238
Kinek mi a véleménye az összeesküvés-elméletekről?
  • Garga Pitic #187
  • Garga Pitic #189
    Csak a tréfa kedvéért:
    idén március 31. és április 5. között, majd október 2. és 8. közt esik a Föld sebessége a 66600-66699mph tartományba.
    (heavens-above.com)
    Valóban ez a Föld legjellemzőbb adata :)
  • zserni
    #190
    Felesleges előadást tartanom, aki 15 éven át nem értette meg, az ezután se igen fogja. Másrészt meg már rengeteg előadó van, de még mindig kevés vevő. Azt azért elismételném, hogy az a világ, amit mi fizikális valóságnak dekódolunk, csak egy holografikus illúzió, amit digitális jelekként veszünk. Mindent ki lehet fejezni számokkal a Mátrix on belül. Ahogyan Fibonacci számsor megtalálható sokfelé az emberi test arányaitól a bolygók növekedéséig
    Más matematikai és mértani kódok és visszatérő sorozatok léteznek, beleértve a hi arányokat, az aranymetszést az úgynevezett „szent geometriai” számelméletet, a kínai I Chinget, az asztrológiát és sok egyebet. Ez a Mátrix matematikája, ami, legalábbis ezen a valóságszinten, lebontható számokra és kódokra, ugyanúgy, mint a DNS. Ennek megfelelően, és nem véletlenül, ez az, ahogy a számítógépek működnek. Minden, amit egy számítógép képernyőjén látsz, beleértve a színeket, a kettes számrendszeren alapuló,
    0-ból és 1-ből álló számsorozat. Ez a Mátrix kettősségének kifejezése, mint a negatív és pozitív,a jin és a jang, jó és rossz.

    Hogy mi köze ennek a Sátán (Árchonok) 666 os számrendszeréhez ? Képzeld csak el, ha a már meglévő világban egy újabb fake világot akarsz teremteni
    Könnyebb megértéshez ajánlom ezt a videót:

  • BladeW
    #192
    Na ezért profi, hogy kijátszotta má' a gyíkembereket, mégse törölték a videót 24 óra alatt. Illetve miután átnevezte: 48 óra alatt, bocsánat! Én a helyében saját kezűleg törölném, és akkor úgy tűnne, hogy tényleg bannolták, na az zavarná csak igazán össze a gyíkember ügynököket. (Bár akkor jelentős bevételtől esne el, hiszen már több, mint félmillió nyílt elméjű látta... nagy a dillemma!)
  • s_andras
    #193
    Mondtam hogy nem tudjuk megfejteni, én csak abból indulok ki, hogy most mi van, és minden állítást, ami a múltra és a világ fizikájára vonatkozik, ennek a kritikai szűrőjén át vizsgálok. Ha most ilyen elképesztő "véletlen"-hegyek vannak, akkor talán az eddigi alapokkal van a baj. Annyi mindenben hazudnak, hogy az elképesztő. Ezt onnan tudjuk, hogy lebukások is történnek szerencsére szép számmal.
  • maki85
    #196
    " tudod, lezagyvaságozni valamit, ahelyett hogy tudományosan ízekre szednéd "

    áruld már el légyszíves, hogyan tudnám azt tudományosan ízekre szedni amit lezagyvaságoztam ???

    de mondtam már, hogy ne erőlködj, mert össze*****szarod magad :)))
  • s_andras
    #197
    A legjobb terep ahol kegyetlenül szívnak, az űr. Önmagában mindent elmond az összefonódásokról, hogy nemrég óta a google/yt olyan cenzúrát alkalmaz, ami minden NASA beégést szinte kereshetetlenné tett. Amiket korábban orrba-szájba meg lehetett találni, azoknak az előkaparása most megfeszített kutatómunkát igényel. Ezek legtöbbször állítólag az ISS fedélzetén készült élő propagandafelvételek. Beakadnak a kiretusált függesztőkötelekbe; hátraszaltó végén leesnek a földre; a stúdióban a technikus elfelejti bekapcsolni az egyik layer-t, és a fickó csak a levegőt markolássza és úgy tesz odébb egy "tárgyat" amit csak az ő VR-kontaktlencséjén jelenítettek meg; a folyosó végén a kanyarban túl hamar lekeverik az ellebegő "űrhajós" csatornáját, és még azelőtt elhalványul, mielőtt a fal mögé ér teljes terjedelmében; a "mikrogravitációban" érdekes módon mindegyik ösztönösen felfelé billentve tartja a fejét; a bajszos bohóc együtt zenél egy földi zenekarral és kórussal; "űrséták"nál látszanak a medencében felfelé lebegő légbuborékok, a tükröződéseknél meg a kamerás búvár, sőt egyszer egy külső kameraállásból felbukkan a zsilipnyílásban egy búvárpalack (a többit mindenki keresgélje ki magának).

    Makikám, látom most már hogy ez nem a te világod, hanyagoljuk a témát.
    Utoljára szerkesztette: s_andras, 2020.04.26. 16:00:26
  • s_andras
    #200
    Az is cenzúra, ha a nagy nyilvánosság elől elrejtik. Még az is lehet, hogy ezek után szép csendben fokozatosan le is fogják törölni ezeket. Emlékszem, elég volt annyit beírni a yt keresőbe, hogy nasa fake , és oldalakon keresztül ilyen videókat hozott, próbáld ki most mi van.

