12
  • Krusade
    #12
    PGAK-5PYD3-FBNTN-M9286
    PGNE-H3X8N-E5ET5-TNNMR
    PGNH-SMHCT-4WUUS-V5PPT

    beta kulcsok Pagan Onlinehoz, egyétek vigyétek nekem most nincs időm rá ki próbálni.
  • wraithLord
    #11
    Igen, azért teljesen free to play a Diablo 3 Kínában 2015 közepe (az ott való megjelenése) óta, és az egész a mikrotranzakciókon alapul, mert eszükbe sem jutott nekik Kína felé terjeszkedni. Már eleve a játék stílusa, játékmenete nagyon elütött az előző részektől. Vajon miért...

    A Blizzard minden játékával Kínára (vagy általában a távol-keletre, Kína mellett pl. Dél-Koreára) nyit, még a Warcraft filmet is igen erős kínai anyagi támogatással csinálták.
    Nincs ezzel semmi gond, ugyanis Kínában durván negyedmilliárddal több ember él, mint Európában és az USA-ban összesen, tehát jó nagy piac, amit mind a kínai mind a külföldi cégek már régen észrevettek és kihasználnak... A Pagan CGI animációjának kinézetéből jutott eszembe, hogy talán ez is kedvezni akar a kínai/dél-koreai piacnak.

    De nem is ez a lényeg, részemről lehet neked is igazad, senki sem tévedhetetlen. Hanem:
    Nem sikerült felfognod, hogy az esetleges tévedést normálisan is lehet közölni a másikkal, és nem muszáj kisgyerekként viselkedve nekiugrani a másiknak. Kb. úgy csinálsz, mint amikor a másik leszarozza a kedvenc kisautódat. És most megint rátettél egy lapáttal... :D
  • cateran
    #10
    Kemeny vagy, Csoki!
    "Úgy látszik, a Diablo babérjaira törést nem is úgy értik, hogy hasonló a stílusa, műfaja, játékmenete etc., hanem hogy ezt is főleg a kínai/távol-keleti piacra szánják. :D"

    A Diablo miota is keszult a tavol-keleti piacra? Ja, hogy az uj mobilost odaszanjak....az 1 dolog...Hack and Slash ARPG lesz vagyis, ja de, olyan lesz, mint a Diablo...
    Brutto megabaromsag...
  • Sir Cryalot
    #9
    Lol, lattam hogy a diablo1 et meg gothic horror nevvel illetik a 3 meg epic fantasy.

    Kar hogy a ketto is az 1 sikerebol akart megelni sok tekintetben most meg mar az is non plusz ultra.

  • Mosdatlanfalusi
    #8
    Na, ezt pont nem ismertem eddig, bár lehet, belefutottam már valahol...
    Jelenleg amúgy három korrekt alternatívát látok a D3-ra:
    - Grim Dawn: ez mondjuk inkább a Titan Quest szellemi örököse, mindenesetre játékmechanikailag elég szórakoztató dolgokat hoztak össze
    - Torchlight II: hangulatban sok helyen hasonló, mint a D2, és modolható, tehát az alapból sekélyes end-game eléggé felturbózható.
    - Path of Exile: jelenleg AZ arpg. - és ingyenes. Viszont ez tényleg csak HC játékosoknak hoz igazi élményt, casuálként túlságosan időigényes és bonyolult.
  • ostoros
    #7
    Path of exile esetleg?
  • Ender Wiggin #6
    Nekem a Torchlight az új Diablo :-D
  • Archenemy
    #5
    Hát a zenéje jó legalább :D Majd meglesem.
  • Gladiator
    #4
    Ha diablot akartok, nezzetek meg a Wolcent. Nekem rohadtul bejon, kb. ilyennek kellett volna lennia a Diablo 3-nak.
  • wraithLord
    #3
    A karakterek hülyén néznek ki, de maga a trailer jól meg van csinálva. És tetszett az is, hogy a végén a 3 hős meghalt. De most hogy mondod, tényleg, egy videónak csak kinézete van...

    Ugye még életedben nem láttál olyat, hogy egy játék CGI videójában látott dizájn magát a játékbeli dizájnt tükrözi? De ovis fórumos szófordulatokat pufogtatni, hogy "kérlek mesélj" meg "nettó baromság" az jól megy.

    És bruttó micsoda? :D
  • cateran
    #2
    "Hát a trailer alapján elég idétlenül fog kinézni."
    vs
    "Viszont egész jó a trailer."

    Illetve kerlek meselj meg arrol, hogyan fog kinezni (a trailer alapjan).....

    A kommented tobbi resze (is) netto baromsag...
  • wraithLord
    #1
    Hát a trailer alapján elég idétlenül fog kinézni. Úgy látszik, a Diablo babérjaira törést nem is úgy értik, hogy hasonló a stílusa, műfaja, játékmenete etc., hanem hogy ezt is főleg a kínai/távol-keleti piacra szánják. :D

    Viszont egész jó a trailer.