszolot, aki azt nehezmenyezte, hogy nem talalja az appban, hol lehet nezni a filmeket.... Persze mindezt "gyonyoru" hangnemben....
    Utoljára szerkesztette: Vampy, 2018.12.20. 00:55:05
  • PiszkosFred
    #50
    Gondolj bele, a sok sotet vegleny nincs is tisztaban vele, hogy ez early access, igy szinte boritekolhato, hogy a kovetkezo amokfutast forumon, facebookon, twitteren, stb-n akkor rendezik, amikro jon az elso nagyobb (esetleg gamebreaker) hiba miatti esetleges rollback, vagy server wipe, stb. Na akkor lehet majd gyujteni anyagot a szakdolgozatokhoz :D
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.12.20. 00:42:46
  • Vampy
    #49
    Igen a kedvencem az a steam topic volt, ami 0:02 kor jott letre, es az volt a temaja, hogxy ket perce mennie kene a game-nek, de nem meg, szoval R.I.P. ...:D

    Hat ez mindent vitt :)
  • PiszkosFred
    #48
    Pont most neztem en is twitteren. Na akkor az ostoba csurhe most megy es leszavaz mindent. :) (es ezekkel fogunk egyutt jatszani, szep...)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.12.20. 00:34:03
  • drop
    #47
    eltolták 21 re
  • Vampy
    #46

    Utoljára szerkesztette: Vampy, 2018.12.20. 00:29:58
  • PiszkosFred
    #45
    Hat, en nezem kozben a Rookiet es 5 percenkent rafrissitek. Egy Steames buy gomb nekem speciel eleg is lenne, hadd csorogjon lefele az este.
  • Vampy
    #44
    Viccesek a streamerek is Twitchen, ahogy feszulten varnak....:D :D
  • PiszkosFred
    #43
    Jo hogy mondod, akkor most mar 200k +1 :)