    De, a nyilvánvaló hazugságokat elutasítom, azok ellen foglalok állást természetesen, csak abban nem vagyok biztos, hogy akkor mi az igazság. Beszélgethetünk a holdraszállásról meg a "laposföld"ről is, de csak miután kifejtetted az álláspontodat a felsorolt nasa-blamázsokról. Ezek lebukások, hol itt a kitaláció?

    Nagyon szép találat Buzz-papáról! Tudod, ebből az esetből ha szigorúan vesszük, még nem lehet levonni azt a következtetést hogy ő ott volt vagy nem, de azt biztosan tudhatjuk, hogy a vén sz*r egy agresszív barom.

    Ja tényleg, van olyan lebukás is, ahol a mikrofonról bizonyosodik be hogy az is CGI.
    Utoljára szerkesztette: s_andras, 2020.04.26. 16:35:03
  • zserni
    #202
    'úgyhíjják', hogy Corey Goode: https://indavideo.hu/video/Above_Majestic_feliratos_dokumentumfilm_-_felfedeshu

    Nyugodtan megnyithatod, az agysejtjeidet már nem kell féltened
  • s_andras
    #206
    Szerintem egyikünk sem pszichológus, de némi tapasztalatot szereztem: aki bármi miatt üt, ha nem valakinek az élete vagy a testi épsége forog kockán, ott valami nagy baj van. Két eset lehet, az egyik amit írtam, hogy egy állat, a másik pedig az, hogy az amivel "felbosszantották", az BETALÁLT. Ha neki semmi takargatnivalója nem lenne, akkor egy ilyen esetben tiszta lelkiismerettel vagy leteszi az esküt, vagy ha valamiért nem akarja megérinteni se a Bibliát, akkor ignorálja, esetleg kineveti a másik embert. A bibliás nem ért hozzá. Hiába mondta hogy gyáva és hazug, erre sem megengedett válasz a garázdaság. Aki az igazság oldalán van, erre csak mosolyog. Ezzel csak azt bizonyította, hogy valami nagyon nem stimmel.

    Basszus, így nehéz lesz zöld ágra vergődni, ha nem vagy hajlandó semmi energiát belefektetni a beszélgetésbe... Érdekes "vita"-módszer kijelenteni, hogy "előre tudod hogy semmi értelme", és gyorsan visszavonulsz. Ez az ami mindent elmond. A nasa blamák mindegyike olyan eset, amibe nem "belelátunk" valamit, hanem kiszúrja a szemünket a valóság, kb mint egy felsült bűvésztrükknél! Ha a 666-os esetnél azt feltételeztétek, hogy egy számmisztikus évekig izzadt mire ezt kitalálta, akkor ezeknél ti fogtok évekig izzadni, mire találtok valamit amivel saját magatokat megnyugtathatjátok, ha mindenképpen ez az igény. Tudom, hogy sokan vannak, akiknél teljes idegösszeomláshoz vezetne, ha a világképükön repedések jelennének meg, és emiatt mindent kizárnak, ami kicsi veszélyt is jelent.
  • s_andras
    #208
    Gratulálok, megtetted az első lépést! :) ("És ha kamu a ISS , akkor mi van? Nem kell holnaptól...") Elsőre ennyi bőven elég is ilyen esetekben.
  • s_andras
    #210
    Mire nem válaszolok? Erre az előző rage-quit-re? Arra nincs mit. Bármelyik korábbi értelmes témát folytathatjuk, mire nem kaptál választ? Én a magam részéről hiányolom a válaszodat többek között a verekedős MMA-bajnok Buzz-tatával kapcsolatos utolsó írásomra. De érdemi választ várok, nem olyat hogy ki hova süllyed meg perszelapos stb ezekkel ne fárassz, lepereg, ahogy Buzzikáról is le kellett volna peregnie a vádnak, ha nincs vaj a fején.
  • zserni
    #211
    Ayahuascat
  • Steel
    #212
    Bevezető: csak nem te vagy a pszichopata szarrágó a videóban, aki egy idős veteránt kezdett el a nyílt utcán molesztálni??
    Kb. ötször kérte meg, hogy hagyja békén. Hatodjára jött az első pofon, mikor szimplán gyávának és hazugnak nevezte, nyilvánosan.
    Egy MMA-s (ahogy te fröcsögöd) már az első lerohanásnál kiütötte volna a nyomorékot a gatyájából. Okulj és tanulj. Ha ilyen vagy a való életben, még te is járhatsz így.

    Viszont nézzük a műveid:
    #151
    (Annyit előtte azért mégis elárulok, hogy nem vagyok semminek a "hívője", tehát ha kérhetném, senki se essen nekem egyik oldalról se, jó?
    Tényleg nem, csak folyik a szar a szádból, és direkt ilyenekt írsz például, hogy "szkeptikus tudomány-kereszteslovag".(#171)
    Azok kik?? Ja azokra gondolsz, akik a letíltott (és még mindig fent lévő) jutyúb videóid helyett inkább utánanéznek, olvasnak?

    #154
    (zserni: persze, minden ki fog derülni)
    Kurvára semmi nem derült ki, csak annyi, hogy valaminek mégis hívője vagy, és már oldalt is választottál.
    Meg annyi, hogy aljas, lekezelő, fröcsögő stílusod van.

    Annyi derült ki, hogy ami nem a számaid adja ki, az irreleváns, meg lényegtelen.
    A #185-ben szóltak, hogy ezek változó számok.
    Ehhez még csak annyit fűzök hozzá, hogy a főld dőlésszöge IS változik az idővel.


