583
Battlefield V

SG.hu Discord
  • Borg
    #1
    Zavarta már az OCD-met, hogy a BF1 topikjában kell beszélni erről, holott már meg is jelent lényegében a játék.

    Szóval itt a saját a topikja, ezzel az ütős kis Official Launch Trailerrel:
  • toza #2
    de a bf1 topikban nincs mirol beszelni mert bf1 halott,es most bfv is az lesz 5 honap mulva ,es akkor minek neki sajat topik feleslegesen?!
  • Borg
    #3
    Minden játéknak van saját topikja, főleg egy ilyen kaliberűnek. Hogy te mit gondolsz a játékról, az ebből a szempontból nem számít. Deal with it.
  • Bogdogege
    #4
    szerintem is tök felesleges volt
  • zebrock
    #5
    Üdv.!
  • Borg
    #6
    Computerbase grafikai teszt

    PCGH grafikai teszt
  • N1ggA
    #7
    minek írsz ide feleslegesen?
  • N1ggA
    #8
    Conquest

    Utoljára szerkesztette: N1ggA, 2018.11.11. 00:48:52
  • Borg
    #9
    Jackfrags pro tips
  • Borg
    #10
    Új nvidia driver + jön az RTX patch Originben is
  • gstup
    #11
    Számomra eddig pár órás játék után,hatalmas pozitív csalódás. Ha valaki szeretne squadban tolni pár casual meccset csak szóljon. :)
  • Darkman86
    #12
    Béta után nekem is pozitív csalódás, mint az előttem szóló én is látom, hogy hallgattak a játékosokra, remélem ez így lesz a továbbiakban is. Egyedül ez a 8 darab multiplayer map ami szúrja a szemem. Én úgy döntötem, hogy adok még egy esélyt a Dice-nak, ugyhogy bár kulcsos oldalon, de előrendeltem a játékot.
  • gstup
    #13
    Hamarosan 1-et még biztos kapunk.Panzerstorm. Itt egy gyors összefoglalás hogy milyen újdonságok lesznek az elkövetkező hónapokban. Valóban lehetne több térkép,de azért lesznek még újdonságok.
  • gstup
    #14
    Köszi Borg.
  • Darkman86
    #15
    Köszi, ezt láttam én is korábban, mondjuk a Practice range helyett igazán jöhetne egy normális pálya, na de mindegy. :D
  • soundsonic
    #16
    Itt csak session 3-ról írnak. Márciuson túl lévő dolgokról mikor fogunk tudni többet? Remélem lesz valahol valami blekfrájdéjos akció és akkor behúzom, csak jó lenne tudni hogy nem unom rá idő előtt. Amúgy köszi
  • Borg
    #17
    Szerintem kár itt 3 hónapon túli contentre várni. Ha lesz is, akkor se semmi egetrengető.
    Abból kell kiindulni a vásárlásnál, amit most tud.
  • Darkman86
    #18
    Azért megint csak nagy szembeköpés lenne tőlük, ha az év második felére már nem adnának lényeges tartalmat a játékhoz. Nem hiszem hogy meg merik ezt lépni, de manapság már ki tudja.
  • Borg
    #19
    Future frame rendering - an explanation

    tl;dr: Kisebb fps-nél jobban megéri OFF-ra tenni, mert ott több input lag csökkenést tud hozni (de az fps-ed is még kevesebb lesz), míg magasabb fps-nél úgysem hoz annyi input lag javulást, tehát inkább ON, és stabilabb magas fps miatt simább játékmenet. Ugyanakkor mindkét esetben lehetséges, hogy valaki inkább a másik beállítást preferálja érzésre, tehát ki kell próbálni.
  • gstup
    #20
    Valaki most squadban?
  • gstup
    #21
    Sziasztok, nem tudok offline módból online-ra váltani az originen. Csak nálam jelentkezik vagy globális?
  • bazccka
    #22
    global problem
  • Zoolee1976
    #23
    Sziasztok! Megvettem a játékot már,20 án jön elvileg a kulcs.Kerésem az lenne hogy érdemes feldobni a játékot jelen formájában vagy inkább játszak mással míg hegesztgetik?
  • gstup
    #24
    Köszi!
  • Borg
    #25
    A különbség az egyes képi beállítások között.



