583
Battlefield V

SG.hu Discord
  • undY1ng #415
    Ilyen az emberiség... :)
  • toza #414
    csalas egyebkent mire jo egy online fos ben? ido utan ugyis bannoljak..aztan mi torten??!

    meg kozben is csak elinditja jatekt es hack.exe es egy hejben unatkozik kb...
    miafasz ertelme van??
  • Califa
    #413
    A legégetőbb szerintem is a K/D rate-en alapuló matchmaking. Egy átlagos player 2 szeres ,a jó játékos 3-4 szeres, az felet meg mehetnének a HCba....... ! Játszanak a profik együtt (meg a csaló aim botosok) és a pórnépnek ne rontsák el a játékát ,szerintem senki nem azért adott ki pénzt (nem keveset) hogy alázzák....szintjének megfelelő ellenfeleknél lenne kihívás ! a Csaló csicskák is rájönnének hogy csalással felhúzott karakter csak vele egyszintűvel kerül össze .Lehet klikkelgetni a piros négyzetbe....... Visszatérve a HC mód sürgető lenne mert az egyik felének nem kihívás a játék mert magasabb szinten űzi , a másik meg inkább hanyagolja mert alázzák és esik kel,és nem élvezi a gamet.
  • RBN
    #412
    Jo "lenne" ha nem kellene egy ki@@ott tar mindenkibe.. egyedul ezert nem jatszom a jatekkal mert nincs benne hc mod. Tudom ezzel rendkivul nagy csapast merek rajuk, de akkor is na..HC modot a nepnek.
  • pgyuszika89
    #411
    Rá kell állni, én nagyon bénáztam :D

    Videnyó :D
  • adam46
    #410
    Nekem is bejön. Hangulatos, szép, most már pedig szarért hugyért árulják, 8k-t simán megér key oldalakon.
  • HUmanHunter
    #409
    Nekem az alapjáték is tetszik alapból, de ez a BR nagyon ütős. Igaz én nem játszottam Fortniteot és Apexet csak PUBG-t, de ahhoz hasonlítva hihetetlenül hangulatos, jól is néz ki, és abból a szempontból barátságosabb is, hogy nincs az hogy 25 percig mászkálsz aztán a semmiből egy lövéssel kinyírnak, mert a Firestormban 150 az alap életed, és amellé még fel tudsz szedni páncél darabokat amik +50 vagy 100 armort adnak, amik ugyan úgy viselkednek mintha extra életek lennének. (legalábbis eddigi tapasztalatom alapján)
  • undY1ng #408
    Vélemények a BR módról? BF3 óta nem vettem már meg egyiket se, de ezt se a BR miatt venném meg, hanem alapjáraton milyen a játék?
  • toza #407
    "up to 50% off"

    most ne vegyetek meg!
  • s0n1c
    #406
  • Borg
    #405
    Kiszivárgott Firestorm (battle royale) mód videó
  • RepeszElek
    #404
    Nah azért csak összerántották ezt a netkódot is.
    Már alig alig vannak furcsaságok nálam is xboxon.
    Csak mire jó lesz a játék megunom..:)

    Ezzel a stukával viszont csinálhatnának valamit.
    Golyóálló :)
  • gstup
    #403
  • Borg
    #402
    Mini-patch infó

  • RepeszElek
    #401
    Minden a játékosokon múlik. Én eltörölnék minden statisztikai mutatót az ilyen jellegü játékokból.
    Se K/d arány se melyik fegyverrel mennyit öltél,talán a rangjelzést meghagynám aztán semmi!

    Mindjárt más lenne a kép higgyètek el.
    A gta-ban is mindenki a szintjével volt elfoglalva meg higy hány embert öl...
    Nem lehet már veke játszsni mert folyton mindenki öngyilkos lesz nehogy romoljon a K/d érték.
    Rohadjon meg az aki ezt kitalálta..
  • Borg
    #400
    Ott kb ez az egyetlen értelmes stratégia, különben a szövetségesek simán beszorulnak a kezdőre.
  • buddabudda
    #399
    Valamelyik nap Hamada-n 5en befoglaltuk C-től G-ig, miközben a két csapat halomra lőtte magát az A és B pontokon.
    A Aerodrome meg tökéletes minden "do something in objective area" assigmenthez mert a mindenki a C-n harcol.
  • RepeszElek
    #398
    Jó hát biztos lehet de akkor nagyon bénának kell lennie a védelemnek.
    Most nyomtam eggyet védőként.
    Félszemmel a tv-t néztem közben az asszonnyal dumáltam mondhatni félgőzzel játszottam.
    Természetesen nyertünk.
    31/13 k/d....
  • s0n1c
    #397
    Lehet nyerni támadóként. Az említett két mapon egyébként bivalyszar a map dizájn (át fogják tervezni).
  • toza #396
    en minden ko:r vegen a legtobbszor meghalt listaban vagyok..

    azert nem jar medal??!