    Tehát ha Árpádék idejében akartál volna előjönni a számaiddal, máris pofára estél volna. A 23.4-ed mostani időszámításunk szerint kb. 1500-tól 3000-ig fog tartani, ahogy a 66.6 (ami inkább 66.5) fokod is. Nem baj, a tervezőid pont ezt a kb. 1500 évet célozták meg, igaz?

    #162
    Az 5G bevezetése felelőtlen emberkísérlet.
    Hát ez a legalja
    De a #166-ot szerintem még véletlenül se érted, vagy szimplán nem akarod érteni. Pedig a jellemzők ráadásől magyarul vannak írva.
    Azt tudod mi az összefüggés az elektromágneses hullámok, a frekvencia és a közegek sűrűsége között, a terjedés szempontjából?
    Ebben a cikkben egész jól leírják, nézd csak meg. Ennyit az emberkísérletedről.

    #194-re sem reagáltál semmit, ja de, hoztál egy videót, amin felbukkan egy "búvárpalack".
    Mondjuk az én monitoromon sárkánynak néz ki, de ha kiátlagoljuk, ahogy az általános görbületi faktorod, akkor még lehet belőle gázpalack.
    Aztán itt véget is ért a felsorolás. CGI-ről, meg mindenfél maszlagról magyarázol. Mintha ezeknek a videóknak csak a jutyúb adna otthont. Tényleg nincs semmi más videóportál, ahol a felsorlásod szép csendben eléldegél??

    Aztán #206 után már felturbózva tolod a hülyeséget, pont mint az a görény, aki belemászott egy idős veterán arcába. Bámulatos egyébként a hasonlóság. Vitaképtelennek neveznek, nem is reagálsz rá. Lehet itt nem fáj az igazság.

    #208
    ("És ha kamu a ISS , akkor mi van? Nem kell holnaptól...")
    De, kell ISS holnaptól, mert nem kamu.
  • Steel
    #213
    Mielőtt megkérdeznéd, hogy a képet honnan *****am ide.
  • s_andras
    #214
    Jajj, egyem a kis szívét az ártatlan idős veteránnak! Akkor szerinted tehát van az a szóbeli "inzultus", amire jogos a "pofon" a nyílt utcán? JUJJ, "NYILVÁNOSAN" legyávázta, brühhhühhűűűű. Én nagyon nem szeretek szinteket emlegetni, de az hogy a "szóváltást" tettlegesség követi, csak az egészen primitív népcsoportoknál divat, hogy polkorrekten fogalmazzak. Ismered azt a mondást hogy a sas nem kapkod legyek után? Na ilyenek az igazi harcosok is. Ugye nem vetted be azokat a műcirkuszokat, amit a meccsek felvezetéseként előadnak a TÉVÉÉÉ-ben?

    Na lássuk sorban, ezt már szeretem! ;)
    151: azokra gondolok ilyenkor, akik csípőből elkezdenek gúnyolódni, laposföldezni stb Láthattad, a megelőző csapás ellenére még így is akadt pár. Ezeknek tartogatom a sz.rozást, aki értelmesen reagál, csak azt tekintem partnernek. Tudod, mindenkivel a saját nyelvén beszélek, amiből ért. Engem bármiről meg lehet győzni, ha kellőképpen korrekt az okfejtés.

    154: itt kiderül, hogy ma a közmondások napja van: akinek nem inge, ne vegye magára ;) Ezt el kell magyaráznom? Remélem nem. Nem választottam "oldalt", kikerestem az egyik oldalról egy eléggé erős adut, és kíváncsi voltam, hogy a "másik oldal" tud-e vele valamit kezdeni. Eddig csak az derült ki, hogy nem, hiszen most is velem foglalkozol. Ezen az aljasozáson meg csak röhögni tudok

    Ezek szerint te sem értetted meg, amit a 185-re válaszoltam? Meg amit korábban az elméleti, leginkább használt általános matematikai modellről, meg hogy ezt adja ki a wiki is, ahol nem a folyamatos változásokat írják ki hanem az _Á_T_L_A_G_O_T_ ?!?!?!? Igen, változnak folyamatosan, HURRÁ! De nem erről van szó, fogjátok már fel. Az idővel változásra is megvan a felvetésem, hogy érdekes módon mindig az derül ki hogy "VÉLETLENÜL" éppen akkor élünk, meg éppen ennyi, meg éppen annyi, olyan iszonyatos szerencsések vagyunk teee, hogy az valami fantasztikus!

    Nagyon egyszerű ám bemondani olyanokat hogy mi volt meg mi lesz 1000 évek távlatában, itt is érte már sok pofáraesés ezeket az időgéppel rendelkező kutatókat - ja nincs nekik.

