130
Kinek mi a véleménye az összeesküvés-elméletekről?
  • zserni
    Bevásárol az elit. De nem csirkehúst meg wc papírt...
  • maki85
  • zserni
    A nagy "Vezérigazgató-Exodus" - Százával mondtak le a legnagyobb vállalatok vezetői a mostani válság előtt! - Szerencsések vagy tudtak valamit az Elit tagjai?

Nem láttok párhuzamot aközött, hogy a WTC is majdnem néptelen volt a lerobbantása napján, és most is a vírus előtt pánik szerűen menekülnek a patkányok a süjjedö hajóról ?

https://www.vilaghelyzete.com/2020/03/a-nagy-vezerigazgato-exodus-szazaval.html

• maki85
    Papa, egy kis rágcsa az esti filmnézés mellé

Mert tudom, hogy már ez is megfordult a pici buksidban, csak azért még ennyire nem akartad hülyére venni a figurát :)))
  • rebekakocsis
    Engedd el. Őt soha az életben nem fogod meggyőzni, hogy az eredetiben nem ez a módosított kép szerepel. Látta , asszimilálta a beteg világképébe és ezzel elégedetten dőlt hátra. Ennyi.
  • zserni
    Nem így értettem. Azok akik kitervelik az ilyen és a 9/11 hez hasonló gyalázatot, azok hosszú távon gondolkodnak. A terveket hosszú idővel a kivitelezés előtt elkészülnek, és már sejtetik a tragédiát, hogy még nagyobb félelmet idézzenek elő....
  • Garga Pitic #124
    Természetesen nem 100,000000000000000000% a bizonyossága, hogy az általam letöltött Simpsons epizódot nem röptében hamisította a netszolgáltatomra telepített titkosszolgálati szoftver, és valójában tényleg koronavírusról volt szó benne '93-ban.
    Meg kellene kérdezni egy Simpsons fant, akinek korabeli videószalagjai vannak.
    No persze megvan a maga esélye annak is, hogy a VHS-t tároló vitrin tartalmazza a megfelelő világkormányzati átmágnesező készüléket, és az ebben a pillanatban hamisítja "Osaka flu"-vá az eredeti koronavírust, mind képen, mind hangban.
  • zserni
    Köszi,annyira nem fontos. Már csak azért sem, mert ha a lexikonokban ugyan azok helyezik el a "zabszemeket" akik kivitelezik a dolgokat, akkor ott vagyunk, ahol a part szakad.
  • Garga Pitic #122
    Töltsd le, nézd meg.
    The Simpsons, 4. évad 21. rész: Osaka flu
    Kamu kép, 2020: Coronavirus
  • zserni
    Elég jól hangzik, lehet, hogy így volt.
    Az is meglehet, hogy anno ugyan ezt a lexikont ütötték fel találomra a WTC ikertornyos kártyák gyártásához is ?
  • BladeW
    Ilyenkor mindig elgondolkodom, hogy vajon melyik a károsabb a hiszékenység, vagy a tudatlanság?
  • rebekakocsis
  • Garga Pitic #118
    Egy 1989 óta futó, 678 részes sorozat írói? Találomra fölütöttek egy lexikont.
    A koronavírus önmagában egy számos fajt tartalmazó víruscsaládot jelent.
    Annyira konkrét megjelölés, mint a lófélék vagy emberfélék.

De nem koronavírus szerepel benne, hanem egy kitalált kórság, az "Osaka flu".
    A hírolvasós kép kamu: másik epizódból származik és módosítva lett a felirat.
  • zserni
    Van valakinek fingja, hogy a Simpsonék honnan vették a korona vírust 1993 ban ?

• rebekakocsis
    Nem. Csak a helyére került.
  • Vfromazsido
    Mi lett az nwo topical? Túl sok volt az igazság és törölték ?
  • maki85
    Olvastam egy érdekesnek mondható véleményt, hogy mitől is gyulladhatott ki a Notre-dame-i templom., ami talán nem is annyira ördögtől való.
    Ez szerint a tűzvész egyházi megrendelésre "készült", mivel így akarták a vallástól egyre inkább elforduló embereket felrázni, és maguk mellé állítani.
    Ennek azért is van jelentősége, mert a Notre.dame-i székesegyház a keresztény világ talán a legismertebb, legszentebb kegyhelye.
    Az ilyen probléma megoldásra egyébként a törtélemben is volt pár példa. A legismertebb a berlini Reichstag felgyújtása, sőt számomra (lehet hülyézni) a két torony, és társai eset sem víztiszta.
    Persze lehet, hogy a párizsinak tökre semmi köze ezekhez, sületlenség, de a rengeteg hasonló között ez is elfér.
  • maki85
    Ő legalább nem mások marhaságait mantrázta, hanem kitalált magának egyet.
    Legyél te is kreatív:))))
  • zserni
    Ha nem is teljesen, de úgy 3/4 részig körbe repültem a Földet. Nekem nagyon "kereknek" tűnt. De ez csak az én aspektusomból. Hogy ha mások is ebbőll az aspektusból állítják, hogy a Föld lapos, akkor nyugodtan nevezheted idiótáknak őket. És ahogy beleolvasgattam az írásokba, mind innen szemlélte a dolgokat. De biztos vagy abban, hogy csak ez egy valóság létezik ?
    Ez az, amit David hosszabban elmagyaráz, és amire én nem vállalkozok itt.
  • maki85
    Én nem icke agymenéseire lennék kíváncsi, hanem a tiédre.
    Illetve, bocsi, a véleményedre:)))
  • zserni
    "szerinted igaz-e a lapos Föld elmélet, és, ha nem, miért nem??"