    (bf4...granat spawnok meg bele a kozepebe tarsakon tank ele vagy hatulrol azonnal stb..)
  • RepeszElek
    #395
    Ezt mondtam én is az elöbb. Beszariak.
    A játék lényege hogy elfoglald a pontokat,nem az hogy hányszor halsz meg.
    A bf1-ben jól müködik az operations nem értem hogy itt miért nem.
    Mondjuk ha a támadó erőket jobban támogatnák mint az 1-ben is akkor nem lennének annyira beszariak.
    Tegnap én is megyek a tankkal az egyik pontra, az ellenfél 3 tankkal áll celem szemben plusz még a lehelyezett páncéltörő ágyúk.
    Kössz...
    A végén már ők támadtak minket mert unatkoztak.
    A fél csapatom le is lépett hogy ez reménytelen..
    Nyert már valaki támadóként operations-t?
  • Devid-on
    #394
    Játszottam nem rég egy ground operations .Faszán tapasztaltam az egyik pályán (hamada)
    Nekünk kellet támadni így lehetett tudni hogy A és B van az össze ellenfél.Na mármost!Az én elit csapatom faszán ezt a két pontot támadta csak,gondoltam megvárom míg valakinek eszébe jut esetleg hogy ki ugorjon egy távolabbi pontra.Hát nem!Bazdmeg nem!Le se születtem mert ilyen egy debil csapatot még nem láttam,és akkor még ott volt egy másik pálya (Aerodrome) .Ezen a pályán a tankok lejönnek (támadó oldalon) és faszán a ponttól jó messze megállnak és csak lőnek és lőnek és lőnek.Ami nagyon fasza leszámítva hogy a kurva anyukat kemper faszfejeknek mikor én meg bemegyek és 10 lönek le hisz az a dolguk hogy védjék a pontot.Lehet szidni a játékot mert vannak hibái de hogy a játékos bázis se az igazi az már biztos
  • RepeszElek
    #393
    jaja tudom mire gondolsz,can ez ugráló futkosós fajta de az inkább a Cod, quake,unreal stb. repkedős játékokban tapasztaltam,na azokhoz én is öreg vagyok kv. epilepsziás rohamot kapik tőlük.

    Viszont ez alapjában egy lassú játék én csak úgy értettem hogy könyörgöm merjen futni,merjen megmozdúlni.Beszariak.
    Mindegy.
    Mindenki úgy járszik ahogy akar csak megjegyeztem hogy ezt a bf-ben még nem tapasztaltam még hardcore-ban sem.
  • Califa
    #392
    Én meg pont fordítva látom, nehogy már 15 km sprintelés, után .100ms fegyver célra tart, és fejes...... a seggén is levegőt kellene vennie, nem ám hogy pontosan célozzon. Minden fos FPS erröl szól , fut fut ugrik lő fut fut ugrik lő....... Simán be kéne rakni a fáradságot és egy fasza kis játék lenne. A mostani formájában a profik,fél-profik, akik erre recskáznak 10 éve úgy szednek le hogy oda sem néznek futás közbe fejes és sprintel tovább vicc kategória, e mellé valami jó kis hack ami nem feltünő és terminátorok. Hiába jelenti fel az ember őket nem történik semmi. Pedig a PUB nagyot húzott a hardver bannal. Be lehetne vezeti kötelező jelleggel minden online játékba.Aztán lehet gépet cserélni ha egyszer elkaptak csalásért. Eltértem kicsit a lényegtől na de mindegy. Nem szabad idegeskedni, csak játszani !
  • RepeszElek
    #391
    Igen de én nem erre gondolok egyébként a sniperek tök hülyék még ahhoz is lusták hogy poziciót váltsanak killenként,így ha lelőnek valakit az ember újra lekéri magát és már tudja hol találja..

    hanem nézem hogy mindenki kúszik,lopakodik,úgy be vannak fosva mintha igazi háború lenne nem játék.
    Az opperatuons meg esélytelen támadóként.
    Semmilyen segítséget nem kap a támadó nem úgy mint a bf1-ben.
    A legjobb mikor repülőről ugrasz le odalent meg 30 elkenfél vár hogy leérj és fejbelőhessen.
    Céllővölde.
    Így volt ez az igazi életben is hozzáteszem,de azért na...:)
  • adam46
    #390
    Német szerverre kell menni, ott nekem még nem volt gond. Viszont ja, kurva sok a retkes sniper, 80%-ban miattuk halok.
  • RepeszElek
    #389
    Iszonyatosan sokat számít milyen szerveren játszól hiába mutatja a pinget jónak az adott szerveren.