    162
    Nagyon vártam, hogy a kolléga kifejti a képhez tartozó gondolatait, de neki úgy látszik nem voltak, de most nagyon örülök hogy visszahivatkoztál rá. Mielőtt itt letennéd a nagydoktorit hullámtanból, csak annyit kérdeznék, hogy a Föld élővilága az elmúlt akárhány csillió év alatt mennyire volt kitéve a felszíni mikrohullámú sugárforrásoknak? Ne húzzuk az időt: SEMENNYIRE. Ebből az következik, hogy ha nem rombolja szét egy sugárzás a DNS-t 10 perc alatt, akkor egészen biztosan semmilyen hosszútávú hatást sem okoz, mi? Az élőlények meg arról híresek, hogy amihez nincsenek hozzászokva, az semmi hatással nincs rájuk. Ja várjál, mégis: elég egy kicsit kisebb/nagyobb hőmérséklet, páratartalom, sótartalom, oxigénmennyiség stb, és máris tömeges kihalások vannak, de egy kis sugárzás ami előtte sosem volt az mit nekünk, azt tuti lazán vesszük Eddig a józan paraszti ész, innentől nézzük az orvos véleményét: https://youtu.be/CK0AliMe-KA Tudod, neki van kutatásokra alapozott tapasztalata, nem az ionizáló/nem ionizáló ellentéttel akarja bizonygatni hogy itt nincs semmi probléma. Hányok az ilyen tech-imádó lobbista propaganda seggnyalástól, amit a hozzád hasonlók fölényeskedve előadnak. Lehet további cikkeket és videókat keresni, van bőven, csak merj szembesülni velük. ENNYIT az emberkísérletekről, vili?

    194-re semmit??... Ja várjunk, látom ez is gúnyolódásba fullad, akkor hagyjuk is. Majd ha értelmes kérdéseket teszel fel a 197-ben
    írtakkal kapcsolatban, bár nem tudom, mi nem érthető benne.

    206-nál bocs, de elvesztettem a fonalat, hogy ki mit miért minek nevez, de azt hiszem van elég témánk ezen kívül is.

    208 Mutasd meg, én hol írtam, hogy az ISS kamu? Én azt mondom, hogy az amit úgy állítanak be, mint a fedélzeten zajló élő közvetítés, azok legalább egy része nem ott történik. Nem feltétlenül azért, mert nincs is egy bádogdoboz orbitális pályán, hanem esetleg csak így olcsóbb nekik. De a lényeg, hogy mindenképpen hazudnak, mert már többször lebuktak, ezeket soroltam. Egyébként eszembe jutott még egy epikus lekváros buktájuk: amikor a földi helyszín (valami egyetem előadóterme) és az "űrállomás" közötti beszélgetésnél végig eljátszották, hogy a közvetítésnek van egy pár másodperces késleltetése, de aztán egyszercsak az ösztönök közbeszóltak, mert a közönség az egyik tréfálkozásra hangosan felnevetett, és ezt az "űrhajós" is azonnal lereagálta, mert kiesett a tudatos szerepből az őszinte emberi reakció miatt, ő is visszaállt normális módba.
  • zserni
    #215
    Nem akaom beleártani magam a vitátokba, de emellett a linked mellett nem tudok elmenni szótlanul:

    https://www.br.de/nachrichten/wissen/faktenfuchs-schadet-5g-der-gesundheit,RZ6potB

    Hát ez tényleg a legalja ! Idehozol egy linket a német meanstream médiából bizonyítékként, abból az országból, ahol a feltárókat likvidálják (lásd Udo Ulfklotte) de jobb esetben is elhallgatják a valóságot. Egyébként a BR24 es cikkedben még a káros hatásait is elismerik a 5G nek.
    Viszont hogyha ez valóban egy fegyver az emberiség ellen, gondolod, hogy majd a kormányok közlik ezt a polgáraikkal ???
    Nézd meg ezt a videót, és gondolkodj el rajta. (gondolom nem csak németül tudsz)

    https://www.youtube.com/watch?v=PiRrDcpU2T4
  • maki85
    #216
    Nah! áterőltettem magam a szánalmas vergődéseden. Mert, hogy te nem is úgy gondolod, meg hogy háát izé, de azért mégis.......
    Nem mondom, nagy spíler vagy, csak van egy nagyon (n)agybajod. Nem vagy következetes, Elgondolásod az "jó" volt, csak, ha célt akartál volna elérni, akkor maradtál is volna tovább mellette.
    Nagy óvatosan bekukucskálsz a topicba, hogy ha lehet akkor téged senki, de senki se ne.........., majd még ebben a posztban előadsz egy majdnem hihető ugyn. matematikai sejtést. Habár én már akkor gondoltam, hogy ez az Andris fiú akar valamit. És igazam is lett, mert ahelyett, hogy finoman próbáltál volna bennünket puhítani, tátott szájjal nekünk estél. Mert, hogy miért is nem hiszünk abban, hogy azon esetleges matematikai összefüggések (véletlenszerűségek?!) talán nem is annyira azok. Sőt mi több, NEM AZOK!!! Amikor azonban valaki felhívja a figyelmedet bizonyos anomáliákra, te azonnal visszakozol, hogy te nem is, meg nem is úgy. Ha valamiben hiszel, akkor tarts is mellette, még ha bele is rokkansz. Végy példát a topic nagy öregjéről, zserni papáról. Ő kitart a gyíkja (gyíkjai) mellett, habár a gyíkját bedughatná már egy szaros lóseggbe. Na de neki ez megbocsátható, hiszen régi bútordarab már, habár itt-ott kottyan neki ez-az.
    Említed az űrhajós öreget, hogy milyen szemét volt, meg hogy a sas meg a légy. Csak ne feledd, hogy egy döglégy sem kolbászol huzamosabb ideig egy sas csőre körül, mert tudja ha a sas megunja, akkor oda fog csippantani.
    A NASA-val kapcsolatosan pedig annyit, hogy a cég saját maga "ismerte" be, hogy bizonyos felvételek (akár a Holdra való leszállás) bizony műtermben készültek, de nem azért mert meg akarták volna vezetni a pórnépet, hanem mert az eredetiek az egyszerű halandók számára élvezhetetlenek lettek volna. Erre ti mit tesztek?? Kimazsolázzátok, mint a tyúk a taknyot, hogy HAZUDNAK.
    A búvárpalackos képhez pedig annyit, hogy (ha nem tudnád) a leendő űrhajósok 1:1 arányú víz alatti maketteken gyakorolnak. Lehet, ismétlem lehet, hogy hasonló videó, kép került fel a NET-re. Naná, hogy megint csak hazudnak.
    Te (ja te nem, illetve izé) és a hozzád hasonlók kétségbe vonják, hogy az ember leszállt a Holdon, avagy egy űrállomást üzemeltet. Csak azt nem értem, hogy akkor meg hogy van képetek közben meg olyant állítani, hogy menetrendszerű járatok vannak a Föld, és a Mars között. A kettő nem üti egymást szerinted??
    Olykor nézni szoktam az "Ösi idegenek" profin megszerkesztett mocskot. Azon filóznak, hogy nem létezik, hogy a nazca vonalakakat földi emberek építették volna, és főleg nem alienek segítsége nélkül. Mert, hogy az egyszerűen lehetetlen. Akkor kérdezem én, hogyan lehetséges az mégis, hogy egy állandó mozgásban levő Földről szinte matematikai pontossággal eltalálják a szintén állandó mozgásban lévő Holdon a kijelölt leszállóhelyet, az akkori számgépes kapacitással. Vagy hogy egy japán űrszonda ugyanilyen feltételek mellett leszállt egy kisbolygón.
    Nos ez azért van, mert az EMBER, már csak ilyen.
    Ha viszont így nézzük a dolgokat, akkor bizony lehetséges, hogy a piramisok is így épültek fel, a többi hasonló dologgal egyetemben.



