583
Battlefield V

SG.hu Discord
  • Amergin
    #135
    Nekem csak gázkaros joystickom van (Thrustmaster Flight Hotas X), azzal nem megy a repülő vezetése, mert azt nem ismeri fel a játék.
    Kérdés: egy sima alap gagyi joystickot vegyek-e meg e miatt, azzal fog-e menni?
    Mert hát a joy ott van az irányítás menüben és választható, repülőt meg csak szívesebben vezeték azzal...
  • RepeszElek
    #134
    Nah mind1,a lényeg hogy több jó dolog legyen benne mint rossz a bf1-et is ezért nyomom hiába utálok benne dolgokat,vannak brutál jól megcsinált részei amit nem tudok megunni..
    A kevesebb golyó kell egy emberbe az magyon jó hír:)

    Köszi mindenkinek akkor nincs is több kérdésem, megveszem:)
  • N1ggA
    #133
    Ja de mivel nincs suppression, ezért nincs az hogy pontatlanul lősz ha épp lőnek rád is, oda megy a golyó ahol a célkereszt van.
  • N1ggA
    #132
    A sniper rosszabb, minden más jobb :)
    Sniper sosem 1 hit, csak a headshot, szóval arra kell menni. Valamivel nagyobb a fej hitboxja, mint bf1-ben, szóval könnyebb a headshot, de sweet spot nélkül összességében nehezebb szerintem. De minden más fegyver sokkal erősebb lett.
  • Borg
    #131
    Persze hogy jobb.
    Végre nem papírrepülőkkel, meg makkos csúzlival kell menni.
    Jobb fegyverek, jobb pályák. Jobb a sebzés modell is, nem kell annyi golyó a másikba.
    Hibátlan játék meg nincs. Aki arra vár, az várhat élete végéig...
  • RepeszElek
    #130
    Főleg a scout vagy sniper érdekelne., milyen a bf5-ben.
    A bf1-ben nagyon nem tetszik ahogymegcsinálták az elöző részekben sokkal jobb volt nem tom miért cseszték el.
    Szinte mindig egy lövéssel szednek le èn meg csak hittelgetek.
    Úgy látszik mindenki más rajtam kivül simán fejbe tudja lőni a másikat 10ből 10szer...:)
  • RepeszElek
    #129
    A dice nem tesztel eleget, kidobja a játékot úgy ahogy játszható állapotában és közben javitják,de nem csak ő a gta is a mai napig állitom a legszarabb netkóddal rendelkező játék, online-ra totál alkalmatlan és még sorolhatnám a gameket.

    Sajnos elkurvult a játékipar...:(

    Na de amúgy jobb mint a bf1?
    Én még azt nyomom.
  • toza #128
    Save 50% felaron megy lol.. hajra
  • Borg
    #127
    Aha, ok.
  • AJensen
    #126
    Hogy lehet az én készülékemben, amikor a BF4 és 1 tökéletesen megy kidobálás nélkül, csak a V csinálja. DE elismétlem a gyengén értők kedvéért megint, CSAK ez a játék csinálja. A hiba nem nálam van, hanem a DICE szar programjában. 10000+ másik ember küzd ezzel a világon rajtam kívül.
  • Borg
    #125
    Pedig ez a hiba a te készülékedben van, ha egyszer másnál nem fordul elő.
  • Bogdogege
    #124
    Május óta van xbox one ra , szerinted meddig tartana a dice nak ,hogy kiadják pc re ,ha a microsoft megtudja csinálni a visszafele kompatibilitást?

    ea-dice szarházi banda

  • toza #123
    vvvaaavvv - Battlefield 1943
    Utoljára szerkesztette: toza, 2018.12.30. 09:06:53
  • AJensen
    #122
    Teleszaladt a tököm ezzel a játékkal. Már mindent kipróbáltam, de konstans kidob a meccsek alatt connection lost-al. Semmilyen másik multi játék nem produkálja ezt a fost, csak ez a hulladék. Komolyan idegesítő, amikor 10 meccsből 6x kidob már a kezdés után 3 perccel, vagy a meccs felénél, mert miért ne. Szakadjon egy mázsa szar a DICE nyakába. Nem elég a hitreg meg a netcode, még ez is. Már sajnálom, hogy pénzt adtam érte, még csak refundolni sem tudom ezt a szart.
  • gstup
    #121
    Hogyne!
  • Bogdogege
    #120
    talán
  • s0n1c
    #119
    Aha, nagyon fasza!
  • fazerus
    #118
    Csak support tud ilyet, abból se mindegy melyik specialization.
  • toza #117
    jatsza meg vki?

  • Borg
    #116
    Szétlőtt PAK-kal próbálkoztam minap Hamadán, az nem ment.
  • RatBaG #115
    az aa gunokat?
    én géppuskákkal csináltam múlt héten, akkor még ment az, hogy szétgránátoztam, ha már felépítette valaki, és újra felhúztam.
  • Borg
    #114
    Mondjuk a szétlőtteket én sem tudtam mostanában újraépíteni. El se kezdi.
  • Piko888
    #113
    köszi szépen, pár hete simán szét tudtam lőni és újraépíteni, de most már eltünnek
  • RatBaG #112
    általában bármelyik objectivenél, keress géppuskákat. néhol vannak más helyeken is szétszórva egy-kettő.
    de lehet, hogy a felrobbantott aa/at gun megjavítása is annak számít.
  • Piko888
    #111
    Stationary weapont hol lehet építeni?
  • RatBaG #110
    hallelujah! végre lehet megint breakthrought meg grand operationst is tolni rendesen.
  • N1ggA
    #109
    Egyébként a +1 golyó bár papíron nem hangzik soknak, de élesben nagyon jelentős különbség.
    Battlefield trackeren megnéztem, nekem pl. 20%-25% az accuracym assault rifleökkel, így a +1 golyóból máris +4/5 lesz.
    Ráadásul az accuracy is jelentősen csökken a hosszú sorozatoknál, tehát lesz az +6/7 golyó is a végére.