    Rögtön látszik ha gáz van ilyenkor átmegyek egy másik szerora és látványosan javul a dolog,kb.háromszor annyit ölök mint halok.
    Ez miért van....

    Amúgy észrevettétek hogy ebben a részben sokkal több a kemper játékos mint az 1ben?
  • RepeszElek
    #388
    Így van!
    Viszont gépfegyverrel több headshout kell ami messziről vagy középtávról nehéz.
    Sokszor villan a kis sárga találat aztán mi van..
    Ismétlőpuskával messzire is pontosan lősz,középtávon iszonyt jó,ha nagyon közel az ellenfél akkor marad le de egy találat testre egyszer fejbelövöm és az már nem fut sehova!
    Könnyebbek ezek.

  • Borg
    #387
    Ez azért elég általános igazság az összes fegyverre nézve :D
  • RepeszElek
    #386
    Amúgy ezek a fegyverek nagyon op-k.
    Olyan mint a bf4-ben a DMR-ek. Vannak a bf4-ben szerverek ahol tiltják őket.
    Itt is még úgy is tartani tudom ezekkel a fegyverekkel a lépést hogy sokszor hátrányban játszom.
    Csak fejre kell gyorsan megtanulni velük célozni.
  • gstup
    #385
    Ízlések és pofonok. Szerintem a Gewehr jobb. :)
  • RepeszElek
    #384
    Tudod amiért sírok mindig hogy a kvarcjátékomon rossz a ttk,nekem minden one shot.
    Jó példa mikor meglátom egy scout távcsővét rámcsillanni gyorsan bebujok a fal mögé fedezékbe és ott kapom meg a találalator és esek össze.

    De pl. tegnap sikerült egy olyan szervert kifognom amin normálisan működtek a dolgok.
    Ilyenkor ott is vagyok a legjobbak között.

    16 éve multizok rögtön kiszúrom ha valami nem stimmel,de nem idegesítem magam ez csak egy játék leszarom.
    Ilyen az internetháború, és ez sosem lesz tökéletes.
    Vannak akik bekapcsolva felejtik játék közben a headsetet a csapatomban és ilyenkor ugye hallom őket.
    Szoktam nevetni azon miket idegeskednek :D
    What a fuc....????? stb.
    Legutóbb egy német srác hisztizett végig hogy ez hogy meg mi aztán le is lépett :)
  • Borg
    #383
    Mihez képest nem érzel különbséget?
  • RepeszElek
    #382
    Nekem mindegy milyen én nem érzek különbségeket csak nem tudtam mi az.
    Köszi!
  • Borg
    #381
    Nem mellesleg A legjobb Assault fegyver.
  • toza #380
    off topik..

    latva egy fc5 vs fc2 reszletesseg osszehasonlitos videot megalapitom h farcry 2 -- 3.5gb install utan!!..

    hogy a picsaba csinaljak a mai jatekokat 60+ gb sre ..lusta gecik..
    es kevesebb detaillel meg stb..

    szegyeljek magukat...

  • RepeszElek
    #379
    A stuka tud ilyen szívós lenni még. Kb. kiürül a tár mire lezuhan,persze nem mindegy hova lősz de elég gyors és jó a tűzereje is ha jó a játékos és ügyesen fordul kevés felületet hagy pkusz még hátul ül egy másik játékos is benne néha visszavonulót kell fújnom.
  • RepeszElek
    #378
    Köszi!
  • s0n1c
    #377
    Semi-automatic rifle. TOW egyik heti (talán az első?) assignment teljesítésével lehetett megszerezni. Egyébként ott van az assault fegyverek listában, company coin-ért meg lehet venni minden eddigi fegyvert a szerdai update óta.
  • gstup
    #376
    Assault. Én tegnap találkoztam egy clánnal,már nem tudom mi volt a nevük,de légvédelmi ágyúval 288 dmg-et vittem be a ju-88-as bombázójának.Természetesen életben maradt. :)