583
Battlefield V

SG.hu Discord
  • RatBaG #95
    szóval a bf community 90%-a ki van akadva a fos ttk-ra (sőt, még kb a fejlesztők is, valószínűleg a kiadó erőltette az egészet), de te azért megmagyarázod, hogy én nem tudok játszani... jól van janika, tedd magad üresbe, el ne durranjon az a nagy ész.
    a szövegértés is egyes, a két embernél leblokkoltál és nem sikerült értelmezni a szitut, pedig nem bonyolult.
  • janik
    #94
    :D hát ha az lennél, akkor ezt tudnád és ezt is alkamaztad volna nem tölteni egyből az elsődlegest. Meg két ember ellen mit akarsz még. Nagyobb az esélye hogy téged lőnek le, nem te őket. Kivéve ha ügyes vagy. Játszani nem tudsz ezek szerint, csak a pofa jár.
    Utoljára szerkesztette: janik, 2018.12.16. 16:05:26
  • RatBaG #93
    kösz sherlock! magyarázd már el a bf-veteránnak, hogy hogy kell játszani...
  • janik
    #92
    ilyenkor gyorsan át kel váltani pisztolyra azért van.
  • janik
    #91
    Hát először is a fegyverek úgy a legjobbak ha kivan maxolva az összes recoil faxságot rábaszod hipfire recoil hülyeség többször célzol mint hipfireozol. Én pl a medic-el sokkal hamarabb jutok a tabella elejére, mert ott nem a kill-re kell menni, hanem revive-olni kell mindenkit és több pontot kapsz mint kill-et ezáltal. A fegyverek 75%-a totál fölös, csak poénból kipróbálom, de ha hatékonyságot nézzük akkor már a classoknál az összes első két fegyver szinte a legjobb. KE7 elején megvan annál jobb nincs is pontos, sebzése jó, recoil-ja jó stb. Gewehr verhetetlen a legjobb snipernél és assaultnál nyilván ezek is kimaxolva célzős recoil-ailag nem hipfireös baromsággal. Több olyan fegyver kéne aminek van egy erőssége mert pl a medicnél az összes fegyver a sten-en kívűl fos. Max kurva közelharcra csak a pontossága és a tűzgyorsasága változik de ha a tűzgyorsasa sokkal nagyobb mint a sten-né akkor meg már rohat pontatlan, ez egyedül közel harcnál jó az meg nem nagyon van csak ritkán. Ja és fejre kell célozni nem testre :D
  • adam46
    #90
    Amúgy érdekes. Én sokat használom a Turner-t és azt érzem, hogy totál elbaszták, de ha átváltok a Medic STEN-re, akkor azzal meg alig veszek észre változást. Tegnap az SG44-el belement 1 tár az ellenfélbe úgy 30 méterről, persze 95 hit-ig jutottam, majd jöhetett a tárcsere. :'(
  • RatBaG #89
    totál elkúrták a weapon balancet. a medic full életképtelen, semi-auto sniperek kuka.
    support ke7-el hátulról meglepek két enemyt, elkezdem lőni az egyiket, de annyi ideg tart mire megfekszik, hogy a második a tökét vakargatva felfigyel a hangra, kényelmesen rám fordul, és pofán lő. és még a tár sem elég, mert bullet sponge mindenki. röhej az egész.
  • janik
    #88
    :D Hát akkor én a másik tábor vagyok. BF1 sztem jó volt TTK, TTD izével. BF1-ben sokszor tabella felső részében kötöttem ki szal nekem nem volt annyira bajom vele. A fegyver szórása némelyiknek nagy volt de tudni kell kezelni akkor nem folyamatosan hanem kattingatva kellett lőni gyorsan. De itt a BF5-ben a megjelenéskor abszolút a tabella alján voltam és én is éreztem hogy kicsit tényleg annyit érez az ember hogy fut kettőt lőnek és halott vagyok és kurva idegesítő volt hogy nincs idő becsúszni egy fedezék mögé stb. . Így hogy feljebb vitték van idő ellenreakcióra. Akkor ezért vagyok megint az utóbbi pár napba a tabella felső részén, mert akkor ezt változtatták szal nekem ez pont jó tett. Mert ha így van tényleg lehet ellenreakciót tenni nem pedig meg lát 2 lövés és vége. Ami a campereknek kedvez meg a codos hangulat ahol csak a darálás megy de ott kis pályák vannak és oda kell is a kevés TTK mert ha 3an vagytok és lőtök egymásra akkor ott gyorsan el kell inzétni egymást mert jön az összes többi pár másodperc alatt ott van és még újra kell tárazni is szal nem ész nélkül van ez így kitalálva. Annak meg semmi értelme én játszani akarok egy arcade stílusú játékkal és nem pedig fosni hogy mikor lőnek már le megint úgy hogy felbaszom rajta magam és nem élvezem. Ne akarjunk cod ot csinálni egy BF-ből a BF maradjon is ahol mindig is többet kellett belelőni a másikba. Mert itt nagy pályák vannak. És nem lehet minden szegletet látni ellenben egy kis pályán minden észreveszel mert közel van minden. Ha messze van a célpont akkor legyen már a szerencsétlennek reagálni mondjuk legalább az esély meg legyen rá ha lőnek rá messziről.
    Utoljára szerkesztette: janik, 2018.12.16. 11:12:08
  • Borg
    #87
    TTK: Time to kill, vagyis hogy érzetre mennyi idő megölni valakit egy sorozatból
    TTD: Time to death, vagyis milyen gyakran halsz meg...

