515
Battlefield V
  • toza
    ww3-verdun ...
    Utoljára szerkesztette: toza, 2019.02.17. 06:11:23
  • RepeszElek
    Az a baj ezzel a hülye bf-el hogy műfajában nincs riválisa..
  • Borg
    Nagyon 2002
  • VO101Tom #352
    Hell let Loose. De ez még csak most készül.
  • gstup
    Post Scriptum,Heroes&Generals.Hirtelen ennyi.
  • Bogdogege
  • RepeszElek
    Tudtok olyan játékot ahol ugyan így 60-an vagytok egy pályán és stilusában hasonló?
  • gstup
    :D Annyi.
  • RepeszElek
    Passz...
    Ne törödj semmivel csak játsz :D
  • gstup
    Mi ez az új hülyeség hogy a Soka T38 20 milliméterese nem sebzi a tankokat?
  • RepeszElek
    Csak te mondtad,a többiek bölcsen halgatnak :P
  • Borg
    Konkrétan elég sok dolog jobb lett... dehát mondtuk már, hogy ne kvarcjátékon szenvedj vele.
  • RepeszElek
    Jah vagy 5 gb update jött box-ra is.
    Belenéztem a game-be de ugyan olyan szar mint volt,vagy nem!
    bocsesz!
    Lett egy új bug. Ha meghalok beszitál a képernyő..

• Borg
    Holnap megint patch day
  • 11awalker
    Köszönöm
  • N1ggA
    Jó játékot :)
  • ewuk
    Nekem most konkrétan eltűnt a dx11/12 kapcsoló a beállításokból. Egyre X-aktább.
  • 11awalker
    Köszönöm mindenkinek aki segített a hozzászólásával, 27%-nál járok, legközelebb figyelmesebb leszek.
  • 11awalker
    szerintem megoldódott, most először kiírta pirossal is, hogy nincs hely, eddig ezt nem jelezte nekem. De ami az egészben a vicc, hogy rossz meghajtóba is akarta telepíteni E helyett C-be XD Hihetetlen, legközelebb jobban figyelek majd. :)
  • zebrock
    Ott van, 51 GB. Nincs hely.
  • 11awalker
    Bitte! :D

http://indafoto.hu/awalker/battlefield_v
  • zebrock
    Sziasztok, van olyan TS ahol sima public játékosok vannak? Időm mondjuk nem engedi hogy napi szinten több órát legyek aktív, de sokszor elindítom 20-30 percre mert ennyi van. Szívesen becsatlakoznék még ha rövid időre is. Dévid on-al már voltunk együtt és sokkal jobb mint egyedül. Lenne jó pár kérdésem is mert ez nekem "túl modern" 2003 óta csakis bf1942, ahhoz meg ez egy rohadt nagy daráló...

@11awalker: nekem volt ilyenem amikor a meghajtón nem volt elég szabad hely. Bőven volt de nem akarta, csináltam neki 2x annyit utána megcsinálta a frissítést. Downloading alatt jobbra kis nyilat nyisd már meg bitte! Ott ad némi infót

Üdv., z
    Utoljára szerkesztette: zebrock, 2019.02.08. 15:03:42
  • 11awalker
    Battlefield V bajok :D

Ezt tudtam csinálni mert ami screenshotos kép az nagyon nagy méretű lesz.
  • N1ggA
    Ha csinálsz egy videót vagy screenshotokat arról, ahogy végigkattintod, hátha látunk valamit.
    Nem lehet hogy elfogyott a merevlemezen a hely?
  • Borg
    Tegnap este mondjuk bőven volt gond az originnel. Ha esetleg pont akkor próbálkoztál.
    Se a frissítéseket nem volt hajlandó letölteni, se a felhővel szinkronizálni.
  • toza
    akkor uninstall orogin..ujra indit gepet..

letolt origin es install...

esetleg...

vagypedig...

ha mododban all akkor rendszer vissza allitas korabbi idopontra esetleg...
    Utoljára szerkesztette: toza, 2019.02.08. 10:31:50
  • 11awalker
    De nincs, ha az Originben rákattintok jobb egér gombbal akkor nincs benne olyan, hogy REPAIR. Az a baj, hogy telepíteni sem tudom a játékot mert valamiért nem rakja fel. A legújabb játék driverem van, nem tudom mi lehet a baj. frissíteni akarta magát a játék, elkezdtem, nem működött, elkezdtem többször újrafrissíteni, akkor sem működött, letöröltem, gondoltam az segít, most a telepítésnél nem megy tovább 25%-nál.
  • Borg
    Nekem szinte ugyanilyen géppel nem csinálja.
    Milyen driver verziót használtok? Vagy milyen felbontást? Illetve a DX12 mód sem ajánlott, DX11-ben jobban fut.
    Utoljára szerkesztette: Borg, 2019.02.08. 09:41:06
  • s0n1c
    Szintén zenész. Igen sajnos ez nem hardware hiba, hanem optimalizálatlan a game.
  • gstup
    Nekem is csinálja egy i7-7700,16gb ram és gtx 1070-el. Ilyenkor újra kell indítanom a gépet,különben a marad olyan 10 fps-em a játékon belül.
  • N1ggA
    De van.
  • 11awalker
    És ha nekem nincs olyan?
  • ewuk
    Mi sem egyszerűbb, originen belül a BFV-re kattintasz jobb egérrel és kiválasztod a repair-t.
  • 11awalker
    Köszi a választ. Meg tudnád nekem azt mondani, hogy hogyan kell ezt a REPAIR-olást? :D
  • ewuk
    Próbáld meg repair-olni, hátha.

Ti nem találkoztatok olyannal, hogy a textúrák lassan töltenek be? Akár LOW akár ULTRA-n van ezt nyomja. De már akár a menüben is, ha a kasztoknál nézed a katonákat és váltogatsz allied és axis között. Baromi idegesítő és nem találok rá gyógyírt. Anthem demoban is volt ilyen, lehet, hogy a frostbite csodás feature-e?

Gépem, ha esetleg kérdésként merülne fel:

I5 4690
    12 gb ram
    rtx2060
    Utoljára szerkesztette: ewuk, 2019.02.07. 23:13:26
  • 11awalker
    Sziasztok!
    Egy kérdés mindenkihez.
    Kb 1 hete beléptem az Originbe és kapott a játék egy frissítést, el is kezdte letölteni de 25%-nál tovább nem csinált semmit. Jó, akkor gondoltam letörlöm és úgy jó lesz minden, hát nem!!! Most nem tudom feltelepíteni és a frissítése megint megakad 25%-nál, mostanság járt így valaki vagy csak nálam van valami nagyon nagy gebasz!?
    A válaszokat és a segítséget előre is köszönöm.
  • RepeszElek
    Az a gondom hogy a repcsik skin választásánál nem tudom megvenni a skint.
    Nincs alatta ár.
  • RepeszElek
    Hogyan kell a skineket unlockolni?
  • RepeszElek
    Nem akarom elkiabálni de a kvarcjátékomon pár napja pirosodik a képernyő mikor eltalálnak és nem esek egyből össze mint mikor one shot-ot kapsz.
    Még fedezékbe vonulni is van idöm.
    Valami történt..:)
  • RepeszElek
    Ha vadászgéppel akarsz lenni de van egy kempelő légvédelmi tank a pálya szélén akkor ugrott a játék...
    Nagyon op cucc nem jó ez így :/