Erre már válaszoltam: #57
  • zserni
    Hogy ha kár az időt pocsékolni, akkor miért pocsékolod ?? Azt nem tűnt még fel, hogy szinte kizárólag csak az én postjaimra hoz ide a fene ? Csak nem fizetést kapsz érte ?
    Foglalkozz inkább mással, mint, azzal, hogy én mit linkelek, meg mit nem !
  • maki85
    Mondd, elolvastad te egyáltalán a cikket???
    Mert az egytől-egyig azt foglalja össze, amit ő saját magáról állít.
    Vagy te úgy vagy a dologgal: nehogy elismerjem már, hogy amit eddig elhitettek velem az mind sületlenség, mert még lehülyézem magam.
    Így hát boldogan dagonyázol tovább a posványban, mi több (eléggé el nem ítélhető módon) még szórod is az igét.
    A legjobb:

Mellékesen nem értem, hogy Irasidus téged miért nem nyaggat, hogy BIZONYÍTSD BE !!! (???)

Ja, és már bocsáss meg, szerinted igaz-e a lapos Föld elmélet, és, ha nem, miért nem??
    Utoljára szerkesztette: maki85, 2019.03.31. 16:32:20
  • zserni
    Jé, micsoda leleplezés.. Már csak az a kérdés, hogy Coreyt leplezte le a szerző, vagy a saját hülyeségét
  • zserni
    A fény is részecskékből tevődik össze.. a világítótoronyra meg várhatsz
  • maki85
    Te sem egy világítótorony vagy a mérhetetlen sötétségben.
  • zserni
    Hogy ha neked ez is sötét, akkor fogózkodj meg:

(angol nyelvü)
  • maki85
    Mit is akarnak "ezek"??
    Hát, hogy foglalkozzunk, foglalkozzanak velük.
    És mi megtesszük :(((

Mert HÁÁÁÁT azért nem lehetnek ennyire hülyék a 21. században.

Utoljára szerkesztette: maki85, 2019.03.30. 18:42:42
  • kjhun
    Egy kis hír, a net sötétebb bugyrából: Laposföld hívők - Expedíció a Föld szélére

SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha, búra volna a Föld felett, akkor hogyan jutottunk volna el pl.: a Mars-ra az űrszondáinkkal?? Itt, már van ellentmondás, a valóság és a cikkben foglaltak között. Vajon, hányszor fogják körbekerülni a Földet??
  • Irasidus
    Aztán ugyanúgy folytatni fogod az ostoba flamelést, es trollkodást. Ehhez én meg mindig nem kellek neked, hiába is mondogatod.
  • maki85
    Örülj, hogy segítettem ("Igen, amit tettem az bohóckodás") , különben még mindig azon rugóznál, hogy bizonyítsam be, hogy Che, és az én nagymamám KETTŐ öregasszony.

Itt a részemről the end.:))))
  • Irasidus
    Nem tetszik az igazság, mi?
  • hiper fizikus
    genetikai eredetű hülyeség is van
    eugenetika ?

Utoljára szerkesztette: hiper fizikus, 2019.03.20. 23:22:32
  • maki85
    Mondd, miért nem tudsz nyálfröcsögés nélkül szólni máshoz???
    Így teljes a kép
  • Irasidus
    Kényszerített téged a halál bohóckodásra, ezt nélkülem is csinálod. Nem te jöttél ide bohóckodni? Na ugye. Ez vagy te, flamelsz mindenhova, és trollkodsz mert láthatólag élvezed. Na ez gond (fejben), nem a bizonyítási kényszer. A vélemény meg olyan mint a seglyuk, mindenkink van, de senki nem kíváncsi a másikéra, vagy árnyaltabban, a világ megismerése nem vélemény kérdése. A keményfejűség mögött, felelősségérzet van, ami belőled hiányzik, amikor flamels, vagy trollkodsz, és terjeszted a hazugságokat. De tudod az egészben az a vicc, hogy igazából te arról akarod ezzel elterelni a figyelmet, hogy az eredeti állításod - amiben te nagyon is hiszel - egy baromság #65, azaz rajtakaptak, hogy hülyeséget beszéltél. Utána kezdtél trollkodni. Ja, és ez a topicot te élteted, mivel te írtál ide, trollkodni jöttél, és nem kelletem ehhez!
    Utoljára szerkesztette: Irasidus, 2019.03.20. 19:52:24
  • Sequoyah
    Sajnos nekem nagyonugy tunik hogy ilyen hulye, mert a parodiak nem igy neznek ki, es nem veszik ilyen komolyan magukat.

Ez a gyerek nem hogy ervelni nem tud, de osszefuggoen ertelmesen beszelni sem...
  • maki85
    Igen, amit tettem az bohóckodás, amire te kényszerítettél.
    Mindenre amit én csak mint feltételezés vetek fel te azonnal bizonyítási kényszerrel reagálsz.
    Amúgy pedig az egész topicnak semmi keresnivalója nem lenne a tudományos szekcióban.
    Rengeteg mindenben egyetértek veled, de próbáld meg elfogadni azon tényt, hogy másnak lehet akár más véleménye, s mint a többi topicban tapasztalom a keményfejűséged végett elég sok ellenséget szereztél már magadnak.
    Próbáld meg tudásod okosabban felhasználni:))
  • fonak
    Nekem úgy tűnik, lopott amerikai konteós videókat narrál unott hangon, valószínűleg csak pénzt akar keresni.
  • molnibalage83
    Ő most kifigurázza a hülyéket vagy tényleg ennyire hülye?
  • gothmog
    Te meg hagyod hogy rabolja az idődet. Ennyire ráérsz?