    A lényeg kb annyi, hogy a TTK-val semmi baj nem volt, sőt, az utóbbi évek legjobbja volt BF szinten, de a sok siránkozó noob majom miatt ahhoz is hozzányúltak, nem csak a TTD-hez amihez kellett volna. Annyit csináltak, hogy nem 3, hanem 4 golyó kell valaki megöléséhez. Vagy 4 helyett 5, de a lényeget érted. Ezzel viszont ugyanazt a katyvaszt érték el, ami BF1-ben is volt, vagyis újra nem jó, és nem effektív érzés ölni, mert minél több golyó kell, annál valószínűbb, hogy egyet le fog nyelni a netcode, és te meg nem tudod mi miért történt.


    A core szervereket azért hozták most létre, hogy az update előtti TTK-val játszhass, ami jobb. Csakhogy ezzel megint megosztották a játékosbázist. Mindenhol emiatt ekézik őket, szóval esélyes, hogy visszakozni fognak a megjelenéskori sebzésmodellhez... legalábbis ha van egy kis eszük.
  • janik
    #86
    Vki elmagyarázná mi a tök ez az új conquest core meg TTK meg TTD és hogy most mi ezen a probléma?. Semmit nem értek ebből egy értelmes leírás nem találtam. Köszi :)
  • Savaran
    #85
    Ja majd el felejtem, a bf1-hez képest a fegyverhangok baromira szarok! Még a cod ww2-ben is jobbak, pedig ott is szar nagyon!
  • Savaran
    #84
    Letöltöttem a demó verziót, mivel meg akartam venni a játékot, hogy mégis milyen, hát szerencsére nem lesz a fa alatt, a sok fantasy fegyver kiakasztott benne, nem az a bajom hogy van proto tipus fegyver is, mint a bf1-ben, de itt egy kicsit túltolták, red dotos mp40? Atya ég, persze tudom valószínűleg ez csak nekem szempont, én a cod1 multin nőttem fel, hát igen öregszem.....
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2018.12.16. 08:47:26
  • N1ggA
    #83
    Lesznek szerverek minden játékmódból a régi TTK-val.
  • Running
    #82
    Nem baj, másfél év és jön a következő hulladék rész. :D
  • Nyers
    #81
    Ha jól emlékszem a BF3 volt az utolsó a sorozatban, ahol nem volt post-release fegyver stat buhera. Érdekes, hogy ennyi BF után se tudják eldönteni mit szeretnének a játékkal. TTK az egyik legalapvetőbb dolog, ami meghatározza, hogy érzésre milyen egy FPS és így rángatják össze-vissza. Gondolom eladások nem mentek annyira és gond lehet az aktív játékos számával is, különben nem bűvészkednének.
  • m0tTh0w
    #80
    Mindegyikkel.