  • maki85
    #217
    papa lenne egy mellbevágó kérdésem
    szerintetek mindent elkövetnek, hogy az emberiség létszáma 500 millió környékére redukálódjon
    így viszont nem teljesen világos számomra, ha már kifundálták, hogy az 5G+ korona nagyszerűen hatásos kombináció, miért állították le a csíkhúzó repcsiket???
    hiszen a kettő együtt dupla haszon
  • Steel
    #218
    Nem. A legalja az, hogy úgy teszel, mintha értenéd azt a német cikket.
    Még külön ki is emelik egy közbenső összefoglalásban, hogy az elektromágneses hullámok ugyan képesek a bőr felületén és pár milliméter mélységben kis területen melegedést okozni, rossz beállítások esetén. De ez minden.

    Az antennabeállításoktól függ, melyek már régóta ismertek. Törvényben kötelezik a szolgáltatókat a küszöbértékek alatti működésre, melyeket betartva elkerülhető a káros hatás. Aztán leírják, hogy eddig nincs rá bizonyíték, eredmény, hogy az 5G-s magasabb frekveinciák bármilyen más jellegű károsodást okoznának.
    Még el is magyarázzák, hogy a jelátvitel minősége csökkenti a sugárzás szórását, ami a fentebb említett káros effektus létrejöttéért és mértékéért felel.
    Ezért kell több antenna az 5G-hez, hogy a jelátvitel minőségét növeljék, míg a szórást csökkentik.
    Valahol vicces, hogy már mióta van 3G-s, 4G-s hálózat, és szinte bárki (tényleg BÁRKI) felállíthatott valahol a puszta közepén pár antennát, hogy lebuktassa ezt a brutális tömegpusztítófegyvert.
  • maki85
    #219
    ennyi
  • zserni
    #220
    Mivel 35 éve itt élek németben, elég jól tudok németül...
    Viszont te vagy nem értesz egy szót sem angolul, vagy nem nézted meg a videómat.
  • maki85
    #221
    ez bearanyozta a napom :)))

