12
  • TokraFan
    #12
    Én vagyok troll baszki, amikor egytlen k*baszott érvet nem tudsz írni, csak pofázod bele a kommunista dumádat a világba.
  • ostoros
    #11
    Szalmabáb öcsi sajt. Büdös troll voltál eddig is, de ez már a legalja.
  • TokraFan
    #10
    Akkor te még a netre se csatlakozz fel, mert tőled még ennyi sem telik. Még azt sem vagy képes megérteni, hogy a világon minden az érdekek mentén működik! Az, hogy te szelektíven kizárólag a gyűlöleted tárgyainak tulajdonítod ezt a megatartást, csak a saját értelmetlenségednek köszönheted . Közben nyilván te is nap_mint_nap, az érdekeid mentén működsz. Minden ember az érdekei mentén működik, már csak azt kéne felfogni, hogy a cégek is így működnek, természetesen. Marika néni sarki boltja is, és egy milliárd dolláros multi is. Period!
  • TokraFan
    #9
    A megfejtés annyi, hogy Te tudsz szöveget értelmezni, mások pedig funkcionális analfabetizmusban szenvednek.

    Sequoyah
    Akkor valóban nem érted...
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2018.12.05. 23:02:18
  • ostoros
    #8
    Fogd be ha csak ennyi telik tőled inkább.
  • Sequoyah
    #7
    Ezt most nem ertem, szoval a komuves erdekei le vannak szarva, es csak a gazdagok erdekei legyenek kielegitve?
  • felemelő
    #6
    Csak ha az ő érdeke és az én érdekem ütközik valamely pontban, akkor az EU-tól azt várom el, hogy a polgárai oldalára álljon egy olyan multival szemben, aki leginkább nem is akar itt adózni sem.
  • bdzsana
    #5
    Én nem látom a sajnálatát. Csak azt írja, hogy természetes, hogy mindenki az érdekét védi.
  • nlght
    #4
    Nekem tetszik! Jaj ne sajnáljuk már a "szegény" googlet, pont telibeszarom hogy mondjuk 10 millárd $ profit helyett 8-al kell beérniük évente... Cry me a river!
  • TokraFan
    #3
    "Szóval gugli ez egyszer a f@sz rossz végére került, és nem tetszik."

    Az kinek tetszik? Miért, te nem azért utálod a gazdagokat, mert a drót rossz végére kerültél? Ha dőlne a lé, nem lenne semmi bajod, sőt! Teljesen érthető, hogy pattog az Alphabet, mert sérti az érdekeit a GDPR. Ahogy az egyszerű kőműves is pattog, ha valami sérti az érdekeit. Mindenki pattog, ha sérülnek az érdekei. Megint olyan helyre citálod a nyugat utálatot, ahol semmi értelme nincsen, mert a csóringerek pont így működnek, csak a saját kis szűk világukban, mondjuk fúrja a munkatársát ha az érdekei éppen azt kívánják.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2018.12.05. 05:59:18
  • ostoros
    #2
    A multik a túlszabályozást IMÁDJÁK. Amíg nem ellenük irányul, addig lubickolnak benne, mert nekik könnyű alkalmazkodni, kevésbé tőkeerős vetélytársaik pedig beledöglenek.

    Szóval gugli ez egyszer a f@sz rossz végére került, és nem tetszik.
    Utoljára szerkesztette: ostoros, 2018.12.04. 20:47:08
  • Cat #1
    Hja, az amerikai cégeknek Európában mindenféle adatvédelmi szabályokat be kéne tartaniuk, meg védik az állampolgáraikat, nem úgy, mint Amerikában!