    A low undergrowth szemmel láthatóan redukálja az aljnövényzetet, ami jelentős előny multiban... sajnos.
  • Borg
    #26
    http://battlefieldtracker.com/

    Többé kevésbé már működik BFV-hez is.
  • gstup
    #27
    Sziasztok, Amikor péncélozott járművet vezetek (Sd.Kfz. 251/22 vagy Tigris I, Panzer IV, Wirbelwind stb.) és a lövész/célzó pozícióra váltok nem tudok huzamosabb ideig zoomolni. 2-3 másodperc után "kiugrik" a zoomból. Nagyon zavaró, van hogy lövés közben és teljesen elvesztem a célt. Másnál is előfordul ilyen? Megnéztem a beállításokat és a jobb egérgombra van beállítva,mint a kézifegyvereknél. De a fegyvereknél akármeddig benne tudok maradni a zoomban,ezért gondolom nem az egeremmel van a gond.
  • Borg
    #28
    Minden Nvidia RTX kártyához BF5 jár most
  • gstup
    #29
    Sziasztok,

    Megnéztem pár videót a járművek javításáról és ha jól értem akkor hiába van meg a skill,teljesen nem lehet megjavítani egy járművet sem "bentről". Vagy el kell menni egy supply stage-ig vagy ki kell szállni ha support class-al van az ember és a heggesztő pisztollyal tolni. De a supply stage-nél is csak akkor tudsz javítani ha a repair skill megvan. Más is így tudja? Helyes amit állítok?
  • Borg
    #30
    Meghatározott mennyiségű "repaired" van menetben. Annyit tudsz csak javítani bentről. Van hogy elég a 100%-ra húzáshoz, van hogy nem. Ez a sérüléstől függ.
    Tovább javítani, vagy újra javítani viszont csak resupply után tudsz, tehát vissza kell térni egy feltöltő ponthoz. (vagy lehet hogy adott idő eltelte után is, erre még nem jöttem rá)
  • Mozes
    #31
    Sziasztok!
    Nektek is sokat kiugrik játék közben? Kurva idegesítő 30 perce nyomom a multit és egyszer csak kiugrik a desktop-ra.

    Hogyan lehet úgy kilépni játék közben, hogy ne a desktop-ra lépjen ki, hanem a szeverkeresőbe vissza? Én vagyok a tuti béna, de csak teljes kilépést találtam a játékban.

    köszi szépen!
  • gstup
    #32
    Nekem soha nem ugrott még ki játék közben. A második kérdésedre válaszolva én csak simán kilépek a meccsből. Nekem nincs is option a windowsba való kilépésre.
  • dr Kotász
    #33
    Nekem egyáltalán nem ugrik ki játék közben. Ha én kilépek, engem eleve a szerverkeresőbe rak vissza.
  • bigdawid
    #34

    Sziasztok egy kis segítségre lenne szükségem.Megvettem a battlefield 5öt felraktam megy szépen.Az elején automatikusan bejön egy filmes rész amiben játszani is lehet stb.végig kell tolni megnézni a videókat stb aztán bejön a menü.Beállítok mindent grafika stb.Megy a multi is a single player stb. A problémám az hogy ha kilépek a játékból és újra visszalépek akkor előröl kezdi az egészet a kötelező filmeket a kötelező lövöldözést és persze minden beállítást is elfelejt.a battlefield 1 nél ilyen nem volt ott bejön rögtön a mneü és választhatok bármit.Erre valaki tud nekem valami megoldást?Amit tudni kell hogy egy új winyóra lett felrakva és az elérési utvonal nem lett beállítva.Lehet hogy ez a probléma?
  • fazerus
    #35
    Igen, vagy van ékezet a felhasználói névben. Nekem is ez van én a Profile_TMP fileból kitörlöm a _TMP végződést, rámentek és úgy nincs baj a beállításokkal. :D
  • fazerus
    #36
    Van hogy néha random ad 1-2 repairt, még én se értem teljesen. :D A Tigris viszont nevetségesen gyenge gyalogság nélkül, mármint ha nem támogat senki :D
  • Mozes
    #37
    Köszi a válaszokat! Basszus, akkor nálam valami nagy gond lehet, köszi a visszajelzést!
  • HUmanHunter
    #38
    Velem is előfordult már, de mikor koncentráltam hogy lenyomva tartsam a zoomot akkor benne maradt, lehet hogy csak elég az is hogyha nem 100% osan nyomod le az egeret, már is kiugrik
  • gstup
    #39
    "A Tigris viszont nevetségesen gyenge gyalogság nélkül" - Ez szerintem teljesen normális.
  • RatBaG #40