161
The Outer Worlds
  • PiszkosFred
    #121
    Plusz ne felejtsd ki a fejlesztesre szant koltseget. Ezt meg az Obsi az MS nelkul kalapalta ossze, toredek penzbol a nagyokhoz kepest. De, szerencsere a minoseg az forditottan aranyos jelen esetben :)
  • zorrobomber
    #120
    Tudom, azt hittem hogy ezt is már a Microsoft adta ki.
  • lwb
    #119
    Az AAA játék az nem azt jelenti, hogy jó (vagy hogy rossz), hanem hogy nagy kiadó adja, nagy marketing mellett, nagy pénzért. Pl. kb minden, amit az EA ad ki, vagy az Ubi vagy a Bethesda akár. Most, hogy a MS alá került az Obsidian, most már várható AAA játék az Obsidiantól is, de a TOW még nem az.
  • zorrobomber
    #118
    Értem én hogy Gamestar, de ha ez nem AAA játék, akkor mi az? A review-knál is ez volt az érzésem, hogy valahogy nem merték a játékra azt mondani, hogy kurvajó, miközben titokban mindenki rommá szórakozta magát rajta. Közben elővettem az F4-et is, és mérföldekkel csiszoltabb élmény, mint az.
    Utoljára szerkesztette: zorrobomber, 2019.11.09. 13:01:40
  • grebber
    #117
    The Outer Worlds - minden várakozást felülmúlóan népszerű
  • JonasSandor
    #116
    Ez baromság mert nálam 120 felett van az fps. Legalábbis a legelején.
  • Palinko
    #115
    Igen az ugrást én is észrevettem de mivel nem ugrálok... Biztos annyira látványosnak akarták az animációt hogy túlzásokba estek annak időtartamával.
  • Bokafix2
    #114
    Nyugi, ott annál a szorosnál nekem is gond volt, egy apró szaggatás. Nekem az ugrás a zavaró... olyan mintha holdgravitáció lenne, mert tök lassan ugrok és esek.
  • Palinko
    #113
    Ahogy mondod ezért extrán vicces, hogy a Radeon Ryzen logo ott van közben tesztben meg érezhetően többet ki lehetne azokból a kártyákból hozni, majd lehet patchelik. Még nálam is volt mikor beakadt pedig Radeon VII meg full hd alatti felbontás és csak very highon volt :D Na fel is teszem ultrára hátha jobb lesz. Jó nem valami nagy akadás volt csak mentem át valami szoroson és láthatóank megreccent, lehet ez inkább töltési gond.
  • PiszkosFred
    #112
    Pedig ott az AMD logo az elejen, mint kiemelt partner.
  • Palinko
    #111
    Kár hogy leszarták az AMD kártyákat.
  • grebber
    #110
    Outer Worlds Benchmark Test & Performance Analysis
  • kill3r21
    #109
    Nagyon bejön a game, eskü úgy eltelt ma 6-8óra vele, hogy észre sem vettem :D
  • grebber
    #108
    Some tweaks to disable the horrible Blur/DOF/Chromatic Abberation
    (found it on reddit)

    inside \AppData\Local\Indiana\Saved\Config\WindowsNoEditor
    edit the Engine.ini file with notepad and add these line to the end:

    [/Script/Engine.RendererSettings]
    r.DepthOfFieldQuality=0
    r.SceneColorFringe.Max=0
    r.PostProcessAAQuality=0

    The game looks much better now
  • lwb
    #107
    Az fps drop valós. Egy olyan furcsaságot vettem észre, hogy néha ha quickloadolok, akkor lezuhan a frame rate 30-40-50-re. Ilyenkor gyorsan újra quickloadolok és a második töltésnél már visszamegy rendes értékre. Ezt nyilván peccselik majd, de picit azért zavaró.
  • Voltan
    #106
    Egész addig, amíg nem mész be az első városba :D A kinti 120-140 FPS lezuhan szépen 70-re is időnként, i7 9700k és 2080 Super társaságában full hd-ban. Ráadásul a város nem is túl nagy. Ez így persze nem nagy baj még, általában úgyis 60 FPS-re korlátozva játszom, de a későbbi, esetleg nagyobb városoknál ez már probléma lehet... Szóval sűrűbb helyeken van gépigénye keményen.
  • PiszkosFred
    #105
    Es meglepoen jol fut.
  • Voltan
    #104
    Ma reggel ránéztem 20 percre mielőtt melóba indultam, eléggé faszának tűnik, hangulata az van, az biztos.
    Jó stílus, jól adagolt humor, grafika tetszik, szép a játék, így ennyiből a mechanikája a szokásos Fallout New Vegas jelleg.
    Jó lesz ez.
  • lwb
    #103
    Nem kell, már elérhető a játék itt is. Meló után telefon kikapcs és végre egy potenciálisan jó játékkal is lehet játszani a sok multiszar helyett, ami eddig kijött. Végre egy rendes fallout játékot kapunk még ha igazából nem is fallout játék.
  • grebber
    #102
    Dehogy. Most a világ 90%-a megint hirtelen új zélandi mint a Grears 5nél
  • lwb
    #101
    Csak 1 nap és kint a játék
  • grebber
    #100
    Review rengeteg lehet csemegézni
  • fluency
    #99
    Amin egy picit meglepődtem az az, hogy kevés benne a bug. A viszonylag rövid fejlesztési idő miatt aggódtam kicsit, hogy lesznek bent hibák, de ahogy olvasom feleslegesen. Mondjuk már az utóbbi játékokban is elég jól teljesítettek a bugok terén, mivel a Pillars 1-2 és a Tyranny sem hemzsegett tőlük, sőt...
  • wedge31
    #98
    Obsidian játéknál ez nem meglepö nem igazán szoktak hibázni.
  • grebber
    #97
    IGN Review 8.5