    A BF1 nem jó példa, mert ott a weapon balance arra volt belőve, hogy lassú a TTK.
    BFV-ben teljesen felborult az egyébként fiatal játékhoz képest példás balance, gondolok itt pl. a self-loading rifle-ök nevetséges 3 golyós killjeire úgy, hogy Gewehr 43 szintén 3 golyó, vagy az SMG-k 10m-en túli használhatatlanságára.
    Továbbá a recoil, spread, accuracy penaltyk, reserved ammo, attrition, minden a fast TTK-ra lett belőve, egyszerűen nem lehet annyit csinálni, hogy monstantól 0.85x és akkor el van intézve.

    Vissza is vonták.
  • toza #108
    sosetobbe nekolcsel videokartyara inkabb?!

  • adam46
    #107
    Big Like!
  • Borg
    #106
    És ahogy megjósoltam, már jön is vissza az eredeti TTK
  • gstup
    #105
    Detto.Oly mindegy mennyi a statom. Viszont simán lehetsz az első harmadban 1/67 K/D aránnyal is,ha sokat healelsz és foglalsz. :)

    Én csak a core-on játszom amióta megbabrálták a rendszert.
    Utoljára szerkesztette: gstup, 2018.12.17. 16:16:41
  • erasmus4
    #104
    Engem csak az zavar hogy a semiauto rifleket tönkretették, egy egész tár kell mindenkibe, jön szembe a gépfegyveres csak tunkol ész nélkül esélyed sincs, és közepes távon se mert nem szórnak azok a szarok.... Legalább sniper fejes ugyan úgy instakill.
    Utoljára szerkesztette: erasmus4, 2018.12.17. 10:13:18
  • Borg
    #103
    Alapvetően én is... de azért bizonyos fegyvereknél észrevehetően romlott az "élvezhetőség".
  • s0n1c
    #102
    Biztos én vagyok a fura, de én leszarom, hogy mennyi a ttk meg a ttd. Belépek, lövöldözök haverokkal squadban és élvezem. Medic-kel átlagban felső harmadban végzek, pedig így 38 évesen már nem olyanok a reflexek, mint anno cs 1.6-ban...
  • janik
    #101
    Úristen te, geci buta vagy. De jóvan akkor patkányzsák gyere holnap is. Pont az hogy te vagy az autista agyhalott. Kicsit gondolkodni kell, meg 1-el több golyó kell, azt már meg áll az élet. Remélem most már hogy ilyen lesz a játék nem játszol vele. Mert így is sok hülye van a játékba nem hiányzik még1 degenerált. De legyen a tiéd az utolsó szó, legalább ennyi örömöd legyen az életben. Mert már el se olvasom a következő hozzászólásodat.
    Utoljára szerkesztette: janik, 2018.12.16. 22:36:57
  • RatBaG #100
    Meghagylak a kis buborékodban, mert menthetetlen vagy. Nyomassad a codos, autista mantrádat, látom neked ez valami kapaszkodó.
    Mindenki hülye, csak te vagy helikopter, ugye? Javasolnám a bf5 reddit meg a twitter olvasgatását, te mögé látó zseni. :DDD
  • janik
    #99
    Ez nem könnyítés, ilyen a BF széria ember :D Azt hogy ők mivel érvelnek az mind1 mert csak duma. Szal abszolút fingod sincs miről pofáznak. Csak azt hangoztatod amit ők mondanak, de nem látsz a dolgok mögé. Ilyen volt a BF széria mindig is, olyan is legyen. Nem kell cod-ot csinálni. Szal a PUBI az kb az olyan szintű emberek mint te.
  • RatBaG #98
    totál fogalomzavarban vagy.
    pont azért könnyítettek most, hogy bevonzzák a sok új kis pubit az ünnepek alatt, ne sírjon a szájuk, hogy brühühü instant meghaltam. fordítva ülsz a lovon.
    bár ha az én egy mondatom gondot okozott, akkor a hivatalos közlemény egyenesen kínai.
  • toza #97
    nem figyeltel...

    #89 " hátulról meglepek két enemyt,"

    ezt irta... hatulrol csak had lehessen mar 2 embert 1 tarral ,ugy h nem is lonek vissza read.ez nem daralas...

    ettol fuggetlenul foshnak tun a jatek..

    van e server stats mint bf1 nel!?

    vki linkelje legyszi..
    Utoljára szerkesztette: toza, 2018.12.16. 17:55:35
  • janik
    #96
    Általában a community 90%-a retardtált. Ha eddig ilyen volt a TTK az összes BF-be mint most, akkor most mit verik magukat hogy megjelenéskor kisebb volt a TTK mint pl. a codba. Ja hát persze mert könnyű volt a játék, most hogy nehezítettek rajta a "+1 golyónyival" már rinyál a nép, hogy nehéz. :D mikor mindig is ilyen volt a BF szal olyanok pofáznak akik eddig nem BF-eztek, max CODoztak vagy nem tudnak játszani. GRAT. Ez nem COD akkor menjenek oda ha olyat akarnak. A két emberes résznél meg értelmezd újra amit írtál a lényege az hogy csodálkozol hogy nem tudtál 2 embert kinyirni 1 tárral :D Miért is kéne? Pont emiatt jó a bf nem csak darálás van és csak az győz aki először lő hanem közre játszik a jó célzás is és mozgás stb.