    és tátott szájjal lesik a makogi németsanyikát

    még csak annyi, hogy tegnap néztem a "hihetetlen" magazin című izét, abban szűcs úr azt állította, hogy abban a frigyládában bizony isteni erő van, illetve, hogy nem is az, hanem egy földönkívüliek által készített hogyishíjják
    azért kíváncsi lennék, hogy az ilyen szűcsrobi, meg patakiattila emberkék el is hiszik amit mondanak, avagy menő számukra, hogy többeket megvezetnek???
    mondjuk ebből a szempontból a pápára is kíváncsi lennék
    azt mondta nem is oly régen, hogy megkéri az Urat, hogy állítsa meg a járványt
  • zserni
    #222
    Mi az, hogy szerintünk ? Volt egy ilyen elképzelés a Bush&Clinton klan alatt, amit a szabadkőművesek még hirdettek is. Hogy ha emlékeznél, én már akkor is azt írtam, hogy bolondok lennének kipusztítani a nehezen összeterelt birkanyájat, ha már közel vannak a célhoz. Azt is írtam, hogy egy időutazó szerint (Al Bielek) 2746 ban 700 milliárd ember fog élni a Földön. Tehát nem én "kottyanok itt ott", hanem te nem figyelsz..
    Jobb lenne, ha megnéznétek az 5G-s videómat, abban kitisztul, hogy hogyan is műkszik a "marhapásztor" .
  • zserni
    #223
    Minek nézel ilyen hülyeségeket ? Semmi köze annak a valósághoz, hogy szücsrobi meg patakiattila mit zagyvál össze. Robit még megértem hogy valamivel ki kell, hogy töltse az újságjait, de Attilának nem kéne már annyi marhaságot összehordani, mint amit utóbb művel...
  • maki85
    #224
    basszus megint nem jött be a nagy terv
    az lesz még csak a nagy pofára esés, ha közben még igaza is lesz
    jöhetnek vissza az alacsony hatékonyságú repcsik
  • zserni
    #225
    Avagy, lehet, hogy nagyon is bejött a terv. Hogy ha a "Nagy Terv" a gazdaság visszaesése volt, relatív kevés áldozattal (csak a férgese hulljon ki), akkor hibátlanul működik...
  • s_andras
    #226
    Hát helló ismét! Visszatértél! Fúúú, nagyon belecsaptál a lecsóba, óriási! Álmomban nem gondolam volna, hogy ennyi témát egyszerre fogunk itt tárgyalni, én csak picike dózisokban akartam adagolni. Na kezdjük:
    A "nektek esés"-nek (jajj, nem akartam ám senki lelkecskéjét bántani, ugye senki sem pityeredett el?) volt előzménye, először is úgy kellett könyörögni napokon át, hogy valaki nyögje már be a választ. Érdekes, amikor pl zserni-"papa" (hogy a kedvenc szavajárásodat idézzem - valóban kicsit sem gunyoros pofátlanság) beír valamit, akkor secperc alatt jön valami trollfika. Csak nem az történt, hogy aki hamar kiszámolta a 3 db 666-ot, úgy megrökönyödött, hogy napokig tartott feldolgozni és valami szánalmas erőltetett magyarázgatást megszülni hozzá hogy "nem is annyi mert szélességi körök blabla"? Jó, biztos mindenki VÉLETLENÜL PONT MOST nagyon elfoglalt volt. De aztán veled az élen elkezdtétek szabotálni a témát azzal, hogy bejött az 5G, na erre az eredeti kérdés után egy héttel enyhén kiprovokáltam a választ.
    Azóta is csak csupa olyan kötözködés zajlik, amikre előre felhívtam a figyelmet, hogy nem elfogadható okok. Nem azért, mert én önkényesen kizárom ami "nem illik bele a képbe", hanem mert tudtam, hogy mik azok a terelések, amik elő szoktak jönni. Az egyetlen konszenzus-közeli pont az volt, amikor Garga Pitic elismerte, hogy szerinte - idézem - "Ja, pont akkor élünk". Erre mondtam, hogy rendben, ő így gondolja, én meg azt mondom hogy ilyen véletlenek nincsenek (a 666 és a gyémántgyűrű téma egyszerre). Ez az a kulturált minimum, amiben meg lehet egyezni. De neeeem, ti nem bírjátok ki hogy ne trollkodjatok, na én meg "nagy spíler" módjára intézem és vágom a trollokat mint a répát
    Mutasd már meg, mit nevezel "visszakozásnak". Én nem "hiszek" semmiben, el vagy tévedve.
    Ennél a résznél kiült a vigyor a képemre: "A NASA beismerte hogy bizonyos felvételek műteremben készültek" ÓRIÁSI!! Keblemre! Nagyon kellemesen csalódtam benned, elismerésem! Ez most nem irónia, komolyan mondom. Épp meg akartam keresni EZT a felvételt, és már lelkileg fel voltam készülve a kilátástalan küzdelemre, hogy ezt is biztos csak a konteósok forgatták le hogy jól lejárassák a NASA-t meg szegény ártatlan idős... ja nem, ótvaros sátánista vén buzzt (itt jöhetne egy új téma, hogy a sok celeb állandóan sátánista 666 és mindent látó egyszemű kézjeleket használ). Nem is tudtam erről a beismerésről, én csak azt a teljesen hihető állítást olvastam, hogy "ELVESZTETTÉK" az eredeti felvételeket! Értitek, az emberiség valaha volt legnagyszerűbb tettéről készült felvételeket spórolás/újrahasznosítás miatt letörölték a pi..ába!! Na jó, ha nektek még itt sem gyanús valami... Ha valakiről kiderült hogy hazudik, akkor ott már semmiben sem lehet megbízni. Nagyon szar duma ez a "jajj mi nem akartuk megvezetni a pórnépet blabla" GOTCHA!!!44! LEBUKTATOK nyomorékok, és hát hogy hogy nem, itt vannak azok a fránya ISS lebukások is, amiket azóta is gyártanak. Most vajon mi a "mentség"?
    Jajj, hát hogyne tudnám hogy medencében gyakorolnak, és igen, egészen biztosan az a videó került fel a netre, csakhogy a felvételen nem víz van, tehát olyanra van átszerkesztve, mintha a Zűrben készült volna, és nyilván lement a TÉVÉben hogy a pórnép tátsa a szájacskáját hogy mekkora faszagyerekek ezek a mi "hőseink"!..
    Most összezavartál ezzel a Mars-járattal, kik mondják ezt? Mesélj már. Én ugyan nem.
    Az ősi idegeneket nem láttam, vagy nem hagyott nyomot, de az a tény megvan, hogy a Nagy Piramist még ma sem tudnánk olyan precizitással odarittyenteni, ezt építészek mondják. A sorozat címéből arra következtetek, hogy földönkívüliekre akarják ráfogni, de ebből nem fogsz jól kijönni, mert neked az lenne az érdeked, hogy legyenek idegenek, lásd Fermi-paradoxon. Én ebben "hiszek" (ez úgy pontos hogy emellett teszem le a garast), tehát ha a világegyetem 15 (vagy mennyi az aktuális találgatás 13,4 vagy 14,8 vagy 16,1? tökmindegy) milliárd éves lenne, akkor csillagászati időléptékben egy korábban kifejlődött fajnak már akár évszázmilliókkal korábban el kellett volna terjednie az egész Tejútrendszerben, és nekünk már a Star Warsénál is zsúfoltabb galaxisban kellene élnünk egy jelentéktelen peremvidéki gyarmatbolygócskán. Nem én mondom, hanem Teller Ede haverja! Jó, kicsit emészthetőbbé tettem, ő a SW-t nem mondta. Ez a számítógépes kapacitás is egy nagyon jó kérdés... Nem is az legfurcsább, hogy akkor sikerült (ha sikerült ), hanem hogy AZÓTA miért nem? Megy itt a nagy fogadkozás, hogy ide megyünk meg oda megyünk, csak a tettek hiányoznak. Az egyik fogyatékosnak kinéző állítólagos űrhajós aki sokat szerepel a lebukott ISS filmeken ilyet mond hogy "megsemmisítettük azt a technológiát, és nagyon nehéz lenne újra felépíteni" WTF?? Nagyon nehéz lenne amikor egy telefon ezerszeresen felülmúlja a teljes 60-as évekbeli irányítóközpont képességét??! Vagy elfogyott a bádog?... Azt sem értem, miért kellett évről évre fotóboltolt képekkel etetni a nagyérdeműt? Kedvencem a 2012-es Erre kajak emlékszem amikor először frissen megláttam anno, mondom mi ez a torz baromság?? Szerintem a fickó akit csak erre tartottak, épp betegállományban volt, és a takarítónő csinálta meg helyette. Miért nem voltak képesek 60 év alatt egyszer sem fellőni egy szondát egy kibeb...ott kamerával, ami végig mutatja ahogy távolodik a Föld? Tudom, ma már ott vannak az időjárási műholdak. Ilyen képeket csinálnak... Már megint a takarítónő lehetett... Kár hogy a korábbi dolgokkal lebuktak, mert most már semmit sem lehet elhinni, pláne hogy a CGI már mindenre képes.