  • gstup
    #79
    Rendben.Köszönöm a válaszokat! Megnézem.
  • dr Kotász
    #78
    Nekem ugyanez a konfig van. Futtasd a játékot DX12 alatt. Ott sokkal több fps-t ad future frame rendering nélkül.
  • gstup
    #77
    Dx11 or Dx12? És minden ultrán?
  • Borg
    #76
    Milyen fegyverrel?

    Én MMG-vel nem veszek észre ilyesmit. Bár ez a kategória amúgy is elég korlátozottan használható...
  • Borg
    #75
    Akkor valami el van bazva nálad, mert nekem 6700k+1070-el FHD ultrán csak future frames off-al esik néha 60 alá, azzal is ritkán. Ha bekapcsolom 80 alá se megy sose.
  • m0tTh0w
    #74
    Tegnap óta 2x annyi skuló kell a killhez. Nem tudom miért kell a TTK-t piszkálni. Az egyetlen dolog ami jó volt a gém induláskor. A még maradt játékosokat is el akarja üldözni a dice.
  • gstup
    #73
    Be van kapcsolva... :(
  • Borg
    #72
    Azért mert te a future framest kikapcsoltad, ő meg nem.
    Utoljára szerkesztette: Borg, 2018.12.13. 15:49:47
  • gstup
    #71
    Nekem I7700-am van 16 gb-val és egy gtx 1070 (8GB)-es. És nem egyszer jelez a játék multi közben hogy fps droppom van és bemegy 50 fps alá. Minden ultrán van,de leszedtem mediumra és úgy is. :( Akkor valami nem stimmel.
  • m0tTh0w
    #70
    1080-ban 60-70 FPS körül elfut még ezzel a konfiggal. Post process medium, többi ultra.
  • gstup
    #69
    Szia,Néztem a konfigodat.Milyen beállításokkal játszol és mennyi az FPS-ed?
  • m0tTh0w
    #68
    Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem sikerült (direkt számoltam) 30 meccsből 27 elveszíteni a csapattal a héten. Tök mindegy hogy milyen játékmód. Valamit rosszul csinálok? Elég valószinűztlen, hogy engem mindig abba a csapatba rak be ahol 10es szinten vannak, a másik oldal meg full 50-es.
  • Piko888
    #67
    99-4 lett a vége, szopjon lovat az EA és a DICE is, hulladék szar az egész játék.
    Anti cheat nincs, a jó ..... anyjukat, visszakérem a lovét és elfelejtem ez a hulladék szériát örökre.
  • Piko888
    #66
    Ez a játék vicc, a srác Dominationban végig cheateli és reportálni se lehet, mert hibát dob az origin.
    EA és Dice bekaphatja, a legszarabb BF lett az ez.
  • nono28
    #65
    Nekem megy!
  • pgyuszika89
    #64
    Nekem a mai frissítés után nem megy a játék. Bejön a töltőképernyő majd kilép....
    Másnak?
  • Kaszi46
    #63
    Sziasztok,

    Lan party-n szeretnenk a jatekkal 12-en jatszani. A kerdes az lenne van e ra valami lehetőség. A jatek nincs meg senkinek, origines előfizetessel szeretnenk majd megoldani. (Tavaly bf1-el sikerult igy jatszani. Ha jol emlekszem szervert kellett berelnunk 1-2napra)
    Utoljára szerkesztette: Kaszi46, 2018.12.10. 11:19:25
  • Piko888
    #62
    nem csak conquestben lehet
  • erasmus4
    #61
    Ezek akkora retardáltak, faszért csak conquestben lehet megcisnálni a questeket, akkor mi a francért van a többi játékmód, a hóemberépítés a másik, lehetetlen mert az összes nyomorék sniper csak kempel és öli a hóemberépítőket, legalább pakolnák tele a pályát azokkal a szarokkal.......
  • Piko888
    #60
    dominationben elég nehéz lenne
  • RatBaG #59

    https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/a3qxu2/til_if_you_spin_a_top_gun_at_16000_dpi_you_and/
  • fazerus
    #58
    80-0 simán.. ha nem pesztrál egy Sptifire vagy az AA.. :D
  • Borg
    #57
    Simán csináltam ilyen statot én is már, pl bombázóval. 35-0, 47-0 is volt már.
  • N1ggA
    #56
    nem olyan nehéz ilyen statot csinálni ha nagy a fölény meg rendes squad van ahol reviveolnak