    Egész sok 8x -es pontot kapott ez biztató
  • Voltan
    #96
    Na, ilyen egy fasza tréler, kéremszépen!
    Remélem, a játék maga is hozza ezt a szintet
  • PiszkosFred
    #95
    Beindult a PR gepezet, mar launch trailer is van:
  • PiszkosFred
    #94
    Hat, ennel baratibb nem is lehetne.

    System Requirements for The Outer Worlds

    Minimum
    OS: Windows 7 (SP1) 64bit
    CPU: Intel Core i3-3225 or AMD Phenom II X6 1100T
    RAM: 4GB
    GPU: Nvidia GTX 650 Ti or AMD HD 7850
    HDD Space: 40GB

    Recommended
    OS: Windows 10 64bit
    CPU: Intel Core i7-7700K or Ryzen 5 1600
    RAM: 8GB
    GPU: GeForce GTX 1060 6GB or Radeon RX 470
    HDD Space: 40GB
  • grebber
    #93
    PS4 Prón nem lesz felturbózva a The Outer Worlds

    "A The Outer Worlds kiadója, a Private Division bejelentette, hogy a sokak által várt szerepjáték Xbox One X-en kihasználja majd az erősített konzol által adott lehetőségeket, a PlayStation 4 Pro azonban nem kap semmiféle extrát az alapváltozathoz képest. Ez a gyakorlatban annyit tesz, hogy a Sony erősebbik gépét használó játékosok lemaradnak a 4K-s látványvilágról, s be kell érniük a 1080p-s felbontással."
  • grebber
    #92
    The First 20 Minutes of The Outer Worlds - IGN First


    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.10.15. 10:20:38
  • grebber
    #91
    40 percig fut a The Outer Worlds

  • grebber
    #90
    TGS 2019: Ismét mozgásban a The Outer Worlds
  • grebber
    #89
  • grebber
    #88
    GC 2019: Újabb 6 percig pörög a The Outer Worlds

  • fluency
    #87
    Azért ebből a világból elég sok mindent ki lehet(ne) hozni. Simán benne van több rész vagy akár más típusú játék. Csodálkoztam is, hogy ilyen hamar a bejelentés után már mutatták be a játék elemeit, utána meg már gameplay videó jött. Szerintem ez kicsit gyors volt. Azért egy játék fejlesztése nem több évnyi munka, a The Outer Worlds bejelentése pedig 9 hónapja történt!

    Most is tartom azt az állításom, hogy az Obsidian azért kell az MS-nek, hogy bővítse a termék palettáját játékokkal. Az Obsidian jó stúdió, akik jó játékokat készítenek. Az viszont sose vezetett náluk jóra, ha mások mondták meg nekik, mit mire készítsenek el. A pillarsok jó példák erre. Nem volt bennük sok bug és mindkettő minőségi munka volt.
    Utoljára szerkesztette: fluency, 2019.08.12. 06:04:56
  • PiszkosFred
    #86
    Vagy lehet, hogy kevesnek tunik a kontent es mar most probaljak tudomasara adni mindenkinek, hogynyugi, jon a kovetkezo adag.

    Vagy csak siman, egyszeruen, tenyleg faszan osszerakta utolso fuggetlen projektjet az Obsidian es az MS lat a franchiseban fantaziat (gyk: penzt).
  • CrashBoostZoom
    #85
    Lehet, hogy ők sem és annak megfelelően költöttek rá. Nem csak AAA és "indie" költségvetés létezik a játékokhoz.
  • grebber
    #84
    A Microsoft már a The Outer Worlds folytatásáról beszél

    Azért ez nem semmi...én nem látom benne valahogy azt a kasszasikert..
  • grebber
    #83
    Háromnegyed óráig pörög a The Outer Worlds
  • grebber
    #82
    Nem tudom volt már-e

    E3 2019 The Outer Worlds: Íme, 20 percnyi játékmenet a Fallout- szerű szerepjátékból