    5G vs korona: nem lehet kapcsolat köztük, tekintve hogy a "járvány" is egy nagy kamu. Azóta tudom biztosan, amióta ezt már ki sem szabad mondani. Úgyhogy vissza is szívom, és csak kérdezek: milyen járvány az, ami éppen annyi de legtöbbször sokkal kevesebb napi áldozatot szed, mint ami az ország népességéből következő természetes napi halálozás? Ami eltörpül a vezető halálokok mellett, de még az öngyilkosok is másfélszer annyian vannak (ha egyáltalán minden állítólagos koronás halál tényleg amiatt van). Semmilyen statisztikában nem látszik, csak a médiában. De már jönnek ijesztegetni hogy ne használjuk a készpénzt csak lengessük a bankkártyát mer' az milyen "kényelmes" meg "biztonságos". Aha persze, a következő fokozat tényleg az RFID a kézfejbe lesz, és akkor itt csak nagyokat fogtok pislogni, hogy a konteósok ezt szajkózzák 20(-40? nem tudom) éve A másik undorító cél a maszk kötelező viselésével az arcmimika kilövése. Az iskolákban is! Ezzel olyan metakommunikációtól fosztanak meg, ami elidegenedéshez, elszigetelődéshez, a szociális viszonyrendszer leépüléséhez vezet, a gyerekek pedig helyrehozhatatlanul károsodnak az egészséges lelki fejlődésünkben, felnő egy teljesen degenerált nemzedék. És igen, a menetrendszerűen megrendezett "világválság" is a terv része, két legyet egy csapásra.
  • maki85
    #227
    Az "írásod" első nagyobb részével nem kívánok részletesebben foglalkozni.

    DE az utolsó szakasz???? !!!!
    te IDÉTLEN!!!! magyarázd már el ezt annak a huszon-párezer halott hozzátartozójának, a többit nem is említve, hogy kamu a járvány
    mondod: "cél a maszk kötelező viselésével az arcmimika kilövése"
    mondd te ennyire hibbant vagy??????
    " felnő egy teljesen degenerált nemzedék"----neked már nem kell bajlódnod a felnövéssel, a maszk viselését is hanyagolhatod, mivel már elérted a kívánt szintet
  • maki85
    #228
    nekem az tetszik legjobban, hogy egy kimondhatatlanul magasabb rendű entitásnak egy vörös szőrű tehénre van szüksége, hogy az emberiség hozzájuthasson a ládikához
  • BladeW
    #229
    Na jó lebuktam, én bevallom, olyan szinten mélyen érintett ez a 666, hogy napokig csak a monitort bámultam fásult tekintettel, enni is alig akartam. Nagyon durva!!4 Az viszont megnyugtató, hogy szombatnapi járóföldben más eredmények jönnek ki, tehát valószínűleg nem a zsidók műve.
    Utoljára szerkesztette: BladeW, 2020.04.28. 15:39:00
  • zserni
    #230
    Küldjél neki egyet, hátha tényleg hozzájutunk
    De ez még semmi ! ITT meg azt mondja, hogy Isten a Messiás eljövetele miatt teremtette ezt a világot. Na most ha nyugodtan marad és nem teremt semmit, akkor most nem kéne várakoznunk.
    A legszomorúbb az egészben az a tömeg ot.. és még csak nem is valami hajléktalanok...
  • BladeW
    #231
    Ez sokkal jobb, bár szerintem nem adta a TV

    Utoljára szerkesztette: BladeW, 2020.04.28. 16:54:31
  • maki85
    #232
    egyszer kíváncsiságból voltam egy ilyen szeánszon
    tőlem csak jobban öltözött, szituált emberek voltak ott :))
    figyeltem az emberek arcát a produkció közben, ------------hát mit mondjak, megdöbbentő volt
    azt az áhitatot, odaadást amit rajtuk láttam, sem előtte, sem azóta nem tapasztaltam

    bár igazából nem értem, ha már tudjuk, hogy mit rejt a láda (tízparancsolat), mi az ami még titokzatos lehet benne??

    Utoljára szerkesztette: maki85, 2020.04.28. 18:41:57
  • maki85
    #233
    Atyaúristen (már hogy maradjunk a témánál) ez a 21. század, a 3. évezred??????
  • Garga Pitic #234
    A műholdképes problémáid pontosan azok az esetek, amiknek már évtizedek óta pár perces kereséssel után lehet járni.
    De akkor hova lesznek a jó kis konteók...
  • zserni
    #235
    Ennek meg már a valláshoz sincs köze.... ez egy tömeg hipnózis... én is láttam ilyet még a tengerentúlon, akkor nekem is új volt.
    Megvan erre is a magyarázat, de az is annyira elfogadhatatlan, mint a "gyíkjaim".
  • zserni
    #236
    Az egyedüli titok már csak az, hogy mennyire kretén az úr. Ha tudott volna Sokol rádiót csinálni anno, akkor nem kellett volna cipelni a szegény szerencsétlen kiválasztottjainak azt a rohadt dög nehéz ládát, amit még leszigetelni se volt képes nekik..
  • s_andras
    #237
    Nyugizzál Úgy látom, megint nem nagyon sikerült megfejteni a szavak jelentését. Hallom állandóan hogy nagy baj van a szövegértéssel egy ideje, és hát tényleg. Mondom másképpen, hátha: ha nincs a korona, akkor is nagyjából ugyanannyi ember hal meg. Még másképpen: azok halnak bele a "koronába", akik amúgy is meghaltak volna. DE! - még ha az összes esetet a "járvány" számlájára is írunk (ami egyébként baromság, mert a tesztek is szarok, és akinél ki is mutatják, azok sem biztos hogy emiatt haltak meg, csak éppen bennük volt esetleg), a szám akkor sincs arányban az intézkedésekkel.
    Házi feladatok:
    Bemelegítésnek Puzsér, bár a "konteó" részét ő nem látja.
    Dr. Gődény György szakgyógyszerész
    Dr. Gődény a saját csatornáján (van ott több is).
    Dr. Tamasi József feltett egy videót, ami azóta priváttá változott (kb ugyanazt mondja mint Gődény), aztán feljelentették, ez a reakciója:
    http://www.tamasidr.hu/nyilt-level-etikai-vadakra-nagy-marcell-uezemorvos-urnak/
    Egy jó gyűjtőoldal számtalan további hivatkozással (a fenti írásában is belinkeli a doki) a Swiss Propaganda Research cikke (a régebbi napok vannak alul, és most április 7-ei a legfrissebb bejegyzés a tetején) :
    https://swprs.org/egy-svajci-orvos-a-covid-19-rol/
    Médiavadász csatorna (különben a többi videója is telitalálat), korona téma a legfrissebb 4:
    https://www.youtube.com/channel/UCTluUq5Ruxl44Zcgwx3hWlQ/videos
    Ezek közül szinte kötelező darab a... hát most újra megnéztem, mind a 4 kötelező korona-témában
    Csak úgy: https://www.worldometers.info/ Egyébként itt látszik, hogy bár az állítólagos koronahalál szám már meghaladta pl a szezonális influenzáét, de azért eléggé pariban vannak. Magyarul, ha a sima nátha miatt nem állítjuk le a világgazdaságot, meg erőszakolunk az emberekre ilyen idióta távolságtartási stb intézkedéseket, akkor a korona miatt miért? 200ezer alatt meg lehet dögleni, de afölött már számítanak az életek?!?!
    És csak erre az egyre válaszoljon valaki: ha teljesen nyilvánvaló, hogy senki másra nem veszélyes, csak a halmozottan legyengült immunrendszerűekre (frissen műtöttek, többszörös/súlyos krónikus betegek, szervátültetettek stb), akkor miért nem csak őket védjük?? Ezeknek van karanténban a helye, nem MIDENKInek ba...a+! De sajnos ahogy már írtam, itt nem dilettantizmusról van szó, hanem klasszikus "konteó" zajlik, ez az összeesküvés-gyakorlat. Igen, arcmimika, képzeld, olyan létezik, ezt nem a David Icke találta ki hogy milliomos legyen...
  • gosub
    #238
    Az csak nem maga Hack úr aki fetreng epilepszia szerű görcsben a padlón? Az ő hipnózisos rángatózásuk szerintük jó, szentlelkű, maguk mondták, hogy Istennek tetsző, más szektáé meg nem.
    Úgy tudom már jó ideje nem csinálnak ilyet nyilvánosan